Editörler : crops35
12 Ağustos 2018 14:21

Başlayacağım işi nasıl yapacağımı unuttum.

Merhaba arkadaşlar, 5 sene önce mezun olduğum bölümden işe başlayacağım teknisyen olarak. Süre bu kadar uzun olunca ve eğitim süresinde yeterince pratik yapmadığımız için işin ciddi bir bölümünü unutmuşum. Bu durum işe başladığımda sıkıntı yaratır mı ? Kurs tarzı bi eğitim veriyorlar mı ? Konu hakkında biligisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Ladymiena
Kapalı
12 Ağustos 2018 17:36

uzun bir ara kötü olmuş ama halledersin gittiğin yerde izah edersen zaten anlayış gösterirler çevremde sağlıkcı olmayan adamı hastaneye staja vermişler kız bir haftada röntgen çekiyo kurdu olmuş resmen

Ladymiena
Kapalı
12 Ağustos 2018 17:38

kamu yönetimi bitirmiş stajı röntgendeydi
Ladymiena, 6 yıl önce
uzun bir ara kötü olmuş ama halledersin gittiğin yerde izah edersen zaten anlayış gösterirler çevremde sağlıkcı olmayan adamı hastaneye staja vermişler kız bir haftada röntgen çekiyo kurdu olmuş resmen

Mumya1
Aday Memur
12 Ağustos 2018 23:17

Benim en büyük dezavantajım yalnız olacak olmam. Yani orada bu işi öğrenebileceğim kimse yok. Ama Allah'tan umut kesilmez. Bakacaz artık bi çaresine.

Ladymiena, 6 yıl önce

Mithe
Aday Memur
13 Ağustos 2018 14:24

Radyoloji teknikeri olarak diyebilirim ki, bir günde röntgen çekiminin tüm pozisyonları rahat öğrenilir, kendilerini diğer dallarda görmeyi dileriz. :D Sağlıkçı olmayan insanın ne işi var orada o ayrı bir olay gerçi.

Ladymiena, 6 yıl önce

bayan.06
Aday Memur
18 Ağustos 2018 16:08

kamu yönetimden nasıl röntgnci oldu

Ladymiena, 6 yıl önce
kamu yönetimi bitirmiş stajı röntgendeydi
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi