Editörler : Pangaea
«34567891011121314»

ADA.KPSS
Aday Memur
30 Ekim 2018 15:53

Hosbulduk azimle birlikte başaracağız

amastrist1, 5 yıl önce

Selam hosgeldin ada.

s3s4s5
Daire Başkanı
30 Ekim 2018 18:35

Bende şuan devlet memuruyum .Fakat yeniden girmek istyorum 2020 kpss ye muhendis olarak atanmak için 92 + hedefım.Varmı hem çalışıp hemde kpss ye hazırlanan Önerisi olanlar beklıyoruz yorumlara

ADA.KPSS
Aday Memur
30 Ekim 2018 20:31

Çalısmamiza eksi verenler basariyi istemeyenler bu aksam matematik asal sayilar carpanlara ayirma

nickthecooper
Kapalı
30 Ekim 2018 21:17

1 kasımda twitter da desteğinizi bekliyoruz.

amastrist1
Daire Başkanı
31 Ekim 2018 09:53

Ada ben wp grubum da var. İstersen alayim. Aktif degil ama buradan arkadas toplayabikiriz ciddi calisacak

ADA.KPSS, 5 yıl önce

Çalısmamiza eksi verenler basariyi istemeyenler bu aksam matematik asal sayilar carpanlara ayirma

ADA.KPSS
Aday Memur
31 Ekim 2018 10:13

Çok teşekkurler ben matematikte konu eksiğimi tamamladiktan sonra bu sekilde soru cozum grubu kurmayi dusunuyorum onun disinda her gun duzenli calismalarimi ve paylasimlarimi siz degerli insanlarla bu konu basliginda paylasacagim siz suan ne calisiyorsunuz ders ders mi gidiyorsunuz kullandiginiz kaynaklar neler

amastrist1, 5 yıl önce

Ada ben wp grubum da var. İstersen alayim. Aktif degil ama buradan arkadas toplayabikiriz ciddi calisacak

amastrist1
Daire Başkanı
31 Ekim 2018 10:21

Ben henuz baslamadim hocam gruba gelirseniz anlatirim orada

prtn
Şef
31 Ekim 2018 11:29

Ben de vhki olarak çalışıyorum. 2018e girdim 89 aldım ama bu gidişle tekrar hazırlanacağım gibi :(

mislina6085
Aday Memur
31 Ekim 2018 11:43

Sende tekrar hazirlanacaksan biz olelim. Hedef neresi 89 la atanirsiniz istediginiz kuruma yuksek ihtimal
prtn, 5 yıl önce

Ben de vhki olarak çalışıyorum. 2018e girdim 89 aldım ama bu gidişle tekrar hazırlanacağım gibi :(

prtn
Şef
31 Ekim 2018 11:51

İzmir dışı tercih yapamayacağım alımlar da az olduğu için kendimi garantiye almak istiyorum.

Ayrıca eksi veren arkadaşlar, 1.5 yaşındaki oğlumla ve ikinci oğluma hamileyken hem de işe devam ederken gecemi gündüzüme katıp çalıştım ailemin yanı olsun da çocuklarımı tanımadığım insanlara emanet etmek zorunda kalmayayım diye. 2020ye de yine bu amaçla çalışmayı düşünüyorum garanti olsun diye. Şimdi o eksileri neden verdiniz bilmiyorum ama eğer ki "atanmışsın zaten yok hak yeme yok bilmem ne" zihniyetindeyseniz de benim verdiğim emeği siz verin ondan sonra gelin konuşalım olur mu! Hak yemekse mevzu ben hak falan yemiyorum tayin istedim yapmadılar bana da başka şans bırakmadılar o yüzden zerrece pişmanlığım yok hakkımsa yerleşirim değilse de çabalamaya devam.

mislina6085, 5 yıl önce
Sende tekrar hazirlanacaksan biz olelim. Hedef neresi 89 la atanirsiniz istediginiz kuruma yuksek ihtimal

mislina6085
Aday Memur
31 Ekim 2018 12:13

Puani almissiniz hakkiniz devlet bu hakki veriyor. Millete de eksilemek dusuyor. :))
prtn, 5 yıl önce

İzmir dışı tercih yapamayacağım alımlar da az olduğu için kendimi garantiye almak istiyorum.

Ayrıca eksi veren arkadaşlar, 1.5 yaşındaki oğlumla ve ikinci oğluma hamileyken hem de işe devam ederken gecemi gündüzüme katıp çalıştım ailemin yanı olsun da çocuklarımı tanımadığım insanlara emanet etmek zorunda kalmayayım diye. 2020ye de yine bu amaçla çalışmayı düşünüyorum garanti olsun diye. Şimdi o eksileri neden verdiniz bilmiyorum ama eğer ki "atanmışsın zaten yok hak yeme yok bilmem ne" zihniyetindeyseniz de benim verdiğim emeği siz verin ondan sonra gelin konuşalım olur mu! Hak yemekse mevzu ben hak falan yemiyorum tayin istedim yapmadılar bana da başka şans bırakmadılar o yüzden zerrece pişmanlığım yok hakkımsa yerleşirim değilse de çabalamaya devam.

Quetzicoatl
Genel Müdür
31 Ekim 2018 13:22

Hocam hangi kurumdasınız acaba? Tercih dönemi yaklaşıyor, haliyle kimse tayin imkanının zor olduğu kurumları yazmak istemeyecektir. En azından ön bilgi edinmiş oluruz.

prtn, 5 yıl önce

memleketeyn
Memur
31 Ekim 2018 13:44

bende size katılıyorum kimse kimsenin hakkını yemiyor çalış emek ver yüksek puan al atan. bende çakılı kadroda çalışıyorum işim iyi maaşım güzel rahat bi kurum ama memlekete dönme sansım yok. 65 e kadar emekli bile olamıyosun ömür gurbette gecmiyor. çocukların zamanla akrabalarını tanımayacak. suan kamuda memurum 2018 de istediğim puanı alamadım. hedef 2020 oda olmazsa 2022 memlekete bi kuruma gecene kadar bütün sınavlara giecem hazırlanacam

prtn, 5 yıl önce

memleketeyn
Memur
31 Ekim 2018 13:46

suan kamu olsunda nere olursa olsun diyenler yerleştikleri zaman hepsinin fikri değişecek

erkan222
Aday Memur
31 Ekim 2018 16:48

ben de sağlıkçıyım istanbula atandım kendi bölümümde giren son 10 15 kişiden biriyim istanbul dışında seçenek yoktu kendi şehrime yakın bir il olur diye ben de tekrar hazırlanacağım atandık çok şükür ama istanbuldaki kaosu görünce maddi manevi zor bir yer daha ideal bir il bir kurum olacaksa herkes tekrar hazırlanır bence bir de istanbuldan tayin alabilmekte sıkıntılı sağlıkçılar için hizmet puanı diğer illerden düşük kurumda 11 kez tayin isteyip olumsuz sonuçlanan var

memleketeyn
Memur
01 Kasım 2018 08:32

işin özü şu. ösym sınav yapıyo herkes adilce hazırlanıyo en yüksek puanı alan atanıyo merkezi atamanın kuralı bu yok işi varmısta niyte giriyormusta yetmiyormuymusta, ülkenin sistemi bizleri yarısa sokuyo mesela adam bi kurumda çalışır maası 4000 dir kpss de yuksek puan alır maası 5000 olan baska kuruma gecmeye calısır, 1000 tl türkiye sartlarında güzel para, emek verip hak edildikten sonra her fırsat değerlendirilir. bu yüzden buralarda baskalarının ne yaptığına değil kendi ne yaptığınıza veya yapamadıgınıza bakın ona göre calısın

erkan222, 5 yıl önce

ben de sağlıkçıyım istanbula atandım kendi bölümümde giren son 10 15 kişiden biriyim istanbul dışında seçenek yoktu kendi şehrime yakın bir il olur diye ben de tekrar hazırlanacağım atandık çok şükür ama istanbuldaki kaosu görünce maddi manevi zor bir yer daha ideal bir il bir kurum olacaksa herkes tekrar hazırlanır bence bir de istanbuldan tayin alabilmekte sıkıntılı sağlıkçılar için hizmet puanı diğer illerden düşük kurumda 11 kez tayin isteyip olumsuz sonuçlanan var

inş.müh.65
Kapalı
01 Kasım 2018 12:00

Arkadaslar hazırlnmayain yazik ailenize ve aileniz de bi tarafa sizlere yazik iki yil ders calisacaksiniz ve yine tartsimali sorular sorcaklar olan emeklerinize en basitinden size olacak, bir ise girin iyi kotu drmeyin calisin ama kamuya heveslenemeyin alim yok varsada az zatwn size sira gelmez , burada hevesli hevesli calsicama basarcam diyenleri goruyorum kardesim basarsanda bi ise yaramiyor artik bu sinav hayatinizin merkezine koydugunuz bu sinav sizden alir ama size bir sey vermez

oguzz33
Aday Memur
01 Kasım 2018 13:30

Kamu kurumunda güvenlik olarak çalışıyorum.Yaşım 33 arkadaşlar.KpssB 2020 sınavına yaşımdan dolayı benim girebileceğim son sınav hakkım mı oluyor? Ayrıca merkezi atama denilen konuda yaş sınırı var mı? Konuyu bilen arkadaş varsa cevaplarsa memnun olurum

memleketeyn
Memur
01 Kasım 2018 14:44

merkezi alımda yaş sınırı yok kalktı istediğin kadar girebilirsin

oguzz33, 5 yıl önce

Kamu kurumunda güvenlik olarak çalışıyorum.Yaşım 33 arkadaşlar.KpssB 2020 sınavına yaşımdan dolayı benim girebileceğim son sınav hakkım mı oluyor? Ayrıca merkezi atama denilen konuda yaş sınırı var mı? Konuyu bilen arkadaş varsa cevaplarsa memnun olurum

memleketeyn
Memur
01 Kasım 2018 14:45

madem çalışma diyorsun sen bu sayfayı nerde buldun milletin hevesini kırma aklını kendine sakla

inş.müh.65, 5 yıl önce
Arkadaslar hazırlnmayain yazik ailenize ve aileniz de bi tarafa sizlere yazik iki yil ders calisacaksiniz ve yine tartsimali sorular sorcaklar olan emeklerinize en basitinden size olacak, bir ise girin iyi kotu drmeyin calisin ama kamuya heveslenemeyin alim yok varsada az zatwn size sira gelmez , burada hevesli hevesli calsicama basarcam diyenleri goruyorum kardesim basarsanda bi ise yaramiyor artik bu sinav hayatinizin merkezine koydugunuz bu sinav sizden alir ama size bir sey vermez
Toplam 439 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi