Editörler : swat3410
«787980818283848586878889»

ramses3444
Aday Memur
20 Kasım 2019 12:07

merhaba arkadaşlar bu ay sonu bedelli askerlik sevkim var aynı zamanda araştırma merkezi verilmişim aceba askerlik döneminde başlama tebliğim gelirse hak kaybı yaşar mıyım . ya da tebliğ ne kadar sürer

AZİMLİ DOST
Aday Memur
20 Kasım 2019 12:54

0312 422 41 91
ramses3444, 4 yıl önce

Arkadaşlar araştırma merkezinin irtibat numarasını yazabilir misiniz

dogukan7835
Aday Memur
20 Kasım 2019 13:07

Hemen git gel bi hak kaybı yaşamazsın aynı durumu bende yaşadım yaptım geşdim hala başlayamadık
ramses3444, 4 yıl önce

merhaba arkadaşlar bu ay sonu bedelli askerlik sevkim var aynı zamanda araştırma merkezi verilmişim aceba askerlik döneminde başlama tebliğim gelirse hak kaybı yaşar mıyım . ya da tebliğ ne kadar sürer

ybk14
Aday Memur
20 Kasım 2019 13:26

Herkese merhabalar. Atanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın. Ben 14 Kasım'da kabul kararımı gördüm. Dün EGM memuriyete iade masasını (böyle bir masa olduğunu bile bilmiyorduk) aradım. Dosyan pazartesi geldi işlemlere başlanacak dediler. Ben komisyona Ankara'da müracaat etmiştim. Daha sonra farklı bir il'e taşındım. İlerleyen zamanlarda takipsizlik kararımla birlikte mevcut ikametime ait bilgileri de komisyona gönderdim ve adres değiştirdiğimi beyan ettim. Memuriyete iade masasındaki görevliye bu durumu söyledim ve tebliğ işleminin bulunduğum ilde olup olmayacağını teyit ettirmek istedim. Ordaki arkadaş bana tebliğ işleriyle kendilerinin ilgilenmediğini, bu işlemi kimin yaptığını bilmediğini söyledi. Bana tebliğ evrakı gerekli olduğu için takip etmek istiyorum. Sizden ricam bu işlemi kim yapıyor. Varsa telefon numarası paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

20 Kasım 2019 14:14

Mernis adresin nere ise ordan tebliğ olacak kardeş farklı olması önemli değil

brocox
Aday Memur
20 Kasım 2019 14:55

Arkadaşlar bugün araştırma merkezine atamam yapılmış. Araştırma merkezini aradım hiç bir bilgi alamadım maalsef .süreç hakkında bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

levo 35
Aday Memur
20 Kasım 2019 15:19

iade edildiğin tarih nedir?
brocox, 4 yıl önce

Arkadaşlar bugün araştırma merkezine atamam yapılmış. Araştırma merkezini aradım hiç bir bilgi alamadım maalsef .süreç hakkında bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

Halibdem
Şef
20 Kasım 2019 15:30

Merhaba herkese. Eşim 17 Eylül iade olmuştu 679 khk. Bugün Ankaradan arayıp, emn gitmesi gerektiğini söylediler. Emniyete gitti batı illerinde 7 il seçip dilekçe yazmış yine bilinmez bi süreç ve beklemeye devam edeceğiz, hayırlısı..

sam34
Memur
20 Kasım 2019 15:43

ybk 14 devrem özelin kapalı bende 1 Kasımda kabul kararını gördüm. Özelden görüşebilirmiyiz
ybk14, 4 yıl önce

Herkese merhabalar. Atanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın. Ben 14 Kasım'da kabul kararımı gördüm. Dün EGM memuriyete iade masasını (böyle bir masa olduğunu bile bilmiyorduk) aradım. Dosyan pazartesi geldi işlemlere başlanacak dediler. Ben komisyona Ankara'da müracaat etmiştim. Daha sonra farklı bir il'e taşındım. İlerleyen zamanlarda takipsizlik kararımla birlikte mevcut ikametime ait bilgileri de komisyona gönderdim ve adres değiştirdiğimi beyan ettim. Memuriyete iade masasındaki görevliye bu durumu söyledim ve tebliğ işleminin bulunduğum ilde olup olmayacağını teyit ettirmek istedim. Ordaki arkadaş bana tebliğ işleriyle kendilerinin ilgilenmediğini, bu işlemi kimin yaptığını bilmediğini söyledi. Bana tebliğ evrakı gerekli olduğu için takip etmek istiyorum. Sizden ricam bu işlemi kim yapıyor. Varsa telefon numarası paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Knn3334
Aday Memur
20 Kasım 2019 19:59

Gelisme olan varmi arkadaslar

levo 35
Aday Memur
20 Kasım 2019 20:17

Bende bugün ulaştım, Araştırma merkezi olarak bilgi verdiler.

milnesium
Yasaklı
20 Kasım 2019 21:32

yunusgibi yerin belli oldumu polismisin,arastırma merkezimi
Yunusgibi, 5 yıl önce
Korktun mu aslanım hemen klavye falan. Kim yeni mezun belli oluyor. Cocuk gibi sagda solda pasaport diye aglama az akıllı olsan arastırır bulursun sorunun cevabını.

levo 35
Aday Memur
20 Kasım 2019 22:12

Arkadaşlar diğer illerde ve ilçelerde çalışıpta araştırma merkezine verilenler için nasıl bir süreç işleyecek bilen varmı.30 Temmuz iade Araştırma merkezi

tsubasa19
Aday Memur
20 Kasım 2019 22:19

milnes bu hesabı kapatmıştın birader sen. tutug hesabına geç. d. d
milnesium, 4 yıl önce

milnesium
Yasaklı
20 Kasım 2019 22:21

tsubasa arastırma merkezımı senınde.beklıyoruz gruptaki arkadaslarla seni dört gözle.
tsubasa19, 4 yıl önce
milnes bu hesabı kapatmıştın birader sen. tutug hesabına geç. d. d

tsubasa19
Aday Memur
20 Kasım 2019 22:31

çok isterdim de polis yapmışlar. herkesin hakkında hayırlısı olsun.
milnesium, 4 yıl önce
tsubasa arastırma merkezımı senınde.beklıyoruz gruptaki arkadaslarla seni dört gözle.

milnesium
Yasaklı
20 Kasım 2019 22:34

ohal komısyonunca iade edilip birkaç aydır polis olarak faal şekilde çalısan 112 kişinin ataması arastırma merkezine yapıldı herkesin gelecegı yer burası.bekliyoruz
tsubasa19, 4 yıl önce
çok isterdim de polis yapmışlar. herkesin hakkında hayırlısı olsun.

tsubasa19
Aday Memur
20 Kasım 2019 22:41

hayırlısı olsun be milnes nasipte varsa olur. allah herkesin gönlüne göre versin.
milnesium, 4 yıl önce
ohal komısyonunca iade edilip birkaç aydır polis olarak faal şekilde çalısan 112 kişinin ataması arastırma merkezine yapıldı herkesin gelecegı yer burası.bekliyoruz

yunusgibi2
Aday Memur
20 Kasım 2019 23:28

Emniyet, başlama yaptım hayırdır?
milnesium, 4 yıl önce

milnesium
Yasaklı
20 Kasım 2019 23:29

çok güzel hayırlı olsun
yunusgibi2, 4 yıl önce
Emniyet, başlama yaptım hayırdır?