Editörler : crops35
07 Eylül 2018 22:05

önlisans deneme sınavı

arkadaşlar herkese iyi formlar bu yıl önlisans sınavına gireceğim sınavla ilgili bir sorum var yardımcı olur musunuz? sınava iyi hazırlanmama rağmen ve internette genel tekrar videolarını bitirmeme rağmen denemelerde istediğim puanı alamıyorum bu da beni şimdiden korkutuyor ve tedirgin ediyor sizce ilk etapta denemelerde hedeflediğim puana nasıl ulaşabilirim?

tds5454
Aday Memur
08 Eylül 2018 00:38

Yani çok klasik olacak ama denemelerde yapamadığınız sorulara ve konulara odaklanmalısınız. Ve konuları bitirdiyseniz sürekli genel tekrar yapıp zaman kaybetmek yerine hızlı bir tekrar ve fazlaca soru çözmelisiniz diye düşünüyorum. Çözdüğünüz deneme yayınları da bunda rol oynayabilir çünkü bazı yayınlar gereksiz yere zorlaştırabiliyor. Şimdiden sınavda başarılar dilerim.

vitoscaletta
Şube Müdürü
08 Eylül 2018 10:06

Deneme sınavına girdiğim dershaneyi değiştirmemi önerir misiniz?

tds5454, 6 yıl önce
Yani çok klasik olacak ama denemelerde yapamadığınız sorulara ve konulara odaklanmalısınız. Ve konuları bitirdiyseniz sürekli genel tekrar yapıp zaman kaybetmek yerine hızlı bir tekrar ve fazlaca soru çözmelisiniz diye düşünüyorum. Çözdüğünüz deneme yayınları da bunda rol oynayabilir çünkü bazı yayınlar gereksiz yere zorlaştırabiliyor. Şimdiden sınavda başarılar dilerim.

tds5454
Aday Memur
08 Eylül 2018 10:24

Dershaneye gidiyorsanız değiştirin diyemem ama kendiniz farklı yayınların denemelerinden çözebilirsiniz.
vitoscaletta, 6 yıl önce

Deneme sınavına girdiğim dershaneyi değiştirmemi önerir misiniz?

vitoscaletta
Şube Müdürü
08 Eylül 2018 12:28

dershaneye gitmiyorum sadece dershanelerin deneme sınavlarına giyorum son iki seferdir aldığım puanlar ve çıkardıgım netler beni üzüyor ve telaşa düşürüyor sizce napabilirim

tds5454, 6 yıl önce
Dershaneye gidiyorsanız değiştirin diyemem ama kendiniz farklı yayınların denemelerinden çözebilirsiniz.

tds5454
Aday Memur
08 Eylül 2018 12:53

Hangi yayın denemeleri çözdüğünüzü bilmiyorum. Bence yediiklim, yargı ve pegem denemelerini alın bu denemeleri bir çözüp ortalama kaç net yaptığınızı görün. Eğer hala netleriniz kötü geliyorsa bol genel tekrar bol soru çözümü gerekiyor şu son 2 ayda.

vitoscaletta, 6 yıl önce

dershaneye gitmiyorum sadece dershanelerin deneme sınavlarına giyorum son iki seferdir aldığım puanlar ve çıkardıgım netler beni üzüyor ve telaşa düşürüyor sizce napabilirim

vitoscaletta
Şube Müdürü
08 Eylül 2018 20:18

hocam karacan dershanesinin deneme sınavlarına gidiyorum evde ise murat eğitim kurumlarının sorularını çözüyorum dediğiinze göre yazdgıınız dershanelerin deneme sınavlarını gidip mi çözeyim,yoksa evde mi alıp çözeyim?

tds5454, 6 yıl önce

Hangi yayın denemeleri çözdüğünüzü bilmiyorum. Bence yediiklim, yargı ve pegem denemelerini alın bu denemeleri bir çözüp ortalama kaç net yaptığınızı görün. Eğer hala netleriniz kötü geliyorsa bol genel tekrar bol soru çözümü gerekiyor şu son 2 ayda.

tds5454
Aday Memur
08 Eylül 2018 21:25

Hocam illaki sınav ortamı olsun diyorsanız dershanelerine gidip çözebilirsiniz ancak ben kendim sipariş ediyorum denemeleri evde çözüyorum.
vitoscaletta, 6 yıl önce

hocam karacan dershanesinin deneme sınavlarına gidiyorum evde ise murat eğitim kurumlarının sorularını çözüyorum dediğiinze göre yazdgıınız dershanelerin deneme sınavlarını gidip mi çözeyim,yoksa evde mi alıp çözeyim?

vitoscaletta
Şube Müdürü
08 Eylül 2018 21:36

hocam şöyle bir durum var o durum beni çok korkutuyor karacan dershanesinde girdiğimde istediğim puanı alamıyorum fakat evde kendi çözdüğüm denemelerde istediğim puanı alıyorum şaştım kaldım açıkcası

tds5454, 6 yıl önce
Hocam illaki sınav ortamı olsun diyorsanız dershanelerine gidip çözebilirsiniz ancak ben kendim sipariş ediyorum denemeleri evde çözüyorum.

tds5454
Aday Memur
08 Eylül 2018 22:48

Usta denemeden denemeye değişebilir, o anki konsantreden değişebilir sonuçlar.
vitoscaletta, 6 yıl önce

hocam şöyle bir durum var o durum beni çok korkutuyor karacan dershanesinde girdiğimde istediğim puanı alamıyorum fakat evde kendi çözdüğüm denemelerde istediğim puanı alıyorum şaştım kaldım açıkcası

vitoscaletta
Şube Müdürü
08 Eylül 2018 23:15

sanırım en iyisi hem dershane değiştirip hemde evde çözmek başarıya bizi bu götürür

tds5454, 6 yıl önce
Usta denemeden denemeye değişebilir, o anki konsantreden değişebilir sonuçlar.

tds5454
Aday Memur
08 Eylül 2018 23:22

Hakkınızda hayırlısı olsun. Başarılar diliyorum.

vitoscaletta, 6 yıl önce

sanırım en iyisi hem dershane değiştirip hemde evde çözmek başarıya bizi bu götürür

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi