Editörler : E.Kayı Han
«264265266267268269270271272273274275»

Sinan Oguz
Aday Memur
14 Haziran 2019 15:22

ilan ne zaman çıkar acaba bu hafta da bitti ,,,

papaatyaa
Yasaklı
14 Haziran 2019 16:27

Bugünde çıkmadı

Mubasir3434
Aday Memur
14 Haziran 2019 16:55

Konu dışı ama arkadaşmar benim klavyemin bazı tuşları sert basıyo neden acaba

Burhan Miraç
Aday Memur
14 Haziran 2019 17:23

Arkadaşlar bana üniversiteden mezun olunca transiktrip vermişlsrdi derslerimde Temel bilgi tek. Derside var başvuruda onu kullansam olurmu ?

Birde askerlik tescil durumu belgesi bende var ilk tescil ettiğ imde almıştım onu kullansam olurmu yoksa ilan yayınlanınca tekrarmı almam gerekecek ?

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı
14 Haziran 2019 18:26

Tuşları söküp tekrar takın hocam
Mubasir3434, 5 yıl önce

Konu dışı ama arkadaşmar benim klavyemin bazı tuşları sert basıyo neden acaba

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı
14 Haziran 2019 18:28

Hocam her iki belgeyi de kullanabilirsiniz
Burhan Miraç, 5 yıl önce

Arkadaşlar bana üniversiteden mezun olunca transiktrip vermişlsrdi derslerimde Temel bilgi tek. Derside var başvuruda onu kullansam olurmu ?

Birde askerlik tescil durumu belgesi bende var ilk tescil ettiğ imde almıştım onu kullansam olurmu yoksa ilan yayınlanınca tekrarmı almam gerekecek ?

Cglyn94
Aday Memur
14 Haziran 2019 18:49

bu hafta içi çıkacak gibi Cumaya çıkar gibi konuştu bende geçen seneye baktım o zamanda cuma çıkmış
mmavimm, 5 yıl önce

önümüzdeki hafta bugün mü çıkacakmış ilan hocam ?

Cglyn94
Aday Memur
14 Haziran 2019 18:56

bilemiyorum öyle de olabilir belki şuan bile hazır bekletiliyorlar oradaki memurun dediklerini aktarıyorum sadece
çalıkuşu26, 5 yıl önce

Neden cuma günü onu anlamadım pazartesi hazır olsa bile cuma yi mi bekliycekler

çalıkuşu26
Aday Memur
14 Haziran 2019 19:49

Evet anladım. Bakalım ne olucak. Bakanın ağzından duyduklarimiz bile boş çıkıyor. Bakalım memurun ki doğru çıkıcakmı

Cglyn94, 5 yıl önce
bilemiyorum öyle de olabilir belki şuan bile hazır bekletiliyorlar oradaki memurun dediklerini aktarıyorum sadece

Berkutay38
Şef
14 Haziran 2019 21:35

Uygulama boy kilo ölçümü ne zaman olur adli tatil sonrasına kalır mı ?

poor dog
Memur
14 Haziran 2019 22:43

Arkadaşlar merhaba. 2019'da yapılması planlanan İKM alımı ile bir kaç sorum var. Özelden veya buradan, nasıl oluyor bilmiyorum, cevaplarsanız çok sevinirim.

Durumum

-LİSE MEZUNUYUM. Üniversite 3. sınıf bitmek üzere, 4'e sağlıklı bir şekilde geçtim diyebilirim.

-ASKERLİK YAPMADIM. 2023'E KADAR TECİLLİYİM.

-KPSS 2018'den 85 puanım var. (14bin sıralama)

Sorularım

-LİSE MEZUNU İNFAZ KORUMA MEMURU ALIMI OLACAK MI?

-ASKERLİK YAPMADIM, 4 YIL TECİLLİYİM. BU BİR SORUN TEŞKİL EDER Mİ? ASKERLİK ZORUNLULUĞU VAR MI?

-KPSS PUANIM BENİ BURSA'DA TUTAR MI? ALLAH NASİP EDER KAZANIRSAM, PUANIM İLE İL TERCİHİ YAPABİLECEK MİYİM?

Şimdiden çok teşekkür ediyor, cevaplarınızı bekliyorum.

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2019 00:11

Alımlarda lise önlisans lisans hepsi aynı anda sıralamaya giriyor Yani lise mezunu olarak başvurabilirsiniz Askerlik sorun olmaz Puanımız çok iyi her yer gelir ama bir il tercih etme zorunluluğunuz var Aynı anda farklı illeri yazamazsınız
poor dog, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. 2019'da yapılması planlanan İKM alımı ile bir kaç sorum var. Özelden veya buradan, nasıl oluyor bilmiyorum, cevaplarsanız çok sevinirim.

Durumum

-LİSE MEZUNUYUM. Üniversite 3. sınıf bitmek üzere, 4'e sağlıklı bir şekilde geçtim diyebilirim.

-ASKERLİK YAPMADIM. 2023'E KADAR TECİLLİYİM.

-KPSS 2018'den 85 puanım var. (14bin sıralama)

Sorularım

-LİSE MEZUNU İNFAZ KORUMA MEMURU ALIMI OLACAK MI?

-ASKERLİK YAPMADIM, 4 YIL TECİLLİYİM. BU BİR SORUN TEŞKİL EDER Mİ? ASKERLİK ZORUNLULUĞU VAR MI?

-KPSS PUANIM BENİ BURSA'DA TUTAR MI? ALLAH NASİP EDER KAZANIRSAM, PUANIM İLE İL TERCİHİ YAPABİLECEK MİYİM?

Şimdiden çok teşekkür ediyor, cevaplarınızı bekliyorum.

Alibk96
Aday Memur
15 Haziran 2019 05:17

Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım kpss lise düzeyi puanım 85 13000 deyim.Sizlere danışmak istediğim konular var ve sizin görüşlerinizi fazlasıyla merak ediyorum :)

1-Arkadaslar Üniversite 4. Sınıf olacağım ve Okulöncesi Öğretmenliği okuyorum.Bu mesleği mezun olsam da yapmayı düşünmüyorum.(Bir erkek için zor bı meslek )Katiplige başvuracağım. Eğer mülakata kadar gelirsem mülakattaki görevlilere yukarıda yazdığım gibi konuşsam sizce onları ikna edebilir miyim ? Onlara uygun bı dille anlatmayı düşünüyorum. Bu soru benim için önemli sizin de yorumlarınızı bekliyorum :)

2 - Arkadaşlar memleketimde ki katiplikte çalışan arkadaşım katiplik için 50 kişi istediklerini söyledi. ( Ama o kadar gelmez dedi ) Sizce 50 kişi istedilerse kaç kişi verirler ? Yorumlarınızı bekliyorum :)

3 - Benim gireceğim memlekette geçen dönemki alimda 80 üstü 1 kişi vardı . Sizce bu puanımla ne kadar avantajlıyım ? Puanım ımulakkattaki görevliler ne kadar dikkate alır ?

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2019 07:00

1- ikna edebilirsiniz ancak komisyonu inandırmanız lazım 2- kaç kişiye izin verileceği PGM tarafından belirleniyor Hepsini vermeseler bile birazını verirler 3- o puanlasıralama kesin
Alibk96, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım kpss lise düzeyi puanım 85 13000 deyim.Sizlere danışmak istediğim konular var ve sizin görüşlerinizi fazlasıyla merak ediyorum :)

1-Arkadaslar Üniversite 4. Sınıf olacağım ve Okulöncesi Öğretmenliği okuyorum.Bu mesleği mezun olsam da yapmayı düşünmüyorum.(Bir erkek için zor bı meslek )Katiplige başvuracağım. Eğer mülakata kadar gelirsem mülakattaki görevlilere yukarıda yazdığım gibi konuşsam sizce onları ikna edebilir miyim ? Onlara uygun bı dille anlatmayı düşünüyorum. Bu soru benim için önemli sizin de yorumlarınızı bekliyorum :)

2 - Arkadaşlar memleketimde ki katiplikte çalışan arkadaşım katiplik için 50 kişi istediklerini söyledi. ( Ama o kadar gelmez dedi ) Sizce 50 kişi istedilerse kaç kişi verirler ? Yorumlarınızı bekliyorum :)

3 - Benim gireceğim memlekette geçen dönemki alimda 80 üstü 1 kişi vardı . Sizce bu puanımla ne kadar avantajlıyım ? Puanım ımulakkattaki görevliler ne kadar dikkate alır ?

poor dog
Memur
15 Haziran 2019 07:52

çok teşekkür ediyorum hocam. bir soru sormayı unutmuşum. yönetmelikleri vs. okudum, göremedim ama yine size de sorayım, müsait vaktinizde cevaplarsanız çok iyi olur. zannediyorum fiziki bir sınav olmayacak, değil mi? yalnızca kilo boy oranı kontrol edilecek gibi gördüm.

ek olarak, siyaset bilimi kamu yönetimi son sınıfa geçtim dediğim gibi. mülakata kadar kalırsam, heyet karşısında bunu söylemem ve iyi kullanmam bana bir avantaj sağlayacaktır diye düşünüyorum. yanılmıyorum değil mi? sonuçta bölüm mezunlarımız da polis, asker, bekçi gibi devlet kadrolarına yerleşiyor. eğitimimiz bunun için. bu sebepten ötürü ikmde de bölümüm bana az da olsa bir avantaj, ya da hiç yoktan mesleği neden seçtiğimi heyete karşı açıklamamı kolaylaştıracak diye düşünüyorum. doğru mudur?

çok teşekkür ediyorum.

efsane6284, 5 yıl önce
Alımlarda lise önlisans lisans hepsi aynı anda sıralamaya giriyor Yani lise mezunu olarak başvurabilirsiniz Askerlik sorun olmaz Puanımız çok iyi her yer gelir ama bir il tercih etme zorunluluğunuz var Aynı anda farklı illeri yazamazsınız

0504
Aday Memur
15 Haziran 2019 08:50

Arkadaşlar üniversite de bilgisayar dersini 1 dönem almak yeterli mi iki dönem zorunluluğu var mı bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

papaatyaa
Yasaklı
15 Haziran 2019 10:55

Arkadaşlar ikm facebook grubunda bayanlar için sıralamanın düşüp düşmeyeceği yönünde adminlerin konuşmasına denk geldiniz mi facebook kullanmadığım için soruyorum

Burhan Miraç
Aday Memur
15 Haziran 2019 12:49

Teşekkürler hocam

efsane6284, 5 yıl önce
Hocam her iki belgeyi de kullanabilirsiniz

Yaylaköy
Şef
15 Haziran 2019 16:47

O kadar haber yapıldı edildi ama ilan yok çıkmadı..

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2019 19:04

İlan bekleyenler bakan beyin paylaşımının altına yorum yazalım
Toplam 7853 mesaj
«264265266267268269270271272273274275»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi