Editörler : Mehmet Balci
31 Ağustos 2018 01:00   

Tüm alımlar merkezi olsa atanacağınıza inanıyor musunuz?

Bu ankete 7 günde, 31 kişi oy kullandı ve 07/09/2018 01:00 tarihinde sona erdi.

31 Ağustos 2018 01:14

MaDMaxiBo
Şube Müdürü

80 puan üzeri komple atanırdı.

31 Ağustos 2018 01:16

MATYAZ
Daire Başkanı

Bencede 80 ustu rahat atanirdi. 10.000 tane lisans sozlesmi yapsalar 78 i bile gorur.kaldiki belediye ora bura haberimiz olmadan yillik 80-90 bin aliyordur.

31 Ağustos 2018 01:18

MATYAZ
Daire Başkanı

Tanidiklarim lise mezunu torpille tskda kadrolu isci olarak calisiyor. Maasi 4-4.5 bizde mal gibi okuduk. Sozlesmeli bile bulamam sahsen 83 ile.90 bekliyorduk uyku tutmuyor serefsizimkiya.

31 Ağustos 2018 01:26

Yeşilovalı26
Aday Memur

Ptt kyk belediye vs. artık sırf torpil yuvası oldu. 85 puanlı adam boşta gezerken 70 küsurdakiler o kurumlarda iş buluyor ne kadar açıktan alım varsa hepsi merkezi OLMALI !

31 Ağustos 2018 01:31

MATYAZ
Daire Başkanı

Ptt kyk belediye vs. artık sırf torpil yuvası oldu. 85 puanlı adam boşta gezerken 70 küsurdakiler o kurumlarda iş buluyor ne kadar açıktan alım varsa hepsi merkezi OLMALI !

Yeşilovalı26, 8 ay önce - Alıntıya git

Hocam merkezide olmasin. Sozlesmeli olsun ama kpss puanina gore yapsinlar tum alimlari. Mulakat cok sacma birsey. Onuda gectim haberimiz olmadan bi ton alim oluyor. Onlar hakkaniyetli yapilsa 80 atanir

31 Ağustos 2018 01:36

Yeşilovalı26
Aday Memur

Merkeziden kastım o kardeşim sözleşmeli kadrolu farketmez. Puan sıralaması yapılsın benden yüksek almışsa arkadaş helalidir hayırlı olsun dersin geçersin. Ama artık ar damarları o kadar çatlamış kul hakkı yemeyi o kadar normal görüyor ki bazıları foruma bile açık açık yazar oldular.

31 Ağustos 2018 08:06

Halil424242
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba herkese

Lisans Kimya bölümünü bitirmiş bir arkadaş, kendi alanı olan "kimya"da atama az olduğu için 4 yıllık açıköğretim fakültesi işletme bölümünü okumak istiyor 2.üniversite olarak.

Böylece P3 puanı ile işletme bölümü isteyen herhangi bir kuruma, yüksek bir kpss puanı ile atanabilme ihtimali olacağını söyledi. Benim çok fazla bir bilgim olmadığı için yardımcı olamadım. Böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Bir de bu durumda mülakata girecek mi yoksa tüm B grubu atamaları gibi direkt puan ile mi ataması yapılacak? Eğer bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun oluruz. Şimdiden çok teşekkür ederim

Toplam 7 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?