Editörler :
11 Temmuz 2019 14:32

sayinarkadasim
Aday Memur

sayısal 45.75, sözel 40.25, obp 52.40. devlet hukuk gelme ihtimali var mı?

11 Temmuz 2019 17:19

sybr41
Memur

sayısal 45.75, sözel 40.25, obp 52.40. devlet hukuk gelme ihtimali var mı?

sayinarkadasim, 1 hafta önce - Alıntıya git

ya gelmez gelmez. heryere yazmışsın aç bi arama moturu yaz netlerini sonra geçen seneki taban puanlarıyla kıyasla

11 Temmuz 2019 18:13

sayinarkadasim
Aday Memur

ya gelmez gelmez. heryere yazmışsın aç bi arama moturu yaz netlerini sonra geçen seneki taban puanlarıyla kıyasla

sybr41, 1 hafta önce - Alıntıya git

Uzun zamandır net paylaşımı yapılmıyor. Standart sapma ile ilgili fikirler de farklı farklı, yeni bir şey var mı diye sorup fikir alma ihtiyacı duydum ve ilgili başlıklara yazdım. Keşke benim gibi herkes netlerini paylaşsa beklemek daha kolay olur birçok kişi adına. Geçen yılla kıyaslanamayacağı için paylaşım yapılıyor zaten :)

11 Temmuz 2019 19:01

ahkalin
Aday Memur

Uzun zamandır net paylaşımı yapılmıyor. Standart sapma ile ilgili fikirler de farklı farklı, yeni bir şey var mı diye sorup fikir alma ihtiyacı duydum ve ilgili başlıklara yazdım. Keşke benim gibi herkes netlerini paylaşsa beklemek daha kolay olur birçok kişi adına. Geçen yılla kıyaslanamayacağı için paylaşım yapılıyor zaten :)

dostum sen bakma bunlara bu forumun amacıbu zaten, ben geçenlerde de yazdım geçtiğimiz yıldevlet hukuk kont 520 iken son giren 820nciymiş bu yıl kont 380 muhtemel olarak son girenin sıralaması 500 civarı olur. yani geçen yılın puan sırasına göre oda 306 civarinda puan yapıyor. buna göre değerlendirin
11 Temmuz 2019 19:20

mathebjk
Aday Memur

kimse yorum yapmak istemiyor çünkü her yorumdan sonra yok doğu akademi yok güney yok batı akademi yeter arkadas yeter reklam reklam...

11 Temmuz 2019 19:26

sayinarkadasim
Aday Memur

kimse yorum yapmak istemiyor çünkü her yorumdan sonra yok doğu akademi yok güney yok batı akademi yeter arkadas yeter reklam reklam...

mathebjk, 1 hafta önce - Alıntıya git

Şimdi daha iyi anladım, yeniyim burda. Diğer başlıkta benim yorumum üzerine kuzey akademi reklam yapmış. İnsanların beklentileriyle duygularıyla oynamak doğru değil, gerçekçi paylaşımlaryapılmalı.

11 Temmuz 2019 19:30

mathebjk
Aday Memur

Şimdi daha iyi anladım, yeniyim burda. Diğer başlıkta benim yorumum üzerine kuzey akademi reklam yapmış. İnsanların beklentileriyle duygularıyla oynamak doğru değil, gerçekçi paylaşımlaryapılmalı.

inanma kardesşim sen elbet iyi yüksek netler yapan vardır ...ama emin ol eğer lisans çıkıslı olmayan biri eşit agırlık öğrencisi olarak 90--100 üstü net yapması zor yapamaz demiyorum ama zor dersanelerin elbet faydası vardır denemeler olsun zaman kullanımı olsun bişey dediğimiz yok ama falan filan dersanenin paralı calısanı burda milletin umuduyla alay edecek yok 90-100 netler cok dicek ya arkadas o netleri yapan adam zaten dersaneye gitmez...sen takma kafana keyfine bak

Toplam 107 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?