Editörler : E.Kayı Han
17 Eylül 2018 10:21

Katar'dan hediye gelen uçak hazineye girmeli

memleket küresel saldırı altındayken katar'dan hediye gelen uçaktan bir kişi fayda görecek değil ya! derhal satılıp geliri hazineye dahil edilmeli. gerçi cebindeki doları bile bozdurmayın bunu yapar mı şüpheli ÇOKKK şüpheli! Allah acısın bize!

sakaya.fırat
Yasaklı
17 Eylül 2018 10:25

.......

Gözüm üzerinde bundan sonra

huzur-I4
Yasaklı
17 Eylül 2018 10:28

hani hediye değildi.yalan dolan bunların kanında var

Velocıraptor
Genel Müdür
17 Eylül 2018 11:10

ebû humeyd abdurrahman ibni sa?d es-sâidî radıyallahu anh şöyle dedi:resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem, ezd kabilesinden ibni lütbiyye denilen bir adamı zekât toplamak üzere görevlendirmişti. bu zât vazifesini yapıp resûlullah?ın huzuruna gelince:şu mallar sizindir, şunlar da bana hediye edilenlerdir, dedi. bunun üzerine resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem minberde ayağa kalktı ve allah?a hamd ü senâdan sonra şöyle buyurdu:?size söyleyeceğime gelince: allah teâlâ?nın benim idareme verdiği işlerden birine sizlerden birini görevli tayin ediyorum, sonra da o kişi dönüp geliyor ve bana diyor ki:şunlar size ait olanlardır; şunlar da bana hediye edilenler.eğer o kişi sözünde doğru ise, babasının veya anasının evinde otursaydı da kendisine hediyesi gelseydi ya! allah?a yemin ederim ki, sizden biriniz haksız olarak bir şey alırsa, kıyamet gününde o aldığı şeyi yüklenmiş vaziyette allah?ın huzuruna çıkar. ben sizden herhangi birinizin, allah?ın huzuruna böğüren bir deve veya bir inek yahut da meleyen bir koyun yüklenmiş vaziyette mi çıkacağınızı kesinlikle bilemem.?sonra resûlullah koltuklarının altının beyazı görülecek kadar ellerini yukarıya kaldırıp:?allahım! tebliğ ettim mi?? buyurdu.

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2018 14:06

sanırım bunu chp'ye yazdın.

reis bir uçağı devletin envanterine kattı bence chp'de banka hisselerini devletin envanterine katmalı.

Velocıraptor, 6 yıl önce

ebû humeyd abdurrahman ibni sa?d es-sâidî radıyallahu anh şöyle dedi:resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem, ezd kabilesinden ibni lütbiyye denilen bir adamı zekât toplamak üzere görevlendirmişti. bu zât vazifesini yapıp resûlullah?ın huzuruna gelince:şu mallar sizindir, şunlar da bana hediye edilenlerdir, dedi. bunun üzerine resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem minberde ayağa kalktı ve allah?a hamd ü senâdan sonra şöyle buyurdu:?size söyleyeceğime gelince: allah teâlâ?nın benim idareme verdiği işlerden birine sizlerden birini görevli tayin ediyorum, sonra da o kişi dönüp geliyor ve bana diyor ki:şunlar size ait olanlardır; şunlar da bana hediye edilenler.eğer o kişi sözünde doğru ise, babasının veya anasının evinde otursaydı da kendisine hediyesi gelseydi ya! allah?a yemin ederim ki, sizden biriniz haksız olarak bir şey alırsa, kıyamet gününde o aldığı şeyi yüklenmiş vaziyette allah?ın huzuruna çıkar. ben sizden herhangi birinizin, allah?ın huzuruna böğüren bir deve veya bir inek yahut da meleyen bir koyun yüklenmiş vaziyette mi çıkacağınızı kesinlikle bilemem.?sonra resûlullah koltuklarının altının beyazı görülecek kadar ellerini yukarıya kaldırıp:?allahım! tebliğ ettim mi?? buyurdu.

Velocıraptor
Genel Müdür
17 Eylül 2018 14:13

ne diyor peygamberimiz:

"yemin ederim ki, sizden biriniz haksız olarak bir şey alırsa, kıyamet gününde o aldığı şeyi yüklenmiş vaziyette Allah'ın huzuruna çıkar.

adıyaman020202, 6 yıl önce

sanırım bunu chp'ye yazdın.

reis bir uçağı devletin envanterine kattı bence chp'de banka hisselerini devletin envanterine katmalı.

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2018 14:29

evet chp'nin zimmetine geçirdiği banka hisseleri bence vakfetmeli vakıflara devretmeli.

Velocıraptor, 6 yıl önce

ne diyor peygamberimiz:

"yemin ederim ki, sizden biriniz haksız olarak bir şey alırsa, kıyamet gününde o aldığı şeyi yüklenmiş vaziyette Allah'ın huzuruna çıkar.

Velocıraptor
Genel Müdür
17 Eylül 2018 14:49

zimmet mi? şaşırmış olmalısın. ne kullanıyorsan bırak.

bir an için öyle olduğunu kabul edelim 16 yıl boyunca buna göz yuman rte büyük bir suçun ortağı o halde. yoksa kandırıldı mı yine? enişte? orada mısın?

adıyaman020202, 6 yıl önce

evet chp'nin zimmetine geçirdiği banka hisseleri bence vakfetmeli vakıflara devretmeli.

çtk060606
Kapalı
17 Eylül 2018 15:05

ulan hasedinizden çatlayacaksınız biliyorsunuz ki bu millet size güvenmiyor biliyorsunki RTE Şapkasını koysa ortaya iktidar olur çatlıyorsunuz hasedinizden

Velocıraptor, 6 yıl önce

zimmet mi? şaşırmış olmalısın. ne kullanıyorsan bırak.

bir an için öyle olduğunu kabul edelim 16 yıl boyunca buna göz yuman rte büyük bir suçun ortağı o halde. yoksa kandırıldı mı yine? enişte? orada mısın?

çtk060606
Kapalı
18 Eylül 2018 00:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri'nin hediyesi olarak Cumhurbaşkanlığı devlet filosuna katılan VIP uçakla ilgili yapılan eleştirilere, ?O uçak benim şahsımın değil, Türkiye Cumhuriyeti Devletinindir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti?ne verilecek böyle bir uçak CHP?yi niye rahatsız ediyor?? dedi. Erdoğan, ayrıca "Katar bu uçağı satıyordu. O esnada biz de ilgilendik. Katar Emiri, bundan haberdar olunca uçağı Türkiye?ye hibe etti; ?Ben Türkiye?den para almam; bunu Türkiye?ye hediye ediyorum, hibe ediyorum? dedi. O uçak benim şahsımın değil, Türkiye Cumhuriyeti Devletinindir" dedi.

Montona
Kapalı
18 Eylül 2018 02:50

allah iki liralik tavuk doner yiyerek bu ulkede zenginin ve guclunun borazanciligini yapanlari islah eylesin

çtk060606
Kapalı
18 Eylül 2018 03:50

Allah tavuk döner sanıp leş yiyen kendini bilmezlerin hasedinden kıskançlığından korusun

Montona, 6 yıl önce
allah iki liralik tavuk doner yiyerek bu ulkede zenginin ve guclunun borazanciligini yapanlari islah eylesin

Velocıraptor
Genel Müdür
18 Eylül 2018 09:21

tek gıdaları bu onu da kaybetmek istemiyor ne yapsın zavallı. yaptığı savunma aczini ve kafa seviyesini ortaya koyuyor zaten.

"Katar bu uçağı satıyordu. O esnada biz de ilgilendik. Katar Emiri, bundan haberdar olunca uçağı Türkiye?ye hibe etti"

ülke kriz içerisinde millet her gün zam haberi almaktan bıktı ama bu kafanın biat ettiği kişi bakın ne yapıyormuş. uçağımız olduğu halde uçan saray bakıyormuş. millet kıçına don derdinde bu ise havada ve karada saray derdinde. Allah bunları ıslah etsin bize de acısın.

Montona, 6 yıl önce

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2018 10:48

Beşyüz milyar TL değerinde satılığa çıkarılan bir uçağın İreise hedaye edilmesi?Allah Allah bu İreis gerçektende Asrun ve dönyanun lideri imişte biz cahal galmuşuuuz! Haggat CHP gazansaydu seçimi Gatar emiruu Maareme günahınu dahi virmezdüüü!Öpücük dahi gonduramazdu.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2018 11:07

Pardon yalış yazmuşum Beşyüzmilyar TL ye uçah satılığa çıkmamış Beş yüz elli milyar SİTDARLÜNG! Uleee Nader böyyük ve itibarluu bir Liderümüz varmışta gıymetünü bilmiyoz biz maalifler.

yeniçeri12, 6 yıl önce

Beşyüz milyar TL değerinde satılığa çıkarılan bir uçağın İreise hedaye edilmesi?Allah Allah bu İreis gerçektende Asrun ve dönyanun lideri imişte biz cahal galmuşuuuz! Haggat CHP gazansaydu seçimi Gatar emiruu Maareme günahınu dahi virmezdüüü!Öpücük dahi gonduramazdu.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi