Editörler : ayşegül bgm
18 Eylül 2018 16:09

hemşireler

maaş olarak en yüksek şehir hastaneleri mi yoksa üniversite hastanesi mi yoksa devlet hastanesinde çalışan mı daha fazla kazanıyor.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
18 Eylül 2018 16:17

En yüksek diye bişi yok, bütün hastaneler bütün birimler farklı farklı kazanir, en yüksek döner veren devlet Hastanesi'ne düşersnz sersvte clsrsan az alirsn yoğun bakımda clsrsan çok alirsn, şehir hastanelri bazısı iyi döner veriyor bazısı kötü, bazı eğitim arstrma hastanelri var devlet hastanelerinden daha iyi döner verir , ilçelerde durum dahada değişiyor, üniversitede maaşlar öyle düşük değil, devletle hemen heme ayni, sıkıntısı oranın çakıli olması eş sağlk tayini olmamasi

hemşirehanım27
Aday Memur
18 Eylül 2018 16:18

anladım teşekkürederim

Hayalperesthemşire, 6 yıl önce

En yüksek diye bişi yok, bütün hastaneler bütün birimler farklı farklı kazanir, en yüksek döner veren devlet Hastanesi'ne düşersnz sersvte clsrsan az alirsn yoğun bakımda clsrsan çok alirsn, şehir hastanelri bazısı iyi döner veriyor bazısı kötü, bazı eğitim arstrma hastanelri var devlet hastanelerinden daha iyi döner verir , ilçelerde durum dahada değişiyor, üniversitede maaşlar öyle düşük değil, devletle hemen heme ayni, sıkıntısı oranın çakıli olması eş sağlk tayini olmamasi

sultannurse
Kapalı
18 Eylül 2018 17:47

bende izmirde en iyi veren Devlet hastanesini merak edıyorum.Ea dan bahsetmiyorum

Hayalperesthemşire
Müsteşar
18 Eylül 2018 17:55

Sultan hemşire ondan önce sen İzmir tekrar alım yapsın diye dua et , yoksa dönerin onemi kalmaz, memlektn zaten orası, masrafın yok biseyn yok, bukdr parayı düşünme :)

sultannurse, 6 yıl önce
bende izmirde en iyi veren Devlet hastanesini merak edıyorum.Ea dan bahsetmiyorum

sultannurse
Kapalı
18 Eylül 2018 18:04

olacak ama insallah evlilik arefesi herşeyi düşünüyorum:)

Sultan hemşire ondan önce sen İzmir tekrar alım yapsın diye dua et , yoksa dönerin onemi kalmaz, memlektn zaten orası, masrafın yok biseyn yok, bukdr parayı düşünme :)

sultannurse
Kapalı
18 Eylül 2018 18:05

aynen alımlarının da farkındayım ya önceden almıyordu kadrolu alım var dıe sımdı sözleşme oldu bence alım olur sankı

Hayalperesthemşire
Müsteşar
18 Eylül 2018 18:12

2016/-2017 tüm alımlarda sıfır çekti, 2018de aldi, hiç beklenmeyen zamanda :D nasip artk hayırlısı

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi