Editörler : E.Kayı Han
11 Ağustos 2018 12:40

11 Ağustos 2018 Rte ve Şürekasının Tek Bir Dolar bile bozdurmamış olmasının garipliği.
Milleti bozdur bozdurun diye gazlayan sözde reisin ve etrafının nedense yapmadığı hadisenin mide bulandırıcılığı açık. Ya vatandaşı fazla saf buluyorlar ya da başka gizil hesapları var. Allah acısın bize.

sakarya.fırat
Yasaklı
11 Ağustos 2018 15:19

Milletin kesesinin takipcisimi oldun la hıyar

Tayyibin şürekası kovalasin seni

Gözüm üzerinde

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 14:44

valla dolar baronları hep muhalefetin şürekası. doların, zenginliğin olduğu siteler yöreler hani o seçim sonuçlarında kızıl renkte olan yerler onlar bırakın dolar bozmayı Erdoğan gitsin diye vatanın düşmesine razılar.

zengin mahalleleri zenginler ak-partiye oy vermez.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 15:40

:)) Ammada yaptın Adıyaman AKP sosyalistmi oldu şimdide?

adıyaman020202, 6 yıl önce

valla dolar baronları hep muhalefetin şürekası. doların, zenginliğin olduğu siteler yöreler hani o seçim sonuçlarında kızıl renkte olan yerler onlar bırakın dolar bozmayı Erdoğan gitsin diye vatanın düşmesine razılar.

zengin mahalleleri zenginler ak-partiye oy vermez.

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 15:55

bu ülkede yaşayan herkesin elini taşın altına koyması lazım saldırı ülkemize yapılıyor.

yeniçeri12, 6 yıl önce

:)) Ammada yaptın Adıyaman AKP sosyalistmi oldu şimdide?

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 16:04

Ekonomik saldırı var.Sen hiç akvaryumda Piravna balığı yetiştirdimi?Zayıf olanı hemen farkeder ve parçalarlar.İnsan Toplumlarıda aynıdır.Ve burada Döviz sahipleri kimlerse onlar yapacak.Bak sen üç kuruşunla gittin hisse senedi aldın değilmi? İşte bu yapılacak!

adıyaman020202, 6 yıl önce

bu ülkede yaşayan herkesin elini taşın altına koyması lazım saldırı ülkemize yapılıyor.

derdebo06
Kapalı
12 Ağustos 2018 16:07

1 Dolarlık hainlerin,

ABD yaptırımlarına,

Duydukları heyacanın,

Sebebi değerleri artıyor.

ABD'de 5 lira ediyor olabilirsiniz..!

Ama Türkiye?de 5 kuruş etmiyorsunuz...Aşağılık hainler

derdebo06
Kapalı
12 Ağustos 2018 16:11

Kur artışı papaz meselesi falan değil. Bu ve bunun gibi nedenler perdenin ön yüzünde gösterilen aslı astarı olmayan sebepler.

Ortadogu büyük bir savaşa hazırlanıyor, savaş ekonomik güç ister.

Türkiye'yi kendi sorunlarıyla boğuşan, halkı isyan etmiş, dışarıya bakacak durumu olmayan bir pozisyona sokmaya çalışıyorlar.

Amaçları Türkiye'yi safdisi bırakmak ve Ortadoğu'da ipleri ele geçirmek.

Şunu unutmayın; Ortadoğu'ya hakim olan Dünya'ya hakim olur.

Duydunmu ey krizlerde farklı üyelik isimleriyle başlık açan aşağılık sünepeler

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 16:26

Diktatörlükle idare edilen ülkelerde diktatörler bütün güçlerin kendilerinde toplanmasını isterler.Yargı,Yasama Medya ve Sermaye.Sermayeyide ucuza kapatmak için suni ekonomik krizler çıkararak şirketleri satıma mecbur bıraktırıp ucuza kapatır ve kendi elemanlarını yerleştirirler.İnşallah bu krizde böyle bir sunilik yoktur.Yoksa BOP eş başkanlığı devam ediyorsa şayet çok insanın başı yanar. Üç kuruşluk sosyal yardım ianeleri ile geçinen büyük bir kesim ve Diktatörün çevresindeki mutlu azınlık!

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 18:48

ekonomik saldırı var katılıyorum. döviz sahipleri olan abd uşaklarının da saldıracağına inanıyorum ama biz Allah'ın izniyle galip geleceğiz.

bazıları diyor ya hani yok önlem alınmadı da, üretmedi de bundan oldu.

vallahi Türkiye ayağa kalktığı için üretimin önünü açtığı ve devletin milletin hakkını bölgede bu çakal devletlere yedirmediği için bu saldırılar.

hani bazıları da diyor yok yol yapmış, okul yapmış, hastane yapmış, havaalanı yapmış, nükleer santral yapmış parayı betona gömmüş.

bre ahmak dev ticaret yolları ipek yolu yeniden hayata geçiriliyor bu mallar nereden gidecek yol olmazsa havaalanı olmazsa ticaret üretim olurmu?

üretimin olması için ilk olarak enerjiye olan bağımlılığın bitmesi gerekiyor.

Türkiye hem savunma sanayinde hem enerjide dev adımlar attı.

bakü ceylan tiflis petrol hattı, tanap gaz hattı ve türk akımı ve akdenizde inşallah sondaja başlayacağız. gelecek bizim inşallah

saldırılar tam olarak üreten ve büyüyen Türkiye'nin engellenmesi için.

2. dünya savaşı sonrası kurulan küresel sömürü düzenini bilmeyen bazı ahmaklar diyor önlem almadın. olayı basite indirgiyor .

sen alaydın? ak-parti geldiğinde 23 milyar dolar imf borcu ve dolar rezervi 25 milyar dolardı her gelen hükümet ak-partinin yarısı kadar koyaydı.

onların derdi keşiş değil Türkiye'yi istiyorlar eskisini

yeniçeri12, 6 yıl önce

Ekonomik saldırı var.Sen hiç akvaryumda Piravna balığı yetiştirdimi?Zayıf olanı hemen farkeder ve parçalarlar.İnsan Toplumlarıda aynıdır.Ve burada Döviz sahipleri kimlerse onlar yapacak.Bak sen üç kuruşunla gittin hisse senedi aldın değilmi? İşte bu yapılacak!

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2018 18:56

abd kartondan bir kaplan. gördük onları 2008 morkıç krizinde.

faizler düşük iken bankacılık sistemleri zayıftı kredi vermeyi kolaylaştırdılar herkes kredi çekti daha sonra ailelere bağımlı olan fed faizi yükseltip doları çağırmaya başladığında sapır sapır döküldüler.

şu anda doların yüksek olmasının abd'ye faydası mı olduğunu sanıyorsunuz bu durum çok sürdürülebilir değil fazlası resesyon olur.

doları çağırmak için faizi yükseltiyor bu durum üretim istihdamı azaltıyor paralar faize gidiyor. trump daha önce doların yükselmesi bizi öldürüyor diye bas bas bağırdı.

sadece zorbalıkla silah gücüyle ayakta durmaya çalışıyor tabi şimdiye kadar Türkiye gibi bir devletle sorun yaşamadığı için kendisini dev aynasında görüyor. Tüm dünyayı karşına alamazsın hele Türkiye'yi. burası dünyanın terazinin ortası hangi tarafa bir adım atsak yükselir.

sakaya.fırat
Yasaklı
12 Ağustos 2018 23:39

La çeri yıllardır burda yorum yapar durum değerlendirmesi yapar

Tahminlerde bulunur

Öngörüler siralarsin

Hiç birinde isabet ettiremedin

Bu senin ayyasligindan ileri geliyor heralde

Kanda alkol çok

Oksijen az

Kafa iyi çalışmıyor ondan heralde

Tayyip diktatör

Her yeri ele geçirmek istiyor

Parayida

Sermayeyide

Ve bu yüzden sünni kriz çıkarıp parayami çökecek

Tüü senin cibilliyetine

Çok hıyar adamsin

Valla hiyarsin

Azcik adam ol be

Azcik dünyayı oku

Turkiyeyi oku

Bırak şu şarabı

Dağlara cik

Cigerlerine oksijen çek

O küçük beynin azcik çalışsın.

Senin gibi hiyardan askeriyede hakim savcı olmuşsa vay halimize

yeniçeri12, 6 yıl önce

Diktatörlükle idare edilen ülkelerde diktatörler bütün güçlerin kendilerinde toplanmasını isterler.Yargı,Yasama Medya ve Sermaye.Sermayeyide ucuza kapatmak için suni ekonomik krizler çıkararak şirketleri satıma mecbur bıraktırıp ucuza kapatır ve kendi elemanlarını yerleştirirler.İnşallah bu krizde böyle bir sunilik yoktur.Yoksa BOP eş başkanlığı devam ediyorsa şayet çok insanın başı yanar. Üç kuruşluk sosyal yardım ianeleri ile geçinen büyük bir kesim ve Diktatörün çevresindeki mutlu azınlık!

enbuyukevlıya
Yasaklı
16 Ağustos 2018 21:38

erdoğan mehdi geldiğinde ya onada düşman olursa????

sakaya.fırat, 6 yıl önce

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/erdoganin-cagrisina-esnaftan-kampanyali-destek-2574805/

06çtk
Yasaklı
17 Ağustos 2018 00:05

puhahaha düpedüz şizofren adam

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
17 Ağustos 2018 09:21

Aferin bak dediklerimi iyi anlamışsın.Ama ben kesin bir şey demiyorum!Fanatik bir sosyalist ABD düşmanı değilim.Ama "BOP eş başkanlarından biriyim"diyen birisine herhalde C.B lığınızın yanında BOP eş başkanlığınızda devam ediyormu?diye sorulur değilmi?Ben bir tek seçim sonuçlarında yanıldım.Darbenin olabileceğini dahi belirtmiştim.Onuda g.tümden atmadım okuduğum bir makaleyi mantıklı bulmuştum.Ama sen fanatiksin! Fanatik sarhoştan beterdir.Çünkü daima sarhoştur.Senin vatanın Türkiyede değil.Senin vatanın İreisin.

sakaya.fırat, 6 yıl önce

La çeri yıllardır burda yorum yapar durum değerlendirmesi yapar

Tahminlerde bulunur

Öngörüler siralarsin

Hiç birinde isabet ettiremedin

Bu senin ayyasligindan ileri geliyor heralde

Kanda alkol çok

Oksijen az

Kafa iyi çalışmıyor ondan heralde

Tayyip diktatör

Her yeri ele geçirmek istiyor

Parayida