Editörler : metin_alkan
«495051525354555657585960»
05 Ocak 2021 00:37

Akademi Laws
Aday Memur

Benimde ekim 2019 da yedek jurinin asgari kararindan dolayi basvurum iptal edildi. 2 calisma ilave ederek ekim 2020 de tekrar basvurdum ancak docentlik komisyonu onceki karari gerekce gostererek tekrar basvurumu ipgal etti. Benim anlamadigim docentlik komisyonunun boyle bir yetkisi varmi? Varsa neden ön komisyonu kaldirdik sureci hizlandirdik diye reklam yapiyor.

Adydoc, 3 ay önce - Alıntıya git

Yani 2 ek çalışma olmasına rağmen tekrar asgari verilmesi ilginç. Buna hemen itiraz etmelisiniz. 2 ek yayından dolayı aynı dosta sayılamayacağını belirtmelisiniz.

05 Ocak 2021 00:39

Akademi Laws
Aday Memur

Aynen puanınızı düşürebilir, ancak etiğe sevk edemez.

2873, 4 ay önce - Alıntıya git

Yanıltıcı beyandan etiğe sevk edebilir.

05 Ocak 2021 00:41

agha
Kapalı

Örnek gösterdiğiniz kişinin doçentliği alınabilir. Bu durumda kimse vermek istemez.

05 Ocak 2021 09:30

Kapca
Aday Memur

Yanıltıcı beyandan etiğe sevk edebilir.

Akademi Laws, 3 ay önce - Alıntıya git

Yanıltıcı beyan nasıl diyebilir akademi laws hocam. Dergi sci eco ve impact fak iyi. Bir-çok dergi şu anda open access için para talep ediyor. Çok zorlama ile puanı düşürür. Yanıltıcı beyan için birisini yanıltmak gerek. Dergi ile ilgili açıklama bölümüne açık erişimli dergi diye yazdıktan sonra olay bitmiştir

05 Ocak 2021 16:23

Jüri Sürecinde
Aday Memur

Hocalarım merhaba, asgari toplantısı en zaman yapılacak acaba? Fikri olan var mıdır? Benim itirazım 29 Aralık?ta teslim alınmış.

05 Ocak 2021 18:15

drmemur1
Aday Memur

Hocalarım merhaba, asgari toplantısı en zaman yapılacak acaba? Fikri olan var mıdır? Benim itirazım 29 Aralık?ta teslim alınmış.

Jüri Sürecinde, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben mail attın Ocak ayı komisyonuna girersiniz amatarihi belli değil dediler.

05 Ocak 2021 20:07

Jüri Sürecinde
Aday Memur

Ben mail attın Ocak ayı komisyonuna girersiniz amatarihi belli değil dediler.

drmemur1, 3 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam. İyi haberler almayı diliyorum hepimiz için..

05 Ocak 2021 21:26

drmemur1
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam. İyi haberler almayı diliyorum hepimiz için..

İnşallah. Gerçekten asgari yazısını gördüğüm günden beri çektiğimi bir ben bilirim. Yurtiçi kargo dan yazıyı beklemek, dilekçeyi nasıl en anlaşılır yazarım endişesi...Umarım sonu iyi olur hepimiz için...

07 Ocak 2021 21:43

akademisyen7878
Aday Memur

31.12.2020, 11.44'te açıklandı. 5/5 başarılı. Mühendislik ve Fen Bilimleri-1. Asgari veren jüri üyesi de başarılı olarak değiştirmiş kararını. Umarım herkesin sonucu olumlu olur.

Muannit12, 4 ay önce - Alıntıya git

Tebrikler hocam. Çok da güzel günde açıklanmış.

07 Ocak 2021 22:08

Muannit12
Şef

Tebrikler hocam. Çok da güzel günde açıklanmış.

akademisyen7878, 3 ay önce - Alıntıya git
Evet Hocam, hiç beklemiyordum, hem de yılın son gününde. Asgari veren jüri üyesi de erken girmiş raporunu. Umarım herkes için sonuçlar güzel olur.
07 Ocak 2021 22:50

Umut-N2017
Şef

Tebrikler Muannit hocam:))))

07 Ocak 2021 23:26

Muannit12
Şef

Tebrikler Muannit hocam:))))

Umut-N2017, 3 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürler Hocam, darısı sizin başınıza. Umutla kalın :)
08 Ocak 2021 13:45

Jüri Sürecinde
Aday Memur
Evet Hocam, hiç beklemiyordum, hem de yılın son gününde. Asgari veren jüri üyesi de erken girmiş raporunu. Umarım herkes için sonuçlar güzel olur.
Muannit12, 3 ay önce - Alıntıya git

Gönülden tebrik ederim. Bize de umut oldu durumunuz.

08 Ocak 2021 18:05

Muannit12
Şef

Gönülden tebrik ederim. Bize de umut oldu durumunuz.

Hocam, teşekkür ederim. Bu süreç baştan sona yanlışlarla dolu ve durumunuz tamamen şans faktörü ile ilgili. Maalesef asgari/etik ihlali kararları üzücü olsa da kimse kendini yıpratmasın. Bol şans.
11 Ocak 2021 09:07

Astronautics
Aday Memur

Sistemi güncellenen var mı? Benim sistem hala asgari görünüyor.

11 Ocak 2021 09:40

drmemur1
Aday Memur

Sistemi güncellenen var mı? Benim sistem hala asgari görünüyor.

Astronautics, 3 ay önce - Alıntıya git

Benim de yok güncellemem

11 Ocak 2021 11:20

kuzeybulent
Aday Memur

merhabalar sayın hocalarım, bugün asgari başvuru şartlarını sağlamamıştır gereği başvurum iptal edildiğini dbs sisteminden öğrendim. burada mutalaka cevabı vardır ama o kadar çok sayfa var ki ...aynı durumda kalan bir hocamdan rica etsem ne yapmam gerektiğini bana yazabilir mi ? tsk ederim..

11 Ocak 2021 11:24

drmemur1
Aday Memur

merhabalar sayın hocalarım, bugün asgari başvuru şartlarını sağlamamıştır gereği başvurum iptal edildiğini dbs sisteminden öğrendim. burada mutalaka cevabı vardır ama o kadar çok sayfa var ki ...aynı durumda kalan bir hocamdan rica etsem ne yapmam gerektiğini bana yazabilir mi ? tsk ederim..

kuzeybulent, 3 ay önce - Alıntıya git

Birkaç gün içinde asgari veren jüri raporunu içeren bir kargo alacaksınız yurtiçi kargodan. Orada kaç jürinin asgari verdiğini öğrenebilirsiniz. 60 gün içinde itiraz edeceksiniz. Ekim başvurusumusunuz yoksa ocak mı? Ben mart 2020 başvurusuyum. Geçen ayın 15inde öğrendim ben itiraz ettim 8 inde kurulun görüştüğünü tahmin ediyorum sistemden takip ediyorum süreci.

11 Ocak 2021 11:48

kuzeybulent
Aday Memur

Birkaç gün içinde asgari veren jüri raporunu içeren bir kargo alacaksınız yurtiçi kargodan. Orada kaç jürinin asgari verdiğini öğrenebilirsiniz. 60 gün içinde itiraz edeceksiniz. Ekim başvurusumusunuz yoksa ocak mı? Ben mart 2020 başvurusuyum. Geçen ayın 15inde öğrendim ben itiraz ettim 8 inde kurulun görüştüğünü tahmin ediyorum sistemden takip ediyorum süreci.

drmemur1, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam mart 2020 ...hocam itirazımızı hangi kanal üzerinden yapıyoruz..

11 Ocak 2021 12:07

Muannit12
Şef

hocam mart 2020 ...hocam itirazımızı hangi kanal üzerinden yapıyoruz..

kuzeybulent, 3 ay önce - Alıntıya git
drmemur1 hocanın yazdığı gibi itirazınızı size gelecek rapor/raporlara göre oluşturup, ÜAK'a kargo/posta yoluyla göndermeniz gerekiyor. Asgari koşul gerekçesi adaydan adaya değişebiliyor, bu nedenle forumdaki yazılanları okumanızı ve mümkünse hukuki bir destek almanızı tavsiye ederim. Kolay gelsin.
Toplam 1473 mesaj
«495051525354555657585960»