Editörler :
«18192021222324252627282930
27 Şubat 2019 21:37

Akif97
Aday Memur

Nisan 2018 de iptal edildiği bu durumda mart 2019 da yeniden doçent müracaatı hakkım var mı

28 Şubat 2019 15:09

regin
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam. Bir profesör hocam, ulakbilimde taranan dergilere uluslararası deyip değerlendirmeye almamış ve beni asgariden bırakmış. İtiraz edeceğim ama ya nasip artık.

himen2000, 8 ay önce - Alıntıya git

Hocam bu bilgiye ne zaman öğrendiniz? Sistemden mi öğrendiniz?

28 Şubat 2019 17:35

nickbulmakzorazizim
Şube Müdürü

Teşekkür ederim hocam. Bir profesör hocam, ulakbilimde taranan dergilere uluslararası deyip değerlendirmeye almamış ve beni asgariden bırakmış. İtiraz edeceğim ama ya nasip artık.

hocam kafam karıştı? ulakbim'de taranan dergiye nasıl uluslararası diyor? sistemin adı "ulusal" :)

28 Şubat 2019 22:39

himen2000
Memur

Hocam bu bilgiye ne zaman öğrendiniz? Sistemden mi öğrendiniz?

regin, 8 ay önce - Alıntıya git

Elden göndermişler. Sistem aynı duruyor jüri sürecinde.

28 Şubat 2019 22:40

himen2000
Memur

hocam kafam karıştı? ulakbim'de taranan dergiye nasıl uluslararası diyor? sistemin adı "ulusal" :)

nickbulmakzorazizim, 8 ay önce - Alıntıya git

Bilmiyorum. Ben de itiraz ettim.Sonucu bekleyeceğim artık.

04 Mart 2019 20:10

Akif97
Aday Memur

Itiraz dilekçesi komisyonda red edilmiş bunlardan artık kimse ümit beklemesin 2019 martina hazırlanmak lazım

08 Mart 2019 01:24

himen2000
Memur

Komisyon ne zaman toplanacak? Bilen var mı?

10 Mart 2019 22:21

alkim_alkim
Aday Memur

durumunda olumlu/olumsuz değişiklik olan var mı?

11 Mart 2019 10:12

CHX-CHX
Şube Müdürü

Arkadaşlar asgari şarttan bırakılanlar için yeni juri oluşturulmuyor değil mi?

13 Mart 2019 12:54

CHX-CHX
Şube Müdürü

Arkadaşlar doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur demiyor.

Eski juri ile yola devam mı ediyoruz?

Tecrübesi veya bilgisi olan var mı?

13 Mart 2019 13:41

vethekyusuf
Müsteşar

Arkadaşlar asgari şarttan bırakılanlar için yeni juri oluşturulmuyor değil mi?

CHX-CHX, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam kastettiğiniz jüri sizi asgari şarttan bıraktıktan sonra itiraz ve sonucunda kabul edilmesi durumunda aynı jürilere geri gönderiliyor dosyanız ve olumlu olumsuz değerlendirmesi isteniyor. Eğer jüri asgari kriterde ısrar ederse bir sonraki Komisyon toplantısında ilgili jüri düşürülüyor ve jüri sayınız 4 in altına inerse 7 ye tamamlayacak şekilde yeni jüri atanıyor.

Eğer sorunuz asgariye takılarak başvurunuz iptal edildikten sonra tekrar yeni bir başvuru yaptığınız zamanı soruyor ise, yeni başvurunuzla birlikte yeni jüriler atanıyor. bunların içinde eski jürinizden birileri olurmu bilmiyorum ama hepsi eski jürileriniz olmuyorç

14 Mart 2019 08:47

Pasazade323
Aday Memur

Bu ay ki komisyon toplantıları ne zaman bilgisi olan var mı?

14 Mart 2019 13:15

CHX-CHX
Şube Müdürü

Hocam kastettiğiniz jüri sizi asgari şarttan bıraktıktan sonra itiraz ve sonucunda kabul edilmesi durumunda aynı jürilere geri gönderiliyor dosyanız ve olumlu olumsuz değerlendirmesi isteniyor. Eğer jüri asgari kriterde ısrar ederse bir sonraki Komisyon toplantısında ilgili jüri düşürülüyor ve jüri sayınız 4 in altına inerse 7 ye tamamlayacak şekilde yeni jüri atanıyor.

Eğer sorunuz asgariye takılarak başvurunuz iptal edildikten sonra tekrar yeni bir başvuru yaptığınız zamanı soruyor ise, yeni başvurunuzla birlikte yeni jüriler atanıyor. bunların içinde eski jürinizden birileri olurmu bilmiyorum ama hepsi eski jürileriniz olmuyorç

vethekyusuf, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim, ama doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur diye bir ifade yok. Bu bilginizin kaynağı nedir acaba?

14 Mart 2019 15:51

adaydoc2018
Memur

Merhaba,

Asgari sart diye rapor yazan juriyi komisyon haksiz bulursa, juriye kararini tekrar gozden gecirmesi icin verilen sure nedir acaba?

Juri kararini yeniden verdikten sonra, tekrar komisyona mi giriyor? Yoksa yonetim kuruluna mi?

Bu konuda bilgi sahibi hocalarim aydinlatirlarsa memnun olurum.

15 Mart 2019 12:12

sernev2014
Aday Memur

İtiraz edip itirazım reddolmuştu, reddolunma gerekçesini istedim, şimdide sistemde "Adayın başvurusu etik incelemede" şeklinde görünüyor, benzer durumda olan var mı?

bu nasıl iştir??

15 Mart 2019 17:02

dryücesoy
Aday Memur

sayın hocalarım; Soru: Makale için DOI numarası almış olmak yeterli mi? Cevap: Hayır. Yayımlanmış Makale için DOI numarası almış olmak yeterli olmayıp,makale matbu veya elektronik olarak basılmış olmalıdır.

daha önce UAK baskanına sorulan soruya gelen cevap şöyle ''Hüseyin bağ: "Yayınlanmış yazının kabul edilebilmesi için tam künyesinin oluşması gerekiyor. Yani; cilt, sayı, sayfa numaralarının 15(8) 1376-1389 gibi olması gerekiyor"

Sayın hocalarım mart ayında tek isimli yayınım online publish oldu sayda numarası ( 11, 738?748 (2019) ve doi numarası verildi ama matbu baskı tarihi mayıs ayı olacak.Makalem Uak baskanının belirtiği kriterleri saglıyor ve tam künyesi bulunuyor ayrıca sıkca sorulan sorulardaki ''veya elektronik olarak basılmış olmalıdır.''kriterini de karşılıyor. Sizce Mart 2019 dönemine başvursam sorun yaşarmıyım. Asgari şartlara takılırmıyım.

15 Mart 2019 22:43

nickbulmakzorazizim
Şube Müdürü

İtiraz edip itirazım reddolmuştu, reddolunma gerekçesini istedim, şimdide sistemde "Adayın başvurusu etik incelemede" şeklinde görünüyor, benzer durumda olan var mı?

bu nasıl iştir??

sernev2014, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam sizin asgari şart gerekçeniz neydi? hangi yayını yok saydılar ve gerekçesi neydi?

15 Mart 2019 22:45

nickbulmakzorazizim
Şube Müdürü

Bilmiyorum. Ben de itiraz ettim.Sonucu bekleyeceğim artık.

Hocam sizin asgari şart gerekçeniz neydi? hangi yayını yok saydılar ve gerekçesi neydi?

15 Mart 2019 23:00

EskiYrdDoc
Memur

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim, ama doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur diye bir ifade yok. Bu bilginizin kaynağı nedir acaba?

basarisiz degil. asgari sart. yani hic basvurmamis gibi temiz bir sayfa aciliyor. ilk basvuru gibi juri ataniyor.
15 Mart 2019 23:03

EskiYrdDoc
Memur

Arkadaşlar doçentlik yönetmeliğinde başarısız olan aday için yeni juri oluşturulur demiyor.

Eski juri ile yola devam mı ediyoruz?

Tecrübesi veya bilgisi olan var mı?

edemezsiniz zira yoldan atıliyorsunuz. 1 srne sonra beyaz sayfa..
Toplam 581 mesaj
«18192021222324252627282930

ANKET
Ankara'da, 1 TL'lik belediye otoparklarında, yer bulabiliyor musunuz?