Editörler :
«79808182838485868788899091
09 Aralık 2019 20:13

PolisEmre0934
Şube Müdürü
Arkadaşlar kabul olan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun zor bir süreci geride bıraktınız...bişi sormak istiyorum bu araştırma merkezine verilen tüm arladaşlar askerlik hizmetini yerine getirdi mi getirmediyse nasıl bir yol izliyorlar. Ben 7 senelikken ihraç oldum 43 ay geçti iade olmam da an meselesi olarak görüyorum kodum ad ve edl. şimdi iade olursam ve atıyorum Araştırma verilirsem tüm geçmişe dönük haklarım polislik üzerinden sayıldığı için askerlik yapar mıyım yapmaz mıyım.Sonuçta 10 seneyi tamamlamış sayılıyorum. Özellikle araştma merkezine verilen arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.
09 Aralık 2019 20:14

Rec2
Aday Memur

Devrem ne kadar sürermiş yaklaşık bir tarih aoyluyolarmi

Kralburdami, 5 gün önce - Alıntıya git
Arkadaşlar md bey iyi niyetli bize yazı gelsin üç günde yaparız derbiraz sabır,
09 Aralık 2019 20:24

Recon1370
Memur
Arkadaşlar md bey iyi niyetli bize yazı gelsin üç günde yaparız derbiraz sabır,
Rec2, 5 gün önce - Alıntıya git
acaba çalışma genel müdürlüğünde de on tane arzdan sonra aile bakanina mi çıkıyor bizim kadro evrakları
09 Aralık 2019 20:27

Reco54
Memur
kanunen kabul alip baslama yapilan güne kadar derece maas ve butun haklarin verilmesi gerekir.
09 Aralık 2019 20:57

Rec2
Aday Memur
kanunen kabul alip baslama yapilan güne kadar derece maas ve butun haklarin verilmesi gerekir.
Reco54, 5 gün önce - Alıntıya git
Evet bu resmi yazışmalar cok uzun sürüyor. Başlama Yapılmadan olmuyor dedi bütçe
10 Aralık 2019 14:34

zugzwang21
Memur

Bu arastirma mekezini arayıp ulaşabilen var mı . Yoksa bir ben mi ulaşamıyorum 91 90 nolu numaraların ikiside açmıyor. Ne zaman tebliğ edilecek daha ne kadar sürecek bu iş. Başlayan arkadaşlar vardı ne yaptı ne etti . Baslayan arkadaşlar olursa gelişmeler hakkında daha çok bilgi ediniriz diye düşünmüştüm ki sanki hepten herkes yok olup uctu .

10 Aralık 2019 14:44

zugzwang21
Memur

En son başlama yapıp tayin için dilekçe verip izin alıyordı. Ee bu izin bitti dıyelim tayin onayı çıkmasa o vakit kadar. Mecburen iş başı yapıldı sonra tayin yazısı gelince ne olacak yolluk hacılah verecekler mi . Nerde kalacak bu millet bir kaç ay için ev kim verecek. İçişleribakanliğina evrakgımız çalişmabakanliğindan gitti mi . Bu 64 kişilik liste gittiğin de yazı onaylanan kadar milletin göbeği çatlamiştı

10 Aralık 2019 16:28

Robbstarkk
Aday Memur

Bu arastirma mekezini arayıp ulaşabilen var mı . Yoksa bir ben mi ulaşamıyorum 91 90 nolu numaraların ikiside açmıyor. Ne zaman tebliğ edilecek daha ne kadar sürecek bu iş. Başlayan arkadaşlar vardı ne yaptı ne etti . Baslayan arkadaşlar olursa gelişmeler hakkında daha çok bilgi ediniriz diye düşünmüştüm ki sanki hepten herkes yok olup uctu .

zugzwang21, 4 gün önce - Alıntıya git

Ben bugün ulaştım listede ismime baktı. Bakanlıktan görüş yazısı bekleniyormuş ne kadar sürer dediğimde 1 ayı bulur dedi. Telefondaki bayan sonra adresi telefonu aldı yazı geldiğinde ariycaz dedi. Galiba biz bu 112 kişilik listede olan grubuz.

10 Aralık 2019 16:38

yarnlarumutolsun
Aday Memur

Ben bugün ulaştım listede ismime baktı. Bakanlıktan görüş yazısı bekleniyormuş ne kadar sürer dediğimde 1 ayı bulur dedi. Telefondaki bayan sonra adresi telefonu aldı yazı geldiğinde ariycaz dedi. Galiba biz bu 112 kişilik listede olan grubuz.

Robbstarkk, 4 gün önce - Alıntıya git

onbeş gün önce aradım bana da 1 ay dedi

o bir ay hiç bitmiyor

bende telefondaki bayana dedim

40 ay bekledik 1 ay daha bekleriz

10 Aralık 2019 17:58

Kralburdami
Aday Memur

En son başlama yapıp tayin için dilekçe verip izin alıyordı. Ee bu izin bitti dıyelim tayin onayı çıkmasa o vakit kadar. Mecburen iş başı yapıldı sonra tayin yazısı gelince ne olacak yolluk hacılah verecekler mi . Nerde kalacak bu millet bir kaç ay için ev kim verecek. İçişleribakanliğina evrakgımız çalişmabakanliğindan gitti mi . Bu 64 kişilik liste gittiğin de yazı onaylanan kadar milletin göbeği çatlamiştı

zugzwang21, 4 gün önce - Alıntıya git

Devrem aynen bu yoluk harcırah verilecekmi aslında baya soru işareti var başlayan arkadaşlar biraz bilgi verseler hic olmaz ise fikir sahibi oluriz

10 Aralık 2019 18:26

Rec2
Aday Memur

Devrem aynen bu yoluk harcırah verilecekmi aslında baya soru işareti var başlayan arkadaşlar biraz bilgi verseler hic olmaz ise fikir sahibi oluriz

Kralburdami, 4 gün önce - Alıntıya git
Arkadaşlar yolluk ve harcırah verilmiyor, anca idare mahkeme yoluyla alınır.
10 Aralık 2019 18:50

YILMAZ2164
Aday Memur

.

10 Aralık 2019 18:55

YILMAZ2164
Aday Memur

Ben bugün sonu 42 91 li numarayı aradım, bayan bundan sonra 42 93 ü arayın, orada çalışan arkadaşlar var, onlar sorularınıza yardımcı olurlar dedi.

10 Aralık 2019 19:06

YILMAZ2164
Aday Memur

(0312)422 41 93... 42 93 yazmıştım 41 93 olacaktı

10 Aralık 2019 19:06

Rec2
Aday Memur

Ben bugün sonu 42 91 li numarayı aradım, bayan bundan sonra 42 93 ü arayın, orada çalışan arkadaşlar var, onlar sorularınıza yardımcı olurlar dedi.

YILMAZ2164, 4 gün önce - Alıntıya git
Evet 93 nolu tel. Bizden başlayanların bürosu aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
10 Aralık 2019 21:59

zugzwang21
Memur

Ben yarın şansımı bir daha deneyeyim devrem. Farklı birsey diyeceğini sanmıyorum ama derse de yazarım buraya

10 Aralık 2019 22:00

zugzwang21
Memur

Ben şansımı yarın tekrar deneyeyim. Farklı birsey diyeceğini sanmıyorum ama olsun.

10 Aralık 2019 22:09

zugzwang21
Memur

Kralburdami, 4 gün önce - Alıntıya git

Bende vereceklerini sanmıyorum . galiba bu soruları da başlayan değilde başlama yapmayan arkadaşlardan bilgisi olan cevap vermiş bize . Bu 1 ay meselesi de yılan hikayesi gibi. Daha once evrakgımız bakanlıkta imza da demişlerdi megerse GN mud bekliyoruş . Tövbe tövbe

13 Aralık 2019 12:16

Recon1370
Memur
evraklar çalışma genel müdürlüğünden çıkmış ama arastirma merkezine gitmemiş. nerde olduğu bilinmiyor kaybolmuş diyor telefondaki. bir ayı bulur diyor.
13 Aralık 2019 15:26

Kralburdami
Aday Memur
evraklar çalışma genel müdürlüğünden çıkmış ama arastirma merkezine gitmemiş. nerde olduğu bilinmiyor kaybolmuş diyor telefondaki. bir ayı bulur diyor.
Recon1370, Dün - Alıntıya git

Devrem bu sürecte bir isimiz zamaninda gitmedi desenize yıl başından sonrasına kaldik

Toplam 1820 mesaj
«79808182838485868788899091

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?