Editörler :
05 Eylül 2018 23:52   

Uçak ve uzay mühendisliği bölümü
Uçak ve uzay mühendisliği bölümünü kazandım gaziantep. okumalı mıyım. iş imkanları iyi midir. lütfen fikir verin
10 Eylül 2018 15:39

tefegen
Aday Memur

Tercihini yapmışsın, kazanmışsın,sana gitmek kalıyor. Bu soruyu tercih yapmadan önce sormalıydın. Yolun açık olsun,güle güle..

12 Eylül 2018 23:02

KadirACelik
Aday Memur

Devlet uçak ve uzay mühendisliği bölümünden alım yapmıyor. Özel sektörde iş imkanın var. Kötü bir bölüm olduğunu zannetmiyorum, havacılık sektöründe çok fazla atılım yapıldı son yıllarda. Hem sivil havacılık hem savunma sanayinde. THY, TAİ, Roketsan gibi firmaları araştır, girme şartlarını öğren ve sağla.

Eğer imkanın varsa bana sorarsan makine mühendisliğine geç, hem devlete girmek için şansın olabilir. Hem de ileride havacılık sektörü dışında çalışma şansın.

Aslında Yüksek lisans programı olması gereken bölümler bu ülkede lisans programı olarak açılıyor, neden bilmiyorum.

12 Eylül 2018 23:17

MknMh
Memur
Puanını yakmışsın hayırlı olsun. Hemşirelik veya bi sağlık bölümünü dene. Ülkede mühendislik yok kardeşim.
13 Eylül 2018 08:58

harita94
Daire Başkanı

Eğer İTÜ ise güzel tercih.Aselsan,tai,roketsan gibi yerlere girebilirsen sırtın yere gelmez.en azından devlete mühendis olarak girip 5 bin tl almaktan daha güzel bir hayatın olur.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?