Editörler : swat3410

seko_40
Şube Müdürü
09 Temmuz 2019 11:20

PEKİ O KRİTİK VE HER SENE TARTIŞILAN SORU GELİYOR. MAHİLDE ALINAN RAPOR KİME VERİLİR.?

Emniyett
Kapalı
09 Temmuz 2019 15:57

Yanlıs bılgı , emnıyet sankı hafta sonu tatıl mı yapıo her turlu başlarsın
tukayf, 6 yıl önce
ek bilgi 18. gun haftasonuna gelirse takip eden ilk is gunu baslarsin.

Emniyett
Kapalı
09 Temmuz 2019 15:59

18 inde gıt başla ya nıe erken baslıon 1 gün manyakmısın
Pmyo-Pomem, 6 yıl önce

yani 18.gün sabahı mı git diyorsunuz

Emniyett
Kapalı
09 Temmuz 2019 16:00

Lojistik ne alaka yaaa :))). Ula ne içiyonuz harbi
heyetinadamı, 6 yıl önce
Aynen kardeşim istersen ilişik kestiğin yerin lojistiğini ara sor için rahatlasın

Emniyett
Kapalı
09 Temmuz 2019 16:04

Polpolice sen hayatında hiç personel şune gormedın herhalde :)) hafta sonu istirahat yapan ne masa bası nede masa bası olmayan yer vardır emniyette, her zaman personel acıktır öılletı bılmıyosan yanlıs yonlnedırme
poolpolice, 5 yıl önce
zaten kagidinizda yazar arkadaslar baslayacaginiz gunu yani 18. gunu cumartesiye getirip fazladan 2 gun izni kapin haftasonlari personel sube kapali oldugu icin baslama yapamassiniz kaldimi boru gibi DMKda ilk is gunu diyor istedigi kadar sorusturma acsnlar

hakkaripolisi34
Daire Başkanı
09 Temmuz 2019 16:21

18. gün başlaması gerekir +2 de yol iznidir.

başlama yapacağı süre cumartesi pazara denk gelirse pazartesi de başlayabilir.

Kanun maddesi şöyle;

Aynı yerdeki görevlere atananlar atama emirlerinin kendilerine tebliğ gününü,

-Başka yerdeki görevlere atananlar, atama emirlerinin kendilerine tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde o yere hareket ederek belli yol süresini,

izleyen iş günü içinde işe başlamak zorundadırlar.

Ayrıca ben kendim başlama yapmadım, pazartesi başlamıştım

nato devresi, 6 yıl önce

Arkadaş siz ne içiyorsanız söyleyin bende içeceğim.bilmediginiz bir konuda insanları yanlış yönlendirmeyin.mehil izninde geçen tabir aynen şu şekildedir.15 gün içerisinde göreve başlaması gerekir der.bu arkadaş +2 yol izni aldığı için 17 gün içerisinde başlama yapması gerekir.ister 1. Günde başlar ister 10.günde başlar fakat en son 17.gün başlama yapması gerekir.başlama yapacağı gün hafta sonu veya resmi tatil olmasi farketmez personele giderek başlama yapması gerekir

hakkaripolisi34
Daire Başkanı
09 Temmuz 2019 16:23

18. gün mesai saati bitimine kadar başlayın saat 15.00- 16.00 gibi gidin

poolpolice
Memur
09 Temmuz 2019 17:14

senin hayatin kadar benim yer degistirmisligim var 2 surgun il 1 es durumu 1 sark tayini hepsinde de cumartesiye geldi pasalar gibi pazartesi basladim
Emniyett, 5 yıl önce
Polpolice sen hayatında hiç personel şune gormedın herhalde :)) hafta sonu istirahat yapan ne masa bası nede masa bası olmayan yer vardır emniyette, her zaman personel acıktır öılletı bılmıyosan yanlıs yonlnedırme

Pmyo-Pomem
Kapalı
09 Temmuz 2019 18:30

Başka yerdeki görevlere atananlar, atama emirlerinin kendilerine tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde o yere hareket ederek belli yol süresini,

izleyen iş günü içinde işe başlamak zorundadırlar. Savaş ve olağanüstü hallerde bu süre

Cumhurbaşkanı Kararı ile kısaltılabilir.

Benim bu maddeden anladığım "belli yol süresini izleyen iş günü"

Kritik cümlenin altını çizdim, artık o cümleden ne anlıyorsan onu yap.

Fakat ben anladığımı söyleyeyim 18. gün.

Bence nereye atandıysanız oranın personeliyle görüşmek zor değil, 1 gün için riske atmaya değmez.

patchico
Memur
09 Temmuz 2019 20:23

17 gün biter.. 18. gün gider başlarsın. Hafta sonuna denk gelirse Nöbetçi müdürüyle görüşür tutanak tutar başlamanı yapmış olursun. Ben bi sefer hafta sonuna denk geldim Nöb. müdür haber merkezıne gıt orda ıkı memur tutanak tutsun 1-2 saat takıl git yarın sabah personele tutulan tutanakla git dedi..

Emniyett
Kapalı
10 Temmuz 2019 17:23

Şaka gıbısınız valla:)) tecrubeyle degıl kanunu yonetmelıgı okuyup anlayarak ogrenılır hersey , pvsk yı bilmessin konusuyon burda
poolpolice, 5 yıl önce
senin hayatin kadar benim yer degistirmisligim var 2 surgun il 1 es durumu 1 sark tayini hepsinde de cumartesiye geldi pasalar gibi pazartesi basladim

tiryaki hasan paşa
Aday Memur
10 Temmuz 2019 22:08

600 km için 2 gün yol izni sonrası 18 başla yalnız hafta sonuna denk gelirse gene başlama yap.
Emniyett, 5 yıl önce
Şaka gıbısınız valla:)) tecrubeyle degıl kanunu yonetmelıgı okuyup anlayarak ogrenılır hersey , pvsk yı bilmessin konusuyon burda
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi