Editörler :
03 Eylül 2018 14:08   

Belediyeler arası nakil işlemi
Arkadaşlar İSTANBUL ilçe belediyesinden TOKAT belediyesine geçiş yapmak istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi şimdeden herkese teşekkürler

Bu ankete 30 günde, 5 kişi oy kullandı ve 03/10/2018 14:08 tarihinde sona erdi.

13 Eylül 2018 20:08

Y0215653
Memur

torpilsiz hiçbirşey yapamassın ama kısacası Önce tokat belediyesi başkanlığına dilekçe yazıyorsun şu kadromla veya eşdeğer kadroların herhangi birine şu nedenden dolayı felan filan belediyenize nakil olmak itiyorum diye sana olumlu olumsuz cevap veriyorlar olumlu alırsan bu sefer kendi çalıştığın belediyeye dilekçe veriyorsun belediye başkanı onay verirse sana hizmet belgeni veriyorlar sende onu alıp tokat belediyesinde girişini yaptırıyorsun özlük dosyan arkadan tokat belediyesine gelir. bu iş için ist. tokat biraz mekik dokuman gerekiyor

18 Eylül 2018 10:41

Umutcan4509
Memur

torpilsiz hiçbirşey yapamassın ama kısacası Önce tokat belediyesi başkanlığına dilekçe yazıyorsun şu kadromla veya eşdeğer kadroların herhangi birine şu nedenden dolayı felan filan belediyenize nakil olmak itiyorum diye sana olumlu olumsuz cevap veriyorlar olumlu alırsan bu sefer kendi çalıştığın belediyeye dilekçe veriyorsun belediye başkanı onay verirse sana hizmet belgeni veriyorlar sende onu alıp tokat belediyesinde girişini yaptırıyorsun özlük dosyan arkadan tokat belediyesine gelir. bu iş için ist. tokat biraz mekik dokuman gerekiyor

Y0215653, 5 ay önce - Alıntıya git
Ben belediyeler Arası nakıl olucam. Bütün evraklarım güvenlik arşiv araştırması yapıldı. Sadece beledıye girişimi yapıcak ama ileri tarihe atıyor?
26 Eylül 2018 09:21

Orhan Çakır
Aday Memur
Ben belediyeler Arası nakıl olucam. Bütün evraklarım güvenlik arşiv araştırması yapıldı. Sadece beledıye girişimi yapıcak ama ileri tarihe atıyor?
Umutcan4509, 5 ay önce - Alıntıya git

Peki arkadaşların dediği gibi sizde topil buldunuz mu yoksa işlem sizin dilekçeniz sayesinde yürüdümü nasıl oldu

Toplam 3 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?