Editörler : Pangaea
14 Eylül 2018 16:42

ücretli öğretmenlik için aranan oldu mu

diğer başlıkta harf eksikliği olmuş. bulunduğu memden telefon alan oldu mu şu okulda başla vs diye. yani pazartesi başlayacak olan ücretli öğretmen var mı?

Küçüktopluigne
Aday Memur
14 Eylül 2018 18:25

Aynen ben de arama bekliyorum. Milli Eğitim Müdürlüğünü aradım aranmadıysanız alınmadığınız icin dedi puanım da yüksek neden aranmadım anlamadım

van65gurpinar
Aday Memur
14 Eylül 2018 20:52

Van/Edremit aradı belgeleri istedi

Huysuzfizikci
Kapalı
14 Eylül 2018 21:00

Beni de aradılar. İstanbul Küçükçekmeceden. Ama daha önce çalıştığım okula evrak verdim. Onlar bile bugün ancak evrak istediler. Bayaaa karışık okullar

berroli
Aday Memur
14 Eylül 2018 21:49

bazı öğretmenler e devletten başvurunun yanı sıra tek tek okulları ziyaret edip numaralarını bırakıyorlar yöneticiler de ihtiyaç duyunca direkt onları arıyor en azından istanbulda böyle. ya da başvuru yaptığınız ilçe 1-2 taneyse aranma ihtimaliniz daha da azalır diyebilirim . ben ilk haftamı devirdim bizzat bunlara şahit oldum

budala25
Memur
15 Eylül 2018 12:37

çağırıldınız mı?

berroli, 6 yıl önce

bazı öğretmenler e devletten başvurunun yanı sıra tek tek okulları ziyaret edip numaralarını bırakıyorlar yöneticiler de ihtiyaç duyunca direkt onları arıyor en azından istanbulda böyle. ya da başvuru yaptığınız ilçe 1-2 taneyse aranma ihtimaliniz daha da azalır diyebilirim . ben ilk haftamı devirdim bizzat bunlara şahit oldum

berroli
Aday Memur
15 Eylül 2018 12:42

evet 1 hafta önce aradılar . sadece e devletten başvurdum , bazen ekimi buluyor ama aramaları

budala25, 6 yıl önce

çağırıldınız mı?

Zey006
Memur
15 Eylül 2018 13:08

Ankara'da aranan var mı?

Umitaluc
Aday Memur
15 Eylül 2018 19:40

gaziantep icin aranan oldu mu arkadaslar ?

hopeisnotdead
Aday Memur
17 Eylül 2018 09:59

Görüyorum ve artırıyorum. Samsun içinaranan oldu mu acaba?

budala25
Memur
17 Eylül 2018 12:10

Bu saatten sonra zor biraz.

hopeisnotdead, 6 yıl önce

Görüyorum ve artırıyorum. Samsun içinaranan oldu mu acaba?

nrtnd
Aday Memur
17 Eylül 2018 13:07

Ben Antalyaya başvurdum.Bransim Sosyal Bilgiler.Cuma aradım.Din Kültürü, sınıf özel eğitim yerleştirmeleri yapıldı dediler.Branslar için bir hafta sonra ararız dediler.Okullar baya karışıkmış

Ömür kpss
Aday Memur
18 Eylül 2018 19:51

Ben bugün arandım. Kabul edip etmediğimi sordular kabul ettim. Şimdi ne yapmak gerekiyor bilgilendirme için tekrar arayacağız dendi. Aramalarını mı bekleyim siz nasıl bir prosedür takip ettinizhocam

berroli, 6 yıl önce

evet 1 hafta önce aradılar . sadece e devletten başvurdum , bazen ekimi buluyor ama aramaları

berroli
Aday Memur
18 Eylül 2018 20:39

hocam ilçe mem den mi aradılar direkt okul adıyla mı aradılar

Ömür kpss
Aday Memur
18 Eylül 2018 20:51

İlçe dedi hocam okul adı vermedi

berroli, 6 yıl önce

hocam ilçe mem den mi aradılar direkt okul adıyla mı aradılar

berroli
Aday Memur
18 Eylül 2018 21:11

okul ilçeye ihtiyacını iletmiş ilçede aramış . hocam onlar okula sizin numaranızı verir sonra okulla görüşürsünüz .kaç gün oldu aradılar bilmiyorum ama kendinizi ilçe mem e hatırlatabilirsinz

Ömür kpss, 6 yıl önce

İlçe dedi hocam okul adı vermedi

Ömür kpss
Aday Memur
18 Eylül 2018 21:19

Bugün aradılar

İçer
Aday Memur
18 Eylül 2018 22:10

ben gaziantepteyim bugün işlemlerimi halletim yarın sabah ücretliye başlıyorum hayırlısıyla

Ömür kpss
Aday Memur
18 Eylül 2018 22:33

Hayırlı olsun hocam. İşlem süreciniz nasıl bi sırayla oldu bilgi verirseniz çok iyi olur

İçer
Aday Memur
19 Eylül 2018 06:04

hocam ilçe memden mesaj geliyor belgelerinizle gelin diye belgelerinizle gidiyorsunuz memin istediği bankada hesap açtıryorsunuz ıbanı memlüğüne getirip sigorta girişiniz yapılıyor ve ertesi gün çalışmaya başlıyorsunuz

İçer
Aday Memur
19 Eylül 2018 06:06

gerekli belgeler diploma aslı ve fotokopisi, kimlik aslı ve fotokopisi, adli sicil kaydı, sağlık raporu ve kpss sonuç çıktısı
Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi