Editörler : hopaliSafak Vaktii
03 Eylül 2018 22:06   

Kapalı

Hangi dershane?
Fen Bilgisi Öabt ve diger tüm alanları düsündüğünüzde Kpss Öğretmenlik için aşağıdaki dershanelerden hangisini önerirsiniz? Gitmeyi düşündüğüm tüm şubeler Bakırköy'dedir.

Bu ankete 2 günde, 9 kişi oy kullandı ve 05/09/2018 22:06 tarihinde sona erdi.

04 Eylül 2018 00:27

fatosha
Aday Memur

yargı pegem gibi dersaneler çok kalabalık oluyor soru sormaya hoca bulamıuosun ben ilk kpss hazırlanışımdı küçük bi dersaneye gittim kalabalık olmadığı için hocalar çok ilgilendiler yardımcı oldular p10 84 aldım

04 Eylül 2018 00:29

nurogretmen1995
Kapalı

yargı pegem gibi dersaneler çok kalabalık oluyor soru sormaya hoca bulamıuosun ben ilk kpss hazırlanışımdı küçük bi dersaneye gittim kalabalık olmadığı için hocalar çok ilgilendiler yardımcı oldular p10 84 aldım

fatosha, 1 yıl önce - Alıntıya git

Haklısınız hocam ama görüstüğüm tüm dershaneler sınıf mevcudu 30 civarı olur diyor.Insanda az bilinen bir yeri tercih ederek kendini riske atmayı goze alamıyor.Görüşünüz için teşekkür ederim.

04 Eylül 2018 00:31

nurogretmen1995
Kapalı

Hakkımızda hayırlısı olur umarım.Çoğu şey bizde bitiyor sonuçta.Sınavda başarılar dilerim hocam.

06 Eylül 2018 19:29

mdmn18
Aday Memur

Hocam ben de kadıköydekilerle görüştüm.Pegemdeki yetkili kisi bakirkoydekilerle kadronun ayni oldugunu soyledi.Acikcasi beyazkalemi samimi bulamadim.Murat da egitim bilimleri konusunda cok tavsiye almiyor sanki.Ben de kadikoy yargi ve pegem arasinda kaldım.O kadar cok kurum var ki insan nasil sececegini sasiriyor dogal olarak.

06 Eylül 2018 20:57

nurogretmen1995
Kapalı

Hocam ben de kadıköydekilerle görüştüm.Pegemdeki yetkili kisi bakirkoydekilerle kadronun ayni oldugunu soyledi.Acikcasi beyazkalemi samimi bulamadim.Murat da egitim bilimleri konusunda cok tavsiye almiyor sanki.Ben de kadikoy yargi ve pegem arasinda kaldım.O kadar cok kurum var ki insan nasil sececegini sasiriyor dogal olarak.

mdmn18, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam sizin branşınızda mı Fen Bilgisi, ben dün itibari ile tercihimi pegemden yana kullandım umarım pişman olmam. Yalnız alan derslerine tek bir hoca mı giriyor, yoksa fizik, kimya ve biyolojiye farklı hocalar mı giriyor bu konuyu sormayı atlamışım. Sizin bir bilginiz var mı?

06 Eylül 2018 21:02

ingilic
Kapalı
Hocam ben bu yıl beyazkalem öğrencisiydim. 93 aldım. Öğretmen kadrosu on numara beş yıldız. Ama denemeleri ve öabt kaynakları çok çok kötü.
06 Eylül 2018 21:56

Dalaras
Kapalı
Hocam ben bu yıl beyazkalem öğrencisiydim. 93 aldım. Öğretmen kadrosu on numara beş yıldız. Ama denemeleri ve öabt kaynakları çok çok kötü.
ingilic, 1 yıl önce - Alıntıya git

Reklamlarrrr.....

06 Eylül 2018 22:03

mdmn18
Aday Memur

Hocam sizin branşınızda mı Fen Bilgisi, ben dün itibari ile tercihimi pegemden yana kullandım umarım pişman olmam. Yalnız alan derslerine tek bir hoca mı giriyor, yoksa fizik, kimya ve biyolojiye farklı hocalar mı giriyor bu konuyu sormayı atlamışım. Sizin bir bilginiz var mı?

nurogretmen1995, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ingilizce benim alanım,bizde sanirim tek bir hoca girmeyecek.Buyuk ihtimalle bende pegeme kayit olacak gibiyim.Insallah hakkimizda hayirlisi olur.Isin buyuk kismi bize bagli zaten

06 Eylül 2018 22:44

tercuman09
Aday Memur

Beyaz kalem denilince istanbul'da avcılar ve bakırköy şubeleri gerçekten çok iyi.Öyt'de Adem dirican vardı Öğrenmede Orhan hoca filan haklarını yiyeyem ölçme de Emre hoca Doç. Yusuf hoca vardı Daha önce eğitim aldığım bir yer.Kesinlikle tavsiye edebilirim.Hocam 93 aldıysanız lütfen paylaşın .İnsanlar yanlış anlamasın.

06 Eylül 2018 22:47

Gardyans
Kapalı

Bu eleman avcilar beyaz kalem müdürü ferudun belli :)))

Eve en yakın dershane neresiyse oraya git hocam.

Avcılar beyaz kalemin yararları da var olumsuz özellikleri de var. Ha bu bütün dershanelerde vardır o ayrı.

Hocadan ziyade öğrencide bitiyor her olay. LYS zamanında dandik kimsenin bilmediği bir dershaneye gitmiştim kpss zamanında ise çok tanınan bir dershaneye gittim. Sonuç olarak ikisinde de birbirine yakın sıralamalar aldım. KPSS'de rahatça atanabilecegim puanı aldim(bölümüm edebiyat) lysde de hedefim olan İstanbul içinde okumak hedefine ulaşmıştım.

Ben de Avcılar beyaz kaleme gitmiştim fakat tek nedeni eve en yakın onun olmasıydı. Aynı dershaneye giden herkes yüksek yapacak diye kural yok. Benden 30 puan düşük yapan insanlar da benimle aynı dershanedeydi sonuçta.

07 Eylül 2018 15:31

ingilic
Kapalı

Beyaz kalem denilince istanbul'da avcılar ve bakırköy şubeleri gerçekten çok iyi.Öyt'de Adem dirican vardı Öğrenmede Orhan hoca filan haklarını yiyeyem ölçme de Emre hoca Doç. Yusuf hoca vardı Daha önce eğitim aldığım bir yer.Kesinlikle tavsiye edebilirim.Hocam 93 aldıysanız lütfen paylaşın .İnsanlar yanlış anlamasın.

tercuman09, 1 yıl önce - Alıntıya git
Neyi yanlış anlamasınlar hocam anlayamadım?
07 Eylül 2018 17:04

nurogretmen1995
Kapalı

Bu eleman avcilar beyaz kalem müdürü ferudun belli :)))

Eve en yakın dershane neresiyse oraya git hocam.

Avcılar beyaz kalemin yararları da var olumsuz özellikleri de var. Ha bu bütün dershanelerde vardır o ayrı.

Hocadan ziyade öğrencide bitiyor her olay. LYS zamanında dandik kimsenin bilmediği bir dershaneye gitmiştim kpss zamanında ise çok tanınan bir dershaneye gittim. Sonuç olarak ikisinde de birbirine yakın sıralamalar aldım. KPSS'de rahatça atanabilecegim puanı aldim(bölümüm edebiyat) lysde de hedefim olan İstanbul içinde okumak hedefine ulaşmıştım.

Ben de Avcılar beyaz kaleme gitmiştim fakat tek nedeni eve en yakın onun olmasıydı. Aynı dershaneye giden herkes yüksek yapacak diye kural yok. Benden 30 puan düşük yapan insanlar da benimle aynı dershanedeydi sonuçta.

Gardyans, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bakırköy' deki tüm dershaneler aynı sokakata olduğu için uzaklık yakınlık yönünden karar veremedim hocam. Eminim her dershanenin ayrı ayrı olumlu ve olumsuz yönleri mevcuttur. İnşallah emek veren herkes dilediği yere atanır. Hepinize başarılar diliyorum.Beyazkalemi de seçmekten vazgeçme nedenim, kaynaklarında çok fazla hatalı basım olduğu duyumunu aldım.Alan hocalarının çok iyi olduğunu söyleyen arkadaşlarım oldu fakat ben daha fazla güvenebileceğimi düşündüğüm pegemden yana oyumu kullandım. Tekrardan tüm öğretmen adaylarına başarılar dilerim. Görüşleriniz için çok teşekkürler.

07 Eylül 2018 17:05

nurogretmen1995
Kapalı

Tebrik ederim hocam branşınız neydi, alandan kaç net yaptınız acaba?

07 Eylül 2018 17:12

ivers
Kapalı

Bakırköydeki tüm dershanelerin imkanları birbirine yakındır. Benim gittiğim dershanede hoca kalitesi iyiydi. Zaten Bakırköy gibi bir yerde hocalar iyi olmak zorunda yoksa tutunamaz kurumlar.

Son olarak bu sitedeki dershane botlarına aldanmayın. Kendiniz görüşün tüm kurumlarla.

07 Eylül 2018 17:12

Gardyans
Kapalı

Bakırköy' deki tüm dershaneler aynı sokakata olduğu için uzaklık yakınlık yönünden karar veremedim hocam. Eminim her dershanenin ayrı ayrı olumlu ve olumsuz yönleri mevcuttur. İnşallah emek veren herkes dilediği yere atanır. Hepinize başarılar diliyorum.Beyazkalemi de seçmekten vazgeçme nedenim, kaynaklarında çok fazla hatalı basım olduğu duyumunu aldım.Alan hocalarının çok iyi olduğunu söyleyen arkadaşlarım oldu fakat ben daha fazla güvenebileceğimi düşündüğüm pegemden yana oyumu kullandım. Tekrardan tüm öğretmen adaylarına başarılar dilerim. Görüşleriniz için çok teşekkürler.

Söyle de yapabilirsiniz hocam mesela gk-gy de farklı dershaneye eğitimde farklı dershaneye kayıt olursanız faydalanabileceğiniz iki tane dershane olmuş olur iki tane farklı dershanede çalışma ortamınız olmuş olur.

Benim önerebilirim dershaneler pegem ve beyaz kalemdir bu iki dershane iyi bunun dışında tek subelik adini kimsenin duymadigi dershanelerin de kendine has bazı artıları vardır.

Kaynak filan demissiniz soru çözme konusunda da tek kaynakla yetinmeyin sakin. Ders kitabı olarak da video ders notu tipinde özet kitaplar alın dershanelerin verdiği konu anlatımlara hiç elinizi bile sürmeden çöpe atın bence. Çünkü çok fazla büyükler onun yerine özet kitaplar video ders notları filan alarak sadece bunlardan çalışsaniz daha çok ilerlersiniz.

07 Eylül 2018 17:53

ingilic
Kapalı

Tebrik ederim hocam branşınız neydi, alandan kaç net yaptınız acaba?

Teşekkürler hocam. Alanım İngilizce. 1 yanlışım vardı, boşum yoktu.
07 Eylül 2018 22:09

curiosity
Kapalı
Teşekkürler hocam. Alanım İngilizce. 1 yanlışım vardı, boşum yoktu.

Benim de bir cevabım yanlıştı. Hangi soruyu yanlış yaptınız merak ettim. Ben verb-subject agreement sorusunda "the news was" yerine "darts are"ı işaretlemiştim.

08 Eylül 2018 00:02

ingilic
Kapalı

Benim de bir cevabım yanlıştı. Hangi soruyu yanlış yaptınız merak ettim. Ben verb-subject agreement sorusunda "the news was" yerine "darts are"ı işaretlemiştim.

curiosity, 1 yıl önce - Alıntıya git
Yok hocam. Benim yanlış bir nevi göz sürçmesi. Community Language Learning'i Communicative Language Learning olarak okumuşum. O sebepten.
Toplam 18 mesaj