Editörler : Mehmet Balci
30 Ağustos 2018 18:32   

Bir şans daha, verilse öğretmen olmak ister miydiniz?
Her yıl kpss'ye girme fırsatı Gk-gy iyi geçmediyse alan ve eğitimden telafi etme şansı 3 ay tatil imkanı Eğitim fakültesinde zorlanmadan eğitim Ek ders ücreti imkanı Mesleki tatmin Toplumda saygı Öğretmenler günü Ve daha nice fırsatlarla...

Bu ankete 7 günde, 17 kişi oy kullandı ve 06/09/2018 18:32 tarihinde sona erdi.

30 Ağustos 2018 18:38

MATYAZ
Daire Başkanı

Mal gibi ingilizce hazirlik dahil toplam 5 yil matematik okuyacagima.hayvan gibi zorlancagima.. Rahat rahat beden egitimi okur dusuk puanla atanir ogretmen maasi alir arti antronorlukten para kazanirdim.78 ilemi ne ataniyorlar galiba baska alimlarida var oh.okurken vucutlarinida fit tutuyorlar saglikli kaliyorlar

30 Ağustos 2018 18:49

yalnızcasoruyorum
Aday Memur

Mal gibi ingilizce hazirlik dahil toplam 5 yil matematik okuyacagima.hayvan gibi zorlancagima.. Rahat rahat beden egitimi okur dusuk puanla atanir ogretmen maasi alir arti antronorlukten para kazanirdim.78 ilemi ne ataniyorlar galiba baska alimlarida var oh.okurken vucutlarinida fit tutuyorlar saglikli kaliyorlar

MATYAZ, 8 ay önce - Alıntıya git

Atanamayanların hocası adıyla bir matematik kanalı açsanız? Video ders notu satsanız bile yeter.

30 Ağustos 2018 18:56

MATYAZ
Daire Başkanı

Atanamayanların hocası adıyla bir matematik kanalı açsanız? Video ders notu satsanız bile yeter.

yalnızcasoruyorum, 8 ay önce - Alıntıya git

Ilgi alani ogretmenlik olan yapsin. Benim ilgi alanim web yazilim ve matematik. Gunumuz ogretmenleri vasifsiz ama guzel paralar kazaniyorlar. Bizde 4001 den yillik 10.000 atama istiyoruz. Onlar 20 bin ataniyor yine.

30 Ağustos 2018 19:07

buraktsn95
Şef

öğretmenlik asla ama asla yapmayacağım bir meslek kutsal ama benlik değil

Toplam 4 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?