Editörler : crops35

civanmert7
Memur
23 Ekim 2018 09:33

Batsın yere onların şaibeli idareciliği batsın yere onları amirliği Zulüm elbette son bulacaktır!

uzmanilke, 5 yıl önce

Amirle kendini yarıştırmak yanlış tutumdur.

hcoskun70
Aday Memur
23 Ekim 2018 18:31

Yahu civanım mertim bi empati yap bakalım sonuç ne olacak..,çok konuşmak çok bilmek değildir..,kişiselleşen sorunlarla milleti galyana getirmenin bir anlamı yok

uzmanilke
Yasaklı
23 Ekim 2018 18:55

Amir ile emrindeki kişiler aynı düzlemde değerlendirilemez. Sonuçta amir, aynı zamanda temsil makamıdır da. Mesaiye eksizsiz uyacak diye bir zorunluluk yoktur amirler için. Başka makamları ziyaret edebilirler, mesleki olarak yararlı olabilecek başka faaliyetlerde de bulunabilirler, toplantılar ve sohbetlerde bulunabilirler, nitekim amirlik makamında temsil esastır. Yeter ki, asli görevini ihmal etmesin. Saygılarımla

civanmert7
Memur
24 Ekim 2018 08:20

Hiçbir memur amirin emrinde değildir devletinin milletinin emrindedir biraz haddini bil amircik olduğun belli bu konuya yazma sen git 7 24 amirciklik yap sokaklarda

uzmanilke, 5 yıl önce

Amir ile emrindeki kişiler aynı düzlemde değerlendirilemez. Sonuçta amir, aynı zamanda temsil makamıdır da. Mesaiye eksizsiz uyacak diye bir zorunluluk yoktur amirler için. Başka makamları ziyaret edebilirler, mesleki olarak yararlı olabilecek başka faaliyetlerde de bulunabilirler, toplantılar ve sohbetlerde bulunabilirler, nitekim amirlik makamında temsil esastır. Yeter ki, asli görevini ihmal etmesin. Saygılarımla

civanmert7
Memur
24 Ekim 2018 08:25

Bu amir olarak tepeden inme atanan şahıslar varya yeri geldiğinde ben içişleri bakanını cumhurbaşkanını tanımam diyecek kadar vurdumduymaz kişilerdir devletin başını tanımayanı ben de tanımam onların amirliği yok hükmündedir!

civanmert7
Memur
24 Ekim 2018 09:59

Oda oda dolaşıp kupa bardak çay içen dedikodu yapan bayanlara amirlik yapsın onlar önce

civanmert7
Memur
24 Ekim 2018 13:38

Ben bu ülkede haklı olduğu haklı olduğu halde susanların neden susarak haksız konuma düştüğünü analyamıyorum, akledin fikredin harekete geçin!

civanmert7
Memur
24 Ekim 2018 16:49

Tüm valileri emri altındaki memur olan il müdürlerini denetlemeye davet ediyorum herkes artık görevini liyakatle yapsın yoksa valilerde seçimle iş başına gelsin nedir bu halkı küçük görme tepeden bakma anlayışı nedir bu çalışan memurları köle görme anlayışı yoksa halk görevi devralacak tam demokrasiyle ve doğrudan demokrasiyle zaten....

ayberk33
Daire Başkanı
09 Kasım 2018 09:10

çakal idareci 9 da işe geliyor saat 9 de geç gelen memurla karşılaşıyor sen neden geç geldin diyor sığır sen niye geç geldin ya babanın dükkanımı devlet dairesi. sanki memura maaşı cebinden veriyor

poyraz_19
Memur
09 Kasım 2018 11:28

ikiside sığır ikisinde riayet etmesi gerekiyor.

ayberk33, 5 yıl önce

çakal idareci 9 da işe geliyor saat 9 de geç gelen memurla karşılaşıyor sen neden geç geldin diyor sığır sen niye geç geldin ya babanın dükkanımı devlet dairesi. sanki memura maaşı cebinden veriyor

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi