Editörler : smtvs
08 Eylül 2018 11:17   

Eskişehirde KPSS kursları tavsiye

Eskişehirde KPSS ye A grubundan hazırlanacağım hangi kursları tavsiye edersiniz arkadaşlar?

Araştırma yapıyorum,sizlerde beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

08 Eylül 2018 18:02

toprakberk58
Aday Memur

merhaba, ben de bu yıl gireceğim sınava ben de araştırma yapıyorum.Pegem ve Data Akademi'ye uğradım Data yeni açılmış çok fazla bilgim yok biraz daha araştırma yapıp burada paylaşırım.

09 Eylül 2018 15:20

denizcantekin7

Arzu merhaba, ben de biraz araştırma yaptım.Açıkcası şuanda data akademiye daha sıcak bakıyorum.

11 Eylül 2018 18:50

bkrtekn
Aday Memur

Merhaba, iyice araştırdıktan sonra karar verin arkadaşlar ama az zamanınız kaldı ekim kasımda dersler başlıyor hemen hemen her yerde. gidilebilecek az kurum var eskişehirde .çoğu bu 2018 kpss de çuvalladı. vaatlere inanmayın herkes kayıt almak için atıp tutuyor.

12 Eylül 2018 20:37

erdemsozudogruol
Aday Memur

2015 yılında adalar migros arkasında akademik tarz iisimli kursta hazırlanmıştım kpss ye. Hocalar başarılı ve iyilerdi. tavsiye edebilirim. bir diğer tavsiyem pegem

17 Eylül 2018 18:07

toprakberk58
Aday Memur

Akademik tarz kapandı diye biliyoruz.Benim diğer arkadaşlarımda dataya uğradı biz memnun kaldık.Eğer ilgilinirseniz bence bi gidin görüşün.

19 Eylül 2018 16:51

arzuakin071
Aday Memur

Evet ben de birkaç yerle görüştüm datanın kadrosu efsane olmuş Ankara'dan gelen hocalar filan var. ben dataya kayıt olmayı düşünüyorum açıkcası

Toplam 6 mesaj

ANKET
İş Bankası'ndaki, % 28'lik Atatürk hisselerinin CHP'ye ait olmasını doğru buluyor musunuz?