Editörler : Pangaea

eemcnr
Aday Memur
13 Eylül 2018 11:24

az demissiniz eemlere ozelde 15ten baslatiyolar ama bize fazla gelir diye kpss çalışıyoruz xd

eem2018.
Yasaklı
13 Eylül 2018 11:26

arkadaş facebook sitesinde mehmet dağdeviren bir şahıs var özelden bana öyle küfürler etmişki insanlığımdan utandım.blginiz olsun.

eem2018.
Yasaklı
13 Eylül 2018 11:28

eem facebook grubundan bu kişi

eem2018., 6 yıl önce

arkadaş facebook sitesinde mehmet dağdeviren bir şahıs var özelden bana öyle küfürler etmişki insanlığımdan utandım.blginiz olsun.

Memurati
Aday Memur
13 Eylül 2018 12:24

asgari ücretle çalışan, 2binle çalışan mühendis biliyorum 10binle başlıyorlarmış babası olan anca öyle başlar şartları koyuyorlar. 2 yıl özelde iş aradım düzgün bir iş bulamadım diye kpss ye hazırlanan eem arkadaşım var o kadar başvuru yapmama rağmen hiçbirinden dönüş gelmedi yakında bende asgari ücrete tecrübe edinmeye çalışanlardan olacağım galiba. Kpss ye çalıştığım gibi başka bir sınava çalışmadım hiç ezber yapan biri değilimdir hep mantık bulmaya çalışırım ona rağmen bu sınav için ezber bile yaptım anca düşük bir not aldım kimse bana az çalışmışsın demesin kpss gecesi 0 uykuyla girdim çalışmadığım sınava heyecan yapmam.

momürbey
Şef
13 Eylül 2018 13:39

adam grubun yöneticisi mi ne facebookta, hatırladığım kadarıyla. ben bişey paylaştım grupta. yönetici onayından geçmedi beni de gruptan atıp engellediler direk. halbuki çok da bişey yazmadım biraz eleştiri yapmıştım.

eem2018., 6 yıl önce

muh18
Şef
13 Eylül 2018 14:00

bu devirde mühendislik okunmaz. İlla okunacaksa da odtü itü Boğaziçi Bilkent harici okunmaz.

mugxin
Memur
13 Eylül 2018 16:37

Elektrik mühendisliği candır. Okunacak en iyi mühendislik dalı.

onceadamolun
Kapalı
13 Eylül 2018 16:44

okulda hocamla konuşurken daima b ve c planların olsun demişti, bir şekilde ayakta kalmak zorundayız arkadaşlar, eğer 2018/2 de de 16 gibi bir kadro gelirse nasıl bir yol izleyeceğinize dair planlarınızı şimdiden düşünün. Allah yardımcımız olsun

mugxin
Memur
13 Eylül 2018 16:47

İnsanlar bodoslama tek bir şey üstünden planlarını yapıyorlar. Bence hocan haklı mühendisin her konuda b ve c planları olmalı. Ama bizde a planı bile yok çoğunun.

onceadamolun, 6 yıl önce

okulda hocamla konuşurken daima b ve c planların olsun demişti, bir şekilde ayakta kalmak zorundayız arkadaşlar, eğer 2018/2 de de 16 gibi bir kadro gelirse nasıl bir yol izleyeceğinize dair planlarınızı şimdiden düşünün. Allah yardımcımız olsun

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi