Editörler :
«17181920212223242526272829
13 Şubat 2019 15:14

Akif97
Aday Memur

Hocalarım bugün komisyon toplantısı var miydi bilen lütfen cevap yazsın

13 Şubat 2019 21:07

hureyre2
Şef

Hocalarım bugün komisyon toplantısı var miydi bilen lütfen cevap yazsın

Akif97, 4 ay önce - Alıntıya git

Yapılacak denmişti ama olup olmadığını bilmiyorum.

16 Şubat 2019 13:30

adaydoc2018
Memur

Sayın hocalarımö

Şubat ayı komisyon toplantısı oldu mu, bilgisi olan var mı?

Bir de, komisyon toplantısından olumsuz bir karar çıkarsa, bunu sisteme ne zaman yansıtıyorlar?

Malumunuz UAK'taki görevli memurlardan bilgi almak kolay olamıyor.

19 Şubat 2019 20:29

himen2000
Memur

Asgari şarttan iptal edilenler sistemde mi yoksa evrakla mı sonucu öğrendiniz? Bu akşam bana bir evrak göndermişler.

19 Şubat 2019 20:43

Akif97
Aday Memur

Bana hiçbir cevap verilmedi ve kararda da değişik

19 Şubat 2019 20:45

Akif97
Aday Memur

Bir değişiklik yok

20 Şubat 2019 02:21

ore.k
Aday Memur

makaleniz hangi yil yayinlanmisti?

sscientistt, 9 ay önce - Alıntıya git

bazı dergiler yanlış bilgi verebiliyor veya belirttikleri indekseten çıktıkları halde sayfalarını güncellemiyorlar.

ulakbimde taranan dergiler bu linkte. maalesef belirttiğiniz dergiyi ben burda göremedim.

https://cabim.ulakbim.gov.tr/tr-dizin/tr-dizinde-dizinlenen-dergi-listesi/

20 Şubat 2019 09:47

Sabr-doc
Aday Memur

Asgari şarttan iptal edilenler sistemde mi yoksa evrakla mı sonucu öğrendiniz? Bu akşam bana bir evrak göndermişler.

himen2000, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam, eğer itirazınız kabul edildiyse sistemde jüri sürecinde yazmaya başlıyor ve herhangi bir evrak gelmiyor.

20 Şubat 2019 09:51

Sabr-doc
Aday Memur

Soruyu eksik cevaplamışım. Asgari şarrtan iptal edildiğini sistemde görüyorsunuz. Daha sonra size ekte asgari şart diyen jüri raporunuzun yer aldığı bir evrak geliyor. Diğer jüri kararlarını göremiyorsunuz. Daha sonra itiraz ederseniz ve itirazınız kabul edilirse, sistemde tekrar jüri sürecinde yazmaya başlıyor ve başka bir evrak göndermiyorlar.

20 Şubat 2019 11:28

Akif97
Aday Memur

Bugün ayın 20 si komisyon toplantısı var miydi bilen lütfen cevap yazsın bekliyorum mümkünse

20 Şubat 2019 11:29

Akif97
Aday Memur

Bugün ayın 20 si komisyon toplantısı var miydi bilen lütfen cevap yazsın bekliyorum

20 Şubat 2019 15:37

Tazeaday
Aday Memur

Soruyu eksik cevaplamışım. Asgari şarrtan iptal edildiğini sistemde görüyorsunuz. Daha sonra size ekte asgari şart diyen jüri raporunuzun yer aldığı bir evrak geliyor. Diğer jüri kararlarını göremiyorsunuz. Daha sonra itiraz ederseniz ve itirazınız kabul edilirse, sistemde tekrar jüri sürecinde yazmaya başlıyor ve başka bir evrak göndermiyorlar.

Sabr-doc, 4 ay önce - Alıntıya git
benim onceki adaylardan duyduguma gore, asgari diyenlerin ve basarisiz diyenlerin raporlari geliyor. basarili diyenlerin gelmiyor. tum raporlar tamamlanmadan da asgari diyen olsa bile hemen isleme koymuyorlar. hepsi geldikten sonra kurulda gorusup adaya yolluyorlar
20 Şubat 2019 15:58

yenidocadayi
Şef

Hocam, ben itiraz etmiştim, itirazım kabul edilmiş ve an itibariyle sistemimde jüri sürecinde yazıyor. Yine aynı jüri isimleri var, yine aynı kararda olurlarsa bu sefer jüri üyelikleri düşürülüp yeni jüri ataması olur mu?

20 Şubat 2019 17:48

himen2000
Memur

Teşekkür ederim hocam. Bir profesör hocam, ulakbilimde taranan dergilere uluslararası deyip değerlendirmeye almamış ve beni asgariden bırakmış. İtiraz edeceğim ama ya nasip artık.

20 Şubat 2019 20:26

Sabr-doc
Aday Memur

Hocam, ben itiraz etmiştim, itirazım kabul edilmiş ve an itibariyle sistemimde jüri sürecinde yazıyor. Yine aynı jüri isimleri var, yine aynı kararda olurlarsa bu sefer jüri üyelikleri düşürülüp yeni jüri ataması olur mu?

yenidocadayi, 4 ay önce - Alıntıya git

Sayın hocam,

ben de asgari şarta takılmıştım. Bir jüri üyesi asgari şartları sağlamıyor demişti. Sadece de onun raporu geldi. Daha sonra itiraz ettim. İtirazım kabul edildi, sistemde jüri sürecine döndü. Daha sonra da sonucum 5/5 başarılı olarak ilan edildi. Siz da kaç jüri üyesi asgari dedi bilmiyorum ama, düşündüğünüz gibi asgari şart konusunda ısrar ederse, diğer forumlarda okuduğum kadarıyla süreç şöyle işliyormuş: asgari diyen jüriniz asil jüriniz ise yedek jüriniz devreye giriyormuş. Yedek jüri ise, zaten asil jüri üyelerinizin raporu göz önüne alınacaktır diye düşünüyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun, emeklerinin karşılığını versin inşallah.

22 Şubat 2019 18:55

Akif97
Aday Memur

Sorun şu arkadaşım itiraza neden cevap verilmaz dilekçeye cevap bekliyorum bu iş neden uzar neticede bir kamu hizmeti yapılıyor işler bu şekilde yurumez ki nu islerin bir süresi olmalı

22 Şubat 2019 21:09

bsdr
Aday Memur

Arkadaslar, belki de sadece saglik bilimlerinden basvuranlarin yasadigi bi sorundur bilmiyorum ancak sorum su. Yurtdisindaki kongrelerde sozlu bildiriler moderated poster olarak geciyor, poster kelimesi geciyor diye olmaz bu denerek kabul edilmeyen bu sekilde bildiriler var mi, tecrubesi olan arkadaslar veya konu ile ilgili bilgisi olanlar var ise paylasirsa cok memnun olurum, tesekkur ederim.

23 Şubat 2019 02:00

himen2000
Memur

Sayın hocam,

ben de asgari şarta takılmıştım. Bir jüri üyesi asgari şartları sağlamıyor demişti. Sadece de onun raporu geldi. Daha sonra itiraz ettim. İtirazım kabul edildi, sistemde jüri sürecine döndü. Daha sonra da sonucum 5/5 başarılı olarak ilan edildi. Siz da kaç jüri üyesi asgari dedi bilmiyorum ama, düşündüğünüz gibi asgari şart konusunda ısrar ederse, diğer forumlarda okuduğum kadarıyla süreç şöyle işliyormuş: asgari diyen jüriniz asil jüriniz ise yedek jüriniz devreye giriyormuş. Yedek jüri ise, zaten asil jüri üyelerinizin raporu göz önüne alınacaktır diye düşünüyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun, emeklerinin karşılığını versin inşallah.

Asgari diyen jüri, sonradan görüşü değişti mi? Olumluya mı döndü hocam?

24 Şubat 2019 19:10

Sabr-doc
Aday Memur

Asgari diyen jüri, sonradan görüşü değişti mi? Olumluya mı döndü hocam?

Evet sayın hocam, aynen öyle oldu. Asgari diyen jüri üyemde başarılı bulmuş.

26 Şubat 2019 20:48

Akif97
Aday Memur

Yedek üye raporuna bas vurulduğunda diğer üyelerin olumlu gorusune mi katılmış oluyor

Toplam 566 mesaj
«17181920212223242526272829