Editörler :
01 Eylül 2018 16:34   

Bilgisayar Mühendisleri HAKKIMIZI ARAYALIM ARTIKKK !

Bilgisayar mühendisi arkadaşlar ! Bilgisayar Mühendisi odası ,yahu artık bizimde sesimiz çıksin. 2 senede 132 kiş atanıyor ve buna

Bilişim Sistemleri Mühendisliği

bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği / Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği,

Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği

Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği

Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi gibi bölümler dahil ve ekstradan

YDS puanı , 2-5 yıl tecrübe , SQL veya PL/SQL bildiğini belgelemek. Java ve J2EE bildiğini belgelemek. şartları var.

bir atamada 288 inşaat mühendisi atanıyor, bizim kaç katımız eem mühendisleri atanıyor. Bzim neden sesimiz çıkmıyor

BİR UYANIN ARTIK SESİMİZİ ÇIKARALIM.

01 Eylül 2018 17:49

ahmt321
Aday Memur

Ben bu sene tekrar sınava girip marmara ya da ytü de bilgi. müh. kazanmak isityorum bu sene 70k sıralama ne olduda böyle sinirlendin kullandığın terimleri anlayamadım

02 Eylül 2018 11:08

TheButcher
Aday Memur

dediğini sonuna kadar katılıyorum 135 tane alnmş sadece, ben bunca ekstra serf. görmedim baska blmde

03 Eylül 2018 10:38

Harel
Aday Memur

Arkadaşlar kadrolar yanmasın etiketi başlatıldı, atanan kişinin aynı kurumda 2 yıl çalışma zorunluluğunun olmasını talep ediyorlar yani atanan kişi tekrar tekrar tercih edip kadro yakamayacak buda puanların düşmesine sebep olacak aslında tüm mühendislerin ortak sorunu hep birlikte hareket edip kanunla önüne geçelim. Bu durumdan kurumlar da rahatsız müdürlük aylarca mühendis istiyor kadro çıkartıyor sonra mühendis geliyor 2-3 ay çalışıp başka kadroya tercih verip gidiyor kurumlarda personelsiz kalıyor, puanlar düşmüyor ve o kadro yanıyor. Bu durumun önüne geçene kadar her akşam saat 21:00 da teitter da #Kadrolaryanmasın ve #KamuyaGirenİkiYılZorunluCalışsin tagindeler destek alalım

Toplam 3 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?