Editörler :
22 Ağustos 2018 12:35   

Kocaeli Topraktan-Temelden ev almak FDN inşaat

Size bir mağdur olarak benim gibi mağdur olmamanız için bu yazıyı yazıyorum. Bir dua ederseniz bana yeter. Bu zamanda ev almak çok zor. Bizim gibi hayatında bütün birikimini bi eve bağlıcak insanlar bide hayal kırıklığına uğrayınca gerçekten zor bir durum. Topraktan ev alınca size sanal proje göstericekler. Bi bakıcaksınız ki evet hayallerimdeki ev bu diceksiniz aman dikkat!!!! Sakın buna kanmayın mimari projeyi isteyin yok şantiyede yok şurda burda diyip geçiştirebilirler kesinlikle görün çünkü gerçek ölçüler orda yazıyo yani benim ev brüt 138 m2 gösterilirken net mimari prıjede 82 m2 düşünün 3 artı 1 ev bu gelelim odalara ölçüler 15.60 10.60 10.00 m2 dediler bu şekilde olucak deselerde bir oda 7 m2 yatak odası 12 m2 yani 7 m2 oda nedir abi:) diğer ölçüleri ölçmedim bile çünkü kafayı yememek için:) sözleşme imzalarken sözleşmeyi iyi okuyun ve noterde imzalayın sonra evi aldınız gelelim topu almaya ilk başta kat irtifakı topu alıcaksınız buna 8 9 bin tl leri gözden çıkarın ayrıca sonra kat mülkiyet topusu ve iskanı siz alıcaksınız hayırlı işler:) Birde ev teslimi8 9 ay gecikince cilasıda bu oluyo:) ne güzel dünya... Yazacak çok şey var daha yazarken yoruldum Allah?a emanet olun:)

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?