Editörler :
07 Eylül 2018 14:27   

Askerlik yaparken atama nasıl olur
Merhaba arkadaşlar Askere gitmeyi düşünüyorum tam net bilgi bulamağımdan tereddütteyim tecili bozamıyorum. Eğer askerdeyken atama gelirse atamam yanıyor mu, yanmıyor ise uzun dönem kısa dönem farkeder mi?
07 Eylül 2018 14:30

Rıdvannozer
Aday Memur
Benim bildiğim kadarıyla hiç bi sıkıntı çıkmıyor. Bende bi hafta içinde askere teslim oluyorum atanma durumunda birinci derece yakınlarından biri askerde olduğuna dair belgeleri hastaneye teslim ediyo ve sen gelene kadar hakkın saklı kalıyo diye biliyorum tabi sen yinede Bozdurmadan araştır detaylıca
07 Eylül 2018 14:33

eilyas
Aday Memur
Benim bildiğim kadarıyla hiç bi sıkıntı çıkmıyor. Bende bi hafta içinde askere teslim oluyorum atanma durumunda birinci derece yakınlarından biri askerde olduğuna dair belgeleri hastaneye teslim ediyo ve sen gelene kadar hakkın saklı kalıyo diye biliyorum tabi sen yinede Bozdurmadan araştır detaylıca
Rıdvannozer, 2 ay önce - Alıntıya git
peki teşekkür ederim cevabınız için.
07 Eylül 2018 20:25

eilyas
Aday Memur
arkadaşlar kesin bilen varsa yardımcı olur mu lütfen
07 Eylül 2018 20:30

Hayalperesthemşire
Genel Müdür

Ataman falan yanmıyor rahat ol yani, evrak teslim ederkende sıkıntı olmaz, zaten atamaya çok var sen git hemen askerliği aradan çıkar

07 Eylül 2018 23:20

eilyas
Aday Memur

Ataman falan yanmıyor rahat ol yani, evrak teslim ederkende sıkıntı olmaz, zaten atamaya çok var sen git hemen askerliği aradan çıkar

Hayalperesthemşire, 2 ay önce - Alıntıya git
çok teşekkürler
09 Eylül 2018 10:49

Hmşsec
Aday Memur

askerdeyken devlet atama yayinlasa tercih yapabiliyormuyuz peki?
09 Eylül 2018 11:13

Hayalperesthemşire
Genel Müdür

Yaparsn yani nolckki, bı pcye bakar onada izin verirler herhalde, sen yapamasan bile ailen yapar

09 Eylül 2018 15:11

Hmşsec
Aday Memur

Yaparsn yani nolckki, bı pcye bakar onada izin verirler herhalde, sen yapamasan bile ailen yapar

ona tamam onda sıkıntı yok tercih yaptiktan sonra guvenlik sorusturmesi var. onu etkilemez mi?
09 Eylül 2018 16:05

Hayalperesthemşire
Genel Müdür

askerdesn diye sorustmani neden etkilesn? Mantkli düşünün boşuna kendinizi kasnağın, ilk önce atanmaya bakın gerisi hallolur kardesm, askerde sorustmasi biten kişiler oldu, askerlik bitince direk gidip göreve baslicaklar

15 Eylül 2018 12:40

demiraskar0
Aday Memur

Merhaba ikinci üniversite acaba askerliği erteler mi lisans hemşire mezunuyum.zannetmiyorum gerçi

2. Askerlik tecilim ağustosa kadar peki Bu martta atanırsam Ağustos'ta Askerliğe mi alınırım Stajyerlik sayesinde bir yıl daha mı beklerim

15 Eylül 2018 14:52

paramedik82.5
Aday Memur

Merhaba ikinci üniversite acaba askerliği erteler mi lisans hemşire mezunuyum.zannetmiyorum gerçi

2. Askerlik tecilim ağustosa kadar peki Bu martta atanırsam Ağustos'ta Askerliğe mi alınırım Stajyerlik sayesinde bir yıl daha mı beklerim

demiraskar0, 2 ay önce - Alıntıya git

lisans mezunu isen yüksek lisans yapman gerek ertelenmesi için.

Toplam 11 mesaj