Editörler :
«17181920212223242526272829
20 Ocak 2019 15:28

ziemlich
Aday Memur

DANISMANLIGINI YAPTIGIM BIR TEZ (TEK DANISMANLI) ULUSLARARASI MAKALE (SCI-E DE INDEKSLENEN) OLDU, MAKALEDE DE YAZARLARDAN BIRIYIM. BU YAYINI PUANLAYABILIR MIYIM? HANGI KISIMDA VE NASIL?

bsdr, 5 ay önce - Alıntıya git

Şartları okursanız orada net ifadelerle cevabınızı bulabilirsiniz! Öğrencilerimize hiç okumuyorsunuz diyoruz ama örnekte olmuyoruz..... Armut piş ağzıma düş.

21 Ocak 2019 10:51

vethekyusuf
Müsteşar

Hocam siz jüri kararına mı itiraz etmiştiniz?

yenidocadayi, 5 ay önce - Alıntıya git

Asgari şarttan başvurum iptal edilmişti bende jürinin açıklamalarına karşı itiraz dilekçemi vermiştim.

21 Ocak 2019 11:41

yenidocadayi
Şef

Asgari şarttan başvurum iptal edilmişti bende jürinin açıklamalarına karşı itiraz dilekçemi vermiştim.

vethekyusuf, 5 ay önce - Alıntıya git

Yanıtınız için teşekkür ederim hocam, ben de sonuca ilişkin itiraz dilekçemi vereceğim. Umarım olumlu değerlendirilir.

21 Ocak 2019 12:02

himen2000
Memur

Üst düzeydekiler ve hatta ÜAK bile adaletsiz jüri kararlarından çok rahatsızmış Düzeltilmesi için gayret sarfediliyormuş.

Fthdoçent99, 5 ay önce - Alıntıya git

Umarım bazı şeyleri düzeltirler. Önceden sözlüden insanlar kalıyorlardı; şimdi ise asgari şart diye uydurdukları yöntemden. En azından diğer jüri üyelerine de bakılmalı ve ÜAK'taki komisyon da bunları değerlendirmeli. Yoksa keyfi uygulamalarla herkes kalabilir. Ben bunu önleyeceklerini ve adaletli kararlar çıkacağını düşünüyorum.

21 Ocak 2019 12:35

abdal06
Aday Memur

Asgari şartlara takılan arkadaşlar; asgari şart veren jüri sayısı kaç olursa olsun haklı olduğunuz yerde mücadeleyi bırakmayın herkes ferdi olarak mücadele yapmıyor aynı zamanda gelecek dönemler içinde aslında mücadele ediyoruz. Mahkemeyse mahkeme sonuna kadar haklı durumunuzu savunun lütfen. 2017 aralıkla 2018 nisan arasında kriter farkı olmadığını bilmeyen profesörler olduğunu unutmayın.

21 Ocak 2019 12:38

abdal06
Aday Memur

2017 aralıkla 2018 arasında kriter farkı olduğunu bilmeyen profesörler var

21 Ocak 2019 13:34

yenidocadayi
Şef

Asgari şartlara takılan arkadaşlar; asgari şart veren jüri sayısı kaç olursa olsun haklı olduğunuz yerde mücadeleyi bırakmayın herkes ferdi olarak mücadele yapmıyor aynı zamanda gelecek dönemler içinde aslında mücadele ediyoruz. Mahkemeyse mahkeme sonuna kadar haklı durumunuzu savunun lütfen. 2017 aralıkla 2018 nisan arasında kriter farkı olmadığını bilmeyen profesörler olduğunu unutmayın.

abdal06, 5 ay önce - Alıntıya git

Aynen katılıyorum. Çalışmalarımın tümünü başvurduğum alanın anahtar kelimesini aynen karşılamasına rağmen, bu alandan doçentlik unvanı almamı uygun görmediklerini belirtmişler. Çalışmalarımın nitelik ve nicelik açısından uygun olduğunu, asgari şartları sağladığımı tümü belirtmiş ancak sonunda bu alanda başarısız sonucunu vermişler. Komisyona itiraz dilekçemi yazdım. Umarım adalet yerini bulur.

21 Ocak 2019 20:11

Akif97
Aday Memur

Evet sonuna kadar mücadele

22 Ocak 2019 20:54

bsdr
Aday Memur

Şartları okursanız orada net ifadelerle cevabınızı bulabilirsiniz! Öğrencilerimize hiç okumuyorsunuz diyoruz ama örnekte olmuyoruz..... Armut piş ağzıma düş.

ziemlich, 5 ay önce - Alıntıya git

Degerli ziemlich, sorma sebebim su idi: uak a sordugumda boyle bir yayini hic bir sekilde kullanamazsiniz yanitini aldim. Bir de sizin fikirlerinizi ogrenmek istedim. Paylasirsaniz sevinirim

23 Ocak 2019 19:36

Akif97
Aday Memur

Itiraz dilekçesi ne red veya kabul resmi bir cevap gelmedi hâlâ bekliyorum hayırlısı

23 Ocak 2019 20:36

hopeless111
Aday Memur

Itiraz dilekçesi ne red veya kabul resmi bir cevap gelmedi hâlâ bekliyorum hayırlısı

Akif97, 5 ay önce - Alıntıya git

Hocam bana bugün yurtiçi kargo'dan mesaj geldi... Malum cevabı ödemeli göndermişler.

23 Ocak 2019 20:49

Akif97
Aday Memur

Olumsuz mu

24 Ocak 2019 14:36

hopeless111
Aday Memur

Olumsuz mu

Zzaten ÜAK'a telefonla ulaşmıştım ve olumsuz olduğunu öğrenmiştim. Kargo elime ulaşmadı, yarın öbür gün gelir. Malesef benimkisi olumsuz.

24 Ocak 2019 17:12

Akif97
Aday Memur

Sizin naminiza üzgünüm ama hayat devam ediyor martta yeniden müracaat edersiniz. Benim haber hâlâ yok. Hayırlısı olsun.

24 Ocak 2019 21:38

hopeless111
Aday Memur

Sizin naminiza üzgünüm ama hayat devam ediyor martta yeniden müracaat edersiniz. Benim haber hâlâ yok. Hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim Hocam,

Siz de umarım olumlu yanıt alırsınız. Saygılar

27 Ocak 2019 20:59

nes2017
Aday Memur

10-15 gün içinde elinize ulaşacaktır. Sadece asgari şart diyen jürilerin raporları gelecek. diğerlerin sonucunu bildirilmeyecek. geçmiş olsun.

biyoelektronik, 5 ay önce - Alıntıya git

sonucumun asgari şarttan dolayı sistemde iptal edilmiştir yazısı çıktığından beri 25 gün geçmesine rağmen hala elime tebligat gelmedi.. Bu normal mi?? Birde itiraz süresi tebligat elime geçtikten sonra mı 15 gün oluyor? Bu konuda bilgi verebilir misiniz? ne yapmalıyım?

28 Ocak 2019 12:56

biyoelektronik
Memur

sonucumun asgari şarttan dolayı sistemde iptal edilmiştir yazısı çıktığından beri 25 gün geçmesine rağmen hala elime tebligat gelmedi.. Bu normal mi?? Birde itiraz süresi tebligat elime geçtikten sonra mı 15 gün oluyor? Bu konuda bilgi verebilir misiniz? ne yapmalıyım?

nes2017, 5 ay önce - Alıntıya git

Yoğunluk vb. durumlar oluşmuş olabilir. 10 gün daha beklemenizi öneririm. Yine gelmez ise bir şekilde UAK'ye ulaşmanız iyi olur.

28 Ocak 2019 16:44

Umut-N2017
Aday Memur

Tekrar başvurularda jüri değişiyor mu? Jüri değişmezse, asgariye düşürdüğü şart sağlanmadığında tekrar asgari şarta düşer. Ancak değişirse belki geçer. Bu konuda birden fazla başvuru yapanlardan bilgi rica ediyorum.

28 Ocak 2019 19:15

alkim_alkim
Aday Memur

Tekrar başvurularda jüri değişiyor mu? Jüri değişmezse, asgariye düşürdüğü şart sağlanmadığında tekrar asgari şarta düşer. Ancak değişirse belki geçer. Bu konuda birden fazla başvuru yapanlardan bilgi rica ediyorum.

Umut-N2017, 5 ay önce - Alıntıya git

yeni jüri oluşturuyorlar

29 Ocak 2019 00:23

Umut-N2017
Aday Memur

yeni jüri oluşturuyorlar

alkim_alkim, 5 ay önce - Alıntıya git

teşekkürler hocam. Bu durumda jüri asgari şarta düşürdüğünde, diğerleri itiraz etmemişse, yeni bir şey yapmadan başvurmak rasyonel olacaktır.

Toplam 566 mesaj
«17181920212223242526272829

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?