Editörler :
«151617181920212223242526»
04 Ocak 2019 00:53

hureyre2
Şef

Siz ocak ayı toplantısını mı kasdetmiştiniz?

04 Ocak 2019 11:41

vethekyusuf
Müsteşar

Hocam komisyon toplantısı yapılmadığından emin misiniz? Bana 14 aralık komisyon toplantısı kararı diye usülsüz bir belge geldi. Zaten çok garibime gitmişti, eminseniz bu benim için çok önemli, bildirirseniz çok memnun olurum.

hureyre2, 9 ay önce - Alıntıya git

Hocam Aralık ayı değil ben Ocak ayında ki Komisyon toplantısını kastederek öyle dedim.

Ocak komisyonu da diğer başlıklarda geçtiğine göre 11 Ocakta olacakmış. Bir diğer tarihte 15 Ocak.

04 Ocak 2019 15:27

Akif97
Aday Memur

Komisyon komisyon ne bitmez şeymiş bu süreç. Sanki her iş bitti de bunlara kaldı. Yahu öğrenciyi okutacak hoca yok bunlar neyin peşinde eften puften bahanelerle milletin çocukları yetişmiyor. Bahaneler tamamen subjektif .yaraya merhem olan bir kriter yok ortada. Eskilere bakın iki veya üç makale ile docent veya prof oldular. Bu aşamadan sonra ne üretecek ler hava

Maaşlar 11 bin oldu.nasıl yiyorlar.

04 Ocak 2019 16:42

sbesde
Aday Memur

Online Video Eğitimleri

Temel SPSS

İLERİ SPSS

AMOS

NVİVO

ENDNOTE

NİTEL ARAŞTIRMA

PREDAYORY JOURNAL

MAKALE YAZMA

TEZ YAZMA STRATEJİ

https://ayeum.com/online-egitim

04 Ocak 2019 16:59

akademisyen 64
Genel Müdür

Online Video Eğitimleri

Temel SPSS

İLERİ SPSS

AMOS

NVİVO

ENDNOTE

NİTEL ARAŞTIRMA

PREDAYORY JOURNAL

MAKALE YAZMA

TEZ YAZMA STRATEJİ

https://ayeum.com/online-egitim

sbesde, 9 ay önce - Alıntıya git

Bu nedir ya tüm başlıkları reklamla doldurmuş

04 Ocak 2019 17:05

vethekyusuf
Müsteşar

Bu nedir ya tüm başlıkları reklamla doldurmuş

akademisyen 64, 9 ay önce - Alıntıya git

İlgili alanın editörü yok ki şikayet edip sildirelim...

04 Ocak 2019 17:19

fzk2018
Genel Müdür

İlgili alanın editörü yok ki şikayet edip sildirelim...

vethekyusuf, 9 ay önce - Alıntıya git
Silmeleri Bazen zaman alıyor hocam
05 Ocak 2019 22:41

nes2017
Aday Memur
fzk2018, 9 ay önce - Alıntıya git

Hocalarım ben Nisan 2017 başvurusu yapanlardanım hala sonuç bekliyorum ama umudum kalmadı o nedenle Mart 2019 da tekrar başvuru yapabilirim diye düşündüm. Acaba bizler kendi dönemimizin şartları ile mi başvuracağız yoksa yeni dönem başvuru şartlarımı oluyor? Bu konuda bilgisi olan yada yeniden Nisan 2018 de başvuru yapan hocalarımız bilgi verebilir mi? başvuru iptal edildikten sonra 1 yıl içinde kendi başvuru şartlarımız ile yeniden başvuru yapabiliriz gibi bir bilgi okumuştum doğrumu?

05 Ocak 2019 23:37

vethekyusuf
Müsteşar

Hocalarım ben Nisan 2017 başvurusu yapanlardanım hala sonuç bekliyorum ama umudum kalmadı o nedenle Mart 2019 da tekrar başvuru yapabilirim diye düşündüm. Acaba bizler kendi dönemimizin şartları ile mi başvuracağız yoksa yeni dönem başvuru şartlarımı oluyor? Bu konuda bilgisi olan yada yeniden Nisan 2018 de başvuru yapan hocalarımız bilgi verebilir mi? başvuru iptal edildikten sonra 1 yıl içinde kendi başvuru şartlarımız ile yeniden başvuru yapabiliriz gibi bir bilgi okumuştum doğrumu?

nes2017, 9 ay önce - Alıntıya git

hocam öncelikle sistemde devam eden sürecinizin iptal edilmesi ya da sonlandırılması lazım yeni başvuru yapabilmek için. Herhangi bir açıklama olmaz ve jüri sürecinde görüldüğü sürece yeni başvuru yapamazsınız.

Yeni başvuruyu ne zaman yapıyorsanız o zaman geçerli olan kriterlere göre başvuru yapmanız gerekir.

05 Ocak 2019 23:39

vethekyusuf
Müsteşar
fzk2018, 9 ay önce - Alıntıya git

Hocam başka bölümlerin editörlerine yazdığınız zaman işleri olmadığında gelip silerler. Fakat bu bölümün (Akademik Personel) kısmının editörü olursa ona yazdığınızda silmesi hızlı olacaktır (eğer ilgili editör tabi foruma sık sık girip kontrol ediyorsa, girmiyorsa oda uzun sürecektir).

07 Ocak 2019 14:36

biochemist25
Aday Memur

Ocak ayı komisyonu ne zaman olur acaba bilen var mı??

07 Ocak 2019 21:30

hopeless111
Aday Memur

Ocak ayı komisyonu ne zaman olur acaba bilen var mı??

biochemist25, 9 ay önce - Alıntıya git

Hocam,

11 Ocak diye bir şey konuşuldu. Umarım öyledir.

07 Ocak 2019 21:46

nes2017
Aday Memur

hocam öncelikle sistemde devam eden sürecinizin iptal edilmesi ya da sonlandırılması lazım yeni başvuru yapabilmek için. Herhangi bir açıklama olmaz ve jüri sürecinde görüldüğü sürece yeni başvuru yapamazsınız.

Yeni başvuruyu ne zaman yapıyorsanız o zaman geçerli olan kriterlere göre başvuru yapmanız gerekir.

Hocam genel duyumum başvuru yaptığım şartlara tabi olmak şeklindeydi ama bunun nerede yazdığını bulamadım UAK ada ulaşıp sormak mümkün değil. 2 yıl bekletildim kendi kriterlerimle başvuru yapmam gerekir bi kaç madde değişmiş.

09 Ocak 2019 09:58

Akif97
Aday Memur

Bu komisyonların dilekçeye cevap süresinden haberleri yok mu 15 gun degilmi iki ay oldu hâlâ tık yok ne biçim ış bu anlamadım

10 Ocak 2019 11:02

Akif97
Aday Memur

Iki makalelik proflar sizi..tabii rahatsız oldunuz oylar aşağı dimi

11 Ocak 2019 21:53

nes2017
Aday Memur

Hocam sürecim iptal edildi malesef yeni öğrendim asgari şart demişler. Şoktayım!!! Ama tebligat gelmedi nedenini bilmiyorum. Tebligat ne kadar sürede elimize ulaşır ve birde asgari şart diyen jüri üyesinin adı tebligatta belirtiliyor mu?

11 Ocak 2019 22:13

hopeless111
Aday Memur

Hocam sürecim iptal edildi malesef yeni öğrendim asgari şart demişler. Şoktayım!!! Ama tebligat gelmedi nedenini bilmiyorum. Tebligat ne kadar sürede elimize ulaşır ve birde asgari şart diyen jüri üyesinin adı tebligatta belirtiliyor mu?

nes2017, 8 ay önce - Alıntıya git

Geçmiş olsun Hocam,

Nasıl öğrendiniz? Bu komisyonda mı karar çıkmış?

Çok teşekkür ederim

11 Ocak 2019 22:26

nes2017
Aday Memur

Geçmiş olsun Hocam,

Nasıl öğrendiniz? Bu komisyonda mı karar çıkmış?

Çok teşekkür ederim

hopeless111, 8 ay önce - Alıntıya git

Sağolun hocam sisteme son zamanlarda seyrek bakmaya başlamıştım komisyon toplantısı var diye bugün baktığımda gördüm belki bugün girilmiştir.

11 Ocak 2019 23:00

adaydoc2018
Memur

Sağolun hocam sisteme son zamanlarda seyrek bakmaya başlamıştım komisyon toplantısı var diye bugün baktığımda gördüm belki bugün girilmiştir.

Hocam benim de dosyam bugunku komisyondaydi, ama sistemde herhangi bir guncelleme yapilmamis.

Bunun nedeni ne olabilir acaba?

12 Ocak 2019 00:01

biyoelektronik
Memur

10-15 gün içinde elinize ulaşacaktır. Sadece asgari şart diyen jürilerin raporları gelecek. diğerlerin sonucunu bildirilmeyecek. geçmiş olsun.

Toplam 572 mesaj
«151617181920212223242526»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?