Editörler : Pangaea
17 Ağustos 2018 23:52

Memurlar.net van belediyesi zabıtalık alımında torpil mi var

Sayın memurlar.net yetkilileri,

Van Büyükşehir Belediyesi 02.07.2018 Tarihinde Yapılan Zabıta Memuru mülakat listesinin linki: https://van.bel.tr/dosya/zabita-lisans.pdf

17.08.2018 tarihinde yayımlanan mülakat sonucu başarılı olanların listesinin linki: https://van.bel.tr/duyuru4/zabita_lisans.pdf

Lisans zabıta alımı mülakat listesinde adı bulunmamasına rağmen mülakat sonucu başarılı olanlar listesinde adı bulunan(5.sırada) bir kişi vardır.

Mülakatın torpili beraberinde getirdiği düşünülen bir dönemde bu durumla ilgili haber yapmanızı, Van BŞB'nin de bu durumla ilgili mutlaka bir açıklama yapmasını bekliyoruz.

mancukic
Aday Memur
18 Ağustos 2018 00:04

memurlar.net haber yaparsa ses getirir

2Ohy
Daire Başkanı
18 Ağustos 2018 00:08

Yazıklar olsun

18 Ağustos 2018 00:11

Helal olsun ya ortada bir haksizlik oldugu gorundugunde bunu bir şekilde engellemeye calisan insanlar sayesinde ülkemiz ayakta konu acan konunun yukarıda yer almasi icin destek veren zulum torpil karsisinda olup kul hakkinin yenmemesi icin caba gösteren herkese teşekkürler .Memurlar.net haber yapmalidir torpile hayır

Kadir3453
Memur
18 Ağustos 2018 00:25

bu torpil degil Daniskasi olmus :) TORPİL heryerde var lakin bu akla mantiga sigmiyor
Ahmetyapacak, 6 yıl önce
Helal olsun ya ortada bir haksizlik oldugu gorundugunde bunu bir şekilde engellemeye calisan insanlar sayesinde ülkemiz ayakta konu acan konunun yukarıda yer almasi icin destek veren zulum torpil karsisinda olup kul hakkinin yenmemesi icin caba gösteren herkese teşekkürler .Memurlar.net haber yapmalidir torpile hayır

agamemn
Aday Memur
18 Ağustos 2018 08:22

Arkadaşlar bana dokunmayan yılan bin yaşasın dyip sessiz kalmayın. Herkes tepkisini, bu durumdan rahatsızlığını dile getirsin ki haber yapılsın. Benim bu alımla ilgim yok ama duyunca çok rahatsız oldum. Torpil zaten var diye kanıksamayın. Biz de biliyoruz torpil var ama bir belediyenin resmi sitesinden duyurulacak kadar rahat davranmalarına sessiz kalmayalım. Yarın senin benim gireceğim mülakatta da aynısı olduğunda destek aramak istersek bulamayız

SuSKuNuMm
Şef
18 Ağustos 2018 08:30

memurlar.net'i goreve davet ediyoruz... haksizlik karsisinda susmayiniz hakkiniz yaninda serefinizi de kaybedersiniz!

mancukic
Aday Memur
18 Ağustos 2018 08:36

memurlarnet haber yaparsa diğer sitelerde görüp art arda yapar, daha fazla farkındalık oluşur

zeagros23
Memur
18 Ağustos 2018 08:43

Soru iptal olacak mı olmayacak mı diye birbirlerine küfredenler...Sizin asıl probleminiz bu konu başlığında. Sen 1 net için burada başkasına hakaret edecek kadar küçülmeye devam et, adamın biri mülakata bile girmeden memurlğu kazansn. Sizin bir olup tepki göstereceğiniz yer bu ve bunun gibi olaylar.

MATYAZ
Genel Müdür
18 Ağustos 2018 08:55

Belediye seçimi yaklaşıyor aslında etkili olabiliriz.

2018/2 de avcumuzu yalamamak için belediyelerin alım yapması lazım.Bu haber belki etki oluşturur zabıta alımlarının merkeziden olması için.

18 Ağustos 2018 09:21

Harika bir durum değerlendirmesi olmuş memurlar.net zulmun haksizligin karsisinda hep durdun yine seni bunlarin karsisinda bizlerle birlikte durmani talep ediyoruz.Ekşi sozlukteki yazarlara ulasabilecek olan varsa eksi sozluk yazarlarindan arkadaslardan tanidigi olan varsa bu haberi ulastirsin.
zeagros23, 6 yıl önce

Soru iptal olacak mı olmayacak mı diye birbirlerine küfredenler...Sizin asıl probleminiz bu konu başlığında. Sen 1 net için burada başkasına hakaret edecek kadar küçülmeye devam et, adamın biri mülakata bile girmeden memurlğu kazansn. Sizin bir olup tepki göstereceğiniz yer bu ve bunun gibi olaylar.

kaecirüs
Memur
18 Ağustos 2018 09:40

Daha önce memurlar.net öğretim elemanı alımlarında kişiye özel açılan kadroları, belediyelerin kişiye özel ilanlarını haber yapmış hatta iptal ettirmişti. Bu saçma sapan durumu da haber yapar

18 Ağustos 2018 13:09

guncel

pompacınihat
Yasaklı
18 Ağustos 2018 13:15

destek olmak lazım.

possible01
Kapalı
18 Ağustos 2018 14:29

haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

MATYAZ
Genel Müdür
18 Ağustos 2018 14:37

Hak yiyen ve hak yiyeni görmezden gelen onurundan yoksundur.

Açıklama yapsalarda derlerki mülakat listesinde vardı yazmayı unuttuk.Hey yavrum hey.

Doyuramadık adamları.

Belediyeler merkezi kpss alımından alım yapsın !!!!!!

vhkiadayi
Kapalı
18 Ağustos 2018 15:05

++++++ haber yapılsın

2Ohy
Daire Başkanı
18 Ağustos 2018 15:21

Sessiz kalınmamalı

SuSKuNuMm
Şef
18 Ağustos 2018 15:56

su an ana sayfada şislide rusvet skandali adi altinda bir haber var.. o sayfaya yorum yaparak sesimizi duyurabiliriz. herkes oraya yazarsa farkindalik olusur. oradaki mesajlar yonetici onayindan geciyor bu yuzden okuyorlar. herkes mesaj yazsin ben yazdim.sira sizde
18 Ağustos 2018 16:03

ben de yazdim
SuSKuNuMm, 6 yıl önce
su an ana sayfada şislide rusvet skandali adi altinda bir haber var.. o sayfaya yorum yaparak sesimizi duyurabiliriz. herkes oraya yazarsa farkindalik olusur. oradaki mesajlar yonetici onayindan geciyor bu yuzden okuyorlar. herkes mesaj yazsin ben yazdim.sira sizde

SuSKuNuMm
Şef
18 Ağustos 2018 16:07

umarim goren herkes yapar da merkezi alima doner :)
Ahmetyapacak, 6 yıl önce
ben de yazdim
Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi