Editörler : Renjiro
«8990919293949596979899100101
17 Eylül 2021 20:09

hayatt123
Aday Memur

Sayet kararını degistirmezse yedek jürinin raporumu değerlendirmeye aliniyor kesin olarak hocam? Forumda bu durumda başvuru iptal ediliyor diye okudum. Tabi birde yeni yönetmelik mi esas aliniyor acaba ?

Solarissa, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam aynı durumu yaşadım, kararını değiştirmedi ve jüriliği düştü.. yedek jüri asıl oldu..
17 Eylül 2021 21:51

Solarissa
Aday Memur

Umarım olumlu sonuçlar alırız hocam.

18 Eylül 2021 00:22

Drrose
Aday Memur

Hocam düşen jürinizin yerine yeni jüri atamıyorlar değil mi? Sizin jüri sürecine döndükten ne kadar süre sonra açıklandı. Teşekkürler

18 Eylül 2021 00:29

hayatt123
Aday Memur

Hocam düşen jürinizin yerine yeni jüri atamıyorlar değil mi? Sizin jüri sürecine döndükten ne kadar süre sonra açıklandı. Teşekkürler

Drrose, 1 ay önce - Alıntıya git
Yedek jüriniz varsa, asıl jüri yerine geçiyor.. tekrardan atamaya gerek kalmıyor.. tüm jüriler rapor girdiği için o zamana kadar ilk toplantıdan sonra ilan ediliyor, beklemeye gerek kalmıyor.. yaklaşık bir ay sonra ilan edildi sonucum
18 Eylül 2021 07:19

Drrose
Aday Memur

Çok teşekkürler hocam.Emeğimizin karşılığı olarak İnşaalah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

18 Eylül 2021 22:14

Adydoc
Memur

ASGARİDEN RED OLUP JÜRİ SÜRECİNE GEÇEN HOCALARIMA İŞLEYİŞLE İLGİLİ BİR SORUM OLACAK:

ALANIM SAĞLIK.BİR YEDEK JÜRİM ASGARİ SEBEPLE BAŞVURUM İPTAL EDİLDİ. ÜAK İTİRAZ ETTİM. İTİRAZIM KABUL EDİLDİ. JÜRİ SÜECİNE DÖNDÜM.

FORUMDA OKUDUĞUM KADARIYLA DOSYA GERİ GİDİYOR 15 GÜN SÜRE VERİYORLAR JÜRİYE

JÜRİ RAPOR GİRMEZSE JÜRİLİKTEN DÜŞÜYOR PEKI YENİ JÜRİ ATANIRMI ?

SÜREÇ YİNE UZAR MI ?

YOKSA ZATEN ASIL JÜRİLERİM ASGARİ VERMEMİŞ ONLARIN SONUCU MU AÇIKLANIR?

değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim....

Hocam ne zaman itiraz ettiniz ve dosya hangi toplantida degerlendirildi.

18 Eylül 2021 23:40

Ydocent
Şef

Bu sorunun yanıtını ben de merak ediyordum.

18 Eylül 2021 23:44

Ydocent
Şef
Yedek jüriniz varsa, asıl jüri yerine geçiyor.. tekrardan atamaya gerek kalmıyor.. tüm jüriler rapor girdiği için o zamana kadar ilk toplantıdan sonra ilan ediliyor, beklemeye gerek kalmıyor.. yaklaşık bir ay sonra ilan edildi sonucum
hayatt123, 1 ay önce - Alıntıya git

Hangi toplantıya giriyor bu son karar acaba?

Bir de Adalet bakanlığına giden liste var galiba.

1 ay, 6 gün sonra dolacak benim için. Yaz tatili vs uzamasa artık bu süreç.

20 Eylül 2021 12:45

Drrose
Aday Memur

Adydoc, 1 ay önce - Alıntıya git

24 Ağustos sonuç bildirildi. 26 ağustos dilekçem UAKa ulaştı. Hangi toplantıya girdiğini bilemiyorum. 16 eylülde tekrar Jüir sürecine döndüm. ve hangi toplantı ne zaman olacak maalesef bilinmiyor? Bekliyoruz İnşallah güzel sonuçlar olur.

20 Eylül 2021 13:19

drpotter17
Aday Memur

İtirazları postayla mı yoksa ya mail yoluyla mı yapsak daha iyi?

20 Eylül 2021 13:58

StMngr
Memur

İtirazları postayla mı yoksa ya mail yoluyla mı yapsak daha iyi?

drpotter17, 1 ay önce - Alıntıya git
Kargo ile yapın hocam. Alındı bilgisi ulaştıktan sonra evrak kayıt bölümünden numaranızı mutlaka alın.
20 Eylül 2021 14:36

drpotter17
Aday Memur
Kargo ile yapın hocam. Alındı bilgisi ulaştıktan sonra evrak kayıt bölümünden numaranızı mutlaka alın.
StMngr, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam

20 Eylül 2021 17:34

Tourniquett
Şube Müdürü

24 Ağustos sonuç bildirildi. 26 ağustos dilekçem UAKa ulaştı. Hangi toplantıya girdiğini bilemiyorum. 16 eylülde tekrar Jüir sürecine döndüm. ve hangi toplantı ne zaman olacak maalesef bilinmiyor? Bekliyoruz İnşallah güzel sonuçlar olur.

Bu ay toplantı 29 unda yapılacak yazılmış mayıs ve şubat forumunda. Sizin sonuçta bu toplantıda görüşülür hocam.

20 Eylül 2021 17:35

Adydoc
Memur

Juri surecine döndügünü dbs uzerinden mi gordunuz? Toplanti sonucu posta yoluyla bildiriliyor mu?

20 Eylül 2021 20:00

Drrose
Aday Memur

Mesaj ve mail geldi. Sisteme bakın diye. DBS Sistemde gördüm. posta ile bişey gelmedi. Jürisürecine geri dönmüştü sistemde

20 Eylül 2021 20:01

Drrose
Aday Memur

İnşallah 29 eylülde görüşülür. Teşekkürler hocam

21 Eylül 2021 08:53

Proton2021
Memur

Merhaba, sonunda bir yetkiliye telefonla ulaşabildim. İtiraz dilekçem Ekim ayında görüşülecekmiş 25 gün önce göndermiştim. Benim gibi bekleyen varsa diye yazmak istedim.

Bilen var mı acaba Ekim ayında ne zaman toplantı?

21 Eylül 2021 12:22

Adydoc
Memur

Merhaba, sonunda bir yetkiliye telefonla ulaşabildim. İtiraz dilekçem Ekim ayında görüşülecekmiş 25 gün önce göndermiştim. Benim gibi bekleyen varsa diye yazmak istedim.

Bilen var mı acaba Ekim ayında ne zaman toplantı?

Proton2021, 1 ay önce - Alıntıya git

Tesekkurler sevgili hocam

22 Eylül 2021 00:21

drcherry
Memur

Adydoc, 1 ay önce - Alıntıya git

15 değil süre 10 gün. Raporu girmezse yedek jüri devreye girer. Süreç değişmez.

22 Eylül 2021 14:25

frmn
Şef

Merhaba hocalarım,

acaba elinde 27/05/2021 tarihli 13. idare mahkemesin Macaristan dergisi ile ilgili bir Yürütmeyi durdurma kararı olan var mı?

böyle bir karar olduğunu biliyorum ancak ulaşamıyorum. teşekkürler.

Toplam 2012 mesaj
«8990919293949596979899100101

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?