Editörler : smtvs
13 Eylül 2018 22:14   

Uluslararası İlişkiler kpss

p-34 sıralamam 30'larda, YDS puanım 85, sizce işe yarar mı arkadaşlar?

13 Eylül 2018 22:26

Alageyik2017
Aday Memur

Çok yarar. İlanları takip edin.

13 Eylül 2018 22:45

ottovbismarck
Aday Memur

Teşekkür ederim Alageyik2017

13 Eylül 2018 23:14

Carpe Vita
Aday Memur

Hangi üni mezunusunuz? Bir de uluslararası ilişkiler alan sınavına çalışırken hangi kitabı kullandınız? Piyasada adam akıllı kitap yok p34 için.

13 Eylül 2018 23:39

ottovbismarck
Aday Memur

Sınava gerçekten çalışmadım. Yeni mezun olduğum için hazırlanamadım. Okuldaki okumalardan vs. hatırladığım kadarıyla girmiştim sınava, o yüzden kpss için kitap konusunda yardımcı olamayacağım. Fakat genel olarak; TDP- Baskın Oran ve diğer Siyasal hocalarının yazdığı 3 ciltlik kitap, Siyasi Tarih- Sander ve Hobsbawm, Uluslararası Hukuk- H. Pazarcı diyebilirim.

14 Eylül 2018 00:10

Carpe Vita
Aday Memur

Sınava gerçekten çalışmadım. Yeni mezun olduğum için hazırlanamadım. Okuldaki okumalardan vs. hatırladığım kadarıyla girmiştim sınava, o yüzden kpss için kitap konusunda yardımcı olamayacağım. Fakat genel olarak; TDP- Baskın Oran ve diğer Siyasal hocalarının yazdığı 3 ciltlik kitap, Siyasi Tarih- Sander ve Hobsbawm, Uluslararası Hukuk- H. Pazarcı diyebilirim.

ottovbismarck, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bölüme ve kitaplara hakimim hocam. Ben kpss için sormuştum. Derli toplu bir kitap var mı diye. Soru bankası vs yani. Bu arada hangi üniden mezun olduğunuzu yazmamışsınız merak ettim.

14 Eylül 2018 00:11

Carpe Vita
Aday Memur

Ekstra olarak gk-gy için ektra bir çabanız oldu mu?

14 Eylül 2018 00:29

ottovbismarck
Aday Memur

Ekstra olarak gk-gy için ektra bir çabanız oldu mu?

Carpe Vita, 6 gün önce - Alıntıya git

Hayır, gk gy için de çalışamadım. Mülkiyeliyim.

14 Eylül 2018 01:04

Carpe Vita
Aday Memur

Hayır, gk gy için de çalışamadım. Mülkiyeliyim.

ottovbismarck, 6 gün önce - Alıntıya git

Bölümün okunabilecek en iyi yerlerinden birinde okumuşsunuz hocam tebrikler. Genelde mülkiyeli olanların ingilizcesi pek iyi olmaz ama 85 almanız güzel bir başarı. Umarım iyi yerlere gelirsiniz.

14 Eylül 2018 09:37

iftirak_vakti
Şef

yarar

16 Eylül 2018 15:55

jonah69
Aday Memur

arkadaşlar benim de p34 sıralamam 3bin civarında YDS'de 83 puan. Sizce benim şansım var mı? beklemeli miyim? :(

Toplam 10 mesaj

ANKET
İş Bankası'ndaki, % 28'lik Atatürk hisselerinin CHP'ye ait olmasını doğru buluyor musunuz?