Editörler :
08 Şubat 2019 15:37

mzeretayin
Aday Memur

Bayburt'a tayin dilekçesi gelen var biz neden 3 aydır bekliyoruz

08 Şubat 2019 15:41

galiza
Aday Memur

bayburta gelen kişinin maliye ile falan işi olmadıysa erken gelmiş olabilir

11 Şubat 2019 14:57

mimar.arch
Aday Memur

3.5 aydır kadro bekliyorum eş durumu tayin için ,tayin olan var mı?

mzeretayin, 2 hafta önce - Alıntıya git

Biz de 4 aydır bekliyoruz olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yok. Aradığımızda da bilgi veremiyoruz diyorlar.

12 Şubat 2019 09:05

mzeretayin
Aday Memur

Biz de 4 aydır bekliyoruz olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yok. Aradığımızda da bilgi veremiyoruz diyorlar.

mimar.arch, 2 hafta önce - Alıntıya git

aradığınızda olumlu veya olumsuz diye söylüyorlar ,olumsuz olanları hemen gönderiyorlar 4 ay olumsuz cevap için çok uzun bir süre.ama aldığım cevaba göre 2. kez maliyeden kadro istenmiş şimdi onu bekliyoruz . maliyeden ne zaman çıkarsa artık...

12 Şubat 2019 09:17

mimar.arch
Aday Memur

aradığınızda olumlu veya olumsuz diye söylüyorlar ,olumsuz olanları hemen gönderiyorlar 4 ay olumsuz cevap için çok uzun bir süre.ama aldığım cevaba göre 2. kez maliyeden kadro istenmiş şimdi onu bekliyoruz . maliyeden ne zaman çıkarsa artık...

mzeretayin, 2 hafta önce - Alıntıya git

Biz merkez tayini bekliyoruz, merkez tayinlerinin şu an kapalı olduğunu ve bakan talimatı ile açılacağını söylüyorlar. Taşra tayinleri bildiğim kadarıyla açık, bizimle birlikte bekleyen arkadaşlardan taşra isteyip tayinleri olanlar var. Ama Ankara için belirsiz bir durum var.

12 Şubat 2019 13:12

kralex19
Şef

Arkadaşlar merhaba ben de kasım ayından beri Tarım Orman bakanlığında tayin bekliyorum personel genel müdürlüğü bana da aradığımda yönetmelik bekliyoruz deyip duruyor. Bu konuda bilginiz var mı ? benim gibi normal tayin bekleyen var mı taşra da?

12 Şubat 2019 21:33

Onsekizeylül
Aday Memur

Ben de kasimdan beri tayin

bekleyenlerdenim

maliyeye gönderdik dediler 10 gün önce

13 Şubat 2019 10:17

mzeretayin
Aday Memur

bekleyenlerdenim

Onsekizeylül, 2 hafta önce - Alıntıya git

şubat 7 de gönderilmiş benimki ,kişi bazlı mı gönderiliyor ki !

14 Şubat 2019 09:20

kralex19
Şef

bekleyenlerdenim

Onsekizeylül, 2 hafta önce - Alıntıya git

Maliye ne alaka? tayin olurken

14 Şubat 2019 09:56

mzeretayin
Aday Memur

gideceğiniz il boş kadro yoksa maliyeden kadro talep ediliyor

Toplam 90 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?