Editörler :
02 Eylül 2018 18:20   

Bu puanla atanabilir miyim?
Diğer başlıkta sormuştum ama tatmin edici bir cevap alamadım. Yüksek lisansım için kritik olacak benim için... KPSS:85 YDS:98 IELTS:8.4 puan kombinasyonu ile sözleşmeli, açıktan(merkezi değil tekrar ediyorum) Ankara'da yerleşebileceğim bir yer olabilir mi, gelebilme yüzdesi nedir? Bazı kurumların profesyonel İngilizce konuşma seviyesi istediğini duydum. Ana dilime yakın İngilizce konuşuyorum. (IELTS Speaking: 8.5) Bu şartlar doğrultusunda neler olabilir? Dipnot: Gerçekten Kpss tecrübem 2 aya dayandığı için soruyorum. Başka hiçbir bilgim yok. Büyüklerimin yorumları çok kıymetli olacaktır. Teşekkürler.
02 Eylül 2018 18:21

kassmin
Aday Memur
İnşaat mühendisiyim
02 Eylül 2018 21:33

sadecememurluk
Aday Memur
İnşaat mühendisiyim
kassmin, 11 ay önce - Alıntıya git

Yds ile alım illaki olacaktır. Siz kesinlikle Ankara'da bir yere yerleşirsiniz. Bu puana sahip Yds kimsede yok

03 Eylül 2018 19:22

mstfmstfmstf
Aday Memur
bu puanla yüksek lisansınızı kesinlikle dondurmayın ya da yüksek lisansa başlayacaksanız ertelemeyin. YDS den o puanı almak hiç kolay değil.
04 Eylül 2018 11:31

Beyaz0006
Memur

hocam ingilizceniz çok iyiyse özelde güzel işler bulabilirsiniz aslında

04 Eylül 2018 14:13

kassmin
Aday Memur

hocam ingilizceniz çok iyiyse özelde güzel işler bulabilirsiniz aslında

Beyaz0006, 11 ay önce - Alıntıya git
Özel + yüksek lisans çalışma saatleri bakımından pek verimli olmuyor. O yüzden.
05 Eylül 2018 08:55

Beyaz0006
Memur
Özel + yüksek lisans çalışma saatleri bakımından pek verimli olmuyor. O yüzden.
kassmin, 11 ay önce - Alıntıya git

sizde haklısınız hocam ama devlette körelmek yerine iyi bir kurumsal firmaya girme ihtimaliniz çok yüksek yine de karar sizin Allah gönlünüze göre versin

Toplam 6 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?