Editörler : Pangaea
18 Eylül 2018 21:53

Okul Öncesi Öğretmenliği

Arkadaşlar bu ücretli öğretmen atamalarında biliyorsunuz ki en çok alım bizim bölüme ne yazık ki 600 kişilik kontejyan açmışlardı şimdi ise 400 kişi alacaklarmış boş kaldığı için bu alınanlar sizce 20bin atamada bizim alımlarımızı düşürür mü geçen sene 1676 verilmişti bu sene böyle bir sebepten dolayı alım sayısı bine düşerse çok üzücü olur bizim için

vostok
Kapalı
18 Eylül 2018 21:54

cimerden organize olarak tepkinizi gösterebilirsiniz

Feyzablbl
Şef
18 Eylül 2018 22:00

Dikkate alan mı var hocam her an her yerden tepkimizi zaten veriyoruz sesimizi duymak istemiyorlar

nurella3
Kapalı
18 Eylül 2018 22:05

Kontenjan aynı kalır da 2200 kontenjan alabilecekken onlar yüzünden yine 1600 kontenjan alırız.50lerle falan atanırlar artık biz enayiler de 80 ile atanabilir miyiz diye bekleyelim. Boş kalan kontenjanlar en azından 2017 mülakat puanlarıyla doldurulsaydı canım acımazdı gerçekten

Feyzablbl
Şef
18 Eylül 2018 22:15

Aynen öyle hocam artmasını beklerken düşmesin diye dua eder hale geldik

nurella3
Kapalı
18 Eylül 2018 22:26

Cimere boşa olduğunu bildiğim halde şikayette bulundum her gün ösymye şikayette bulunup sonuç alamadığım gibi bundan da bir sonuç çıkmaz tabi alıştık

Dammeslaut
Memur
18 Eylül 2018 22:35

Pes doğrusu biz yüksek puan alip kendimizi yirtalim 600 +400 1000 kişilik kontenjan zaten doldu okul öncesinde biz de hayal kuruyoruz aralikta belki biraz fazla alim olur diye hayaller hayatlar

nurella3
Kapalı
18 Eylül 2018 22:38

600 +400 değil hocam 5000 içinde okul öncesine 600 kontenjan verilmişti 200 kişi atanabildi şartları sağladığı için. Kalan 400 tekrar doldurulacak boş kaldığından dolayı

Dammeslaut, 6 yıl önce

Pes doğrusu biz yüksek puan alip kendimizi yirtalim 600 +400 1000 kişilik kontenjan zaten doldu okul öncesinde biz de hayal kuruyoruz aralikta belki biraz fazla alim olur diye hayaller hayatlar

Dammeslaut
Memur
18 Eylül 2018 23:03

Himm..olsun 600 de cok 20 bin atamaya eklenebilirdi :)peki şimdi şartlar mi değişti nasil sağlanacak 400 kişi

nurella3, 6 yıl önce

600 +400 değil hocam 5000 içinde okul öncesine 600 kontenjan verilmişti 200 kişi atanabildi şartları sağladığı için. Kalan 400 tekrar doldurulacak boş kaldığından dolayı

vostok
Kapalı
18 Eylül 2018 23:05

Geçen 600'den kalan 308 kişi var. Muhtemelen 400'lük kontenjana onlar başvurup girerler

Dammeslaut, 6 yıl önce

Himm..olsun 600 de cok 20 bin atamaya eklenebilirdi :)peki şimdi şartlar mi değişti nasil sağlanacak 400 kişi

Dammeslaut
Memur
18 Eylül 2018 23:12

Arkadaşlar umarim 20 bindeki okul öncesi kontenjanini etkilemez:((( çünkü puani sinirda olanlar icin bu cok önemli:((

matteacherss
Yasaklı
18 Eylül 2018 23:33

iyimser duşunmek istiyorum.umarim atanacaklarin 2018 puani 76 ve yukarisidir...

Dammeslaut
Memur
18 Eylül 2018 23:39

Umarim hocam umarim. Cok zor ya beklemek

matteacherss, 6 yıl önce

iyimser duşunmek istiyorum.umarim atanacaklarin 2018 puani 76 ve yukarisidir...

Feyzablbl
Şef
19 Eylül 2018 00:05

hocam bir instagram sitesinde bir hoca puanların en az 78 e çıkacağını yazmış umarum tahminleri doğru çıkmaz bu durum beni de korkuttu

Dammeslaut
Memur
19 Eylül 2018 00:22

Evet hocam onu ben de gördüm sordum hatta neden diye son atamada taban puanlarin genel olarak arttığıni gördüm bu yüzden dedi. Hocamizin branşı sinif öğretmenliği muhtemelen ayni kişiyi takip etmisiz hocam. Bilmiyorum cok bilindik rehberlik hocasi gecenlerde canli yayin yapti okul oncesinin 76nin atanma ihtimali olduguni 77nin ise atanacagini söyledi cok sey duyuyoruz bakalim neler olacak

Feyzablbl, 6 yıl önce

hocam bir instagram sitesinde bir hoca puanların en az 78 e çıkacağını yazmış umarum tahminleri doğru çıkmaz bu durum beni de korkuttu

Feyzablbl
Şef
19 Eylül 2018 01:31

Evet aynı kişiden bahsediyoruz muhtemelen hocam umarım hepimiz biran önce atanır hak ettiğimizi alıp rahata kavuşuruz bütün meslektaşlarım adına dileğim bu (ücretliden geçiş-memurluktan geçiş vs vs geçişliler hariç tabii:) )

Dammeslaut, 6 yıl önce

Evet hocam onu ben de gördüm sordum hatta neden diye son atamada taban puanlarin genel olarak arttığıni gördüm bu yüzden dedi. Hocamizin branşı sinif öğretmenliği muhtemelen ayni kişiyi takip etmisiz hocam. Bilmiyorum cok bilindik rehberlik hocasi gecenlerde canli yayin yapti okul oncesinin 76nin atanma ihtimali olduguni 77nin ise atanacagini söyledi cok sey duyuyoruz bakalim neler olacak

Dammeslaut
Memur
19 Eylül 2018 02:07

Hocam hatta size yazdiktan sonra o sayfaya girip feyza adinda okul öncesi öğretmeni aradim buldum evet ayni kisiden bahsediyoruz tescillendi :))) valla olumsuz bir sey duyduğum sayfanin takibini birakiyorum yüzleşmek dahi istemiyorum o kadar üzücü ki bakin nelerle uğraşıyoruz sayfalari takip ediyoruz acaba atamalarla ilgili olumlu bir sey duyacak misiyiz ufak olumlu bir sey duydugumuzda umudumuz yeseriyor olumsuz bir sey duydugumuzda umutlarimiz tamamen tukeniyor evet her seyim sonu degil ama ortada koca bir yilin emegi var insan sil baştan yapip tekrar hazirlanmak istemiyor ah ahh biz burda aldigimiz yüksek puanlarda bile 1 2 puanin hesabini yaparken insanlar sinav stresi cekmeden calismadan olmak istedigimiz yerlere rahat bir sekilde ulastilar kim niyet kime kismet hocam cok doldum yine gece gece :)

Feyzablbl, 6 yıl önce

Evet aynı kişiden bahsediyoruz muhtemelen hocam umarım hepimiz biran önce atanır hak ettiğimizi alıp rahata kavuşuruz bütün meslektaşlarım adına dileğim bu (ücretliden geçiş-memurluktan geçiş vs vs geçişliler hariç tabii:) )

matteacherss
Yasaklı
19 Eylül 2018 15:23

bence ortalamanin düştugu bir yerde taban puani artmaz diye duşunuyorum.

matteacherss
Yasaklı
19 Eylül 2018 15:26

ayrica o dediğiniz kişiler ortalamanin duşmeyeceğini 28 lerde olacağini iddia ediyirdu.bana gore 77 ler rahat atanir.76 lar sinirda olacaktir.2017 ile tercih yapilmasaydi 75 e kadar duşerdi ama şimdi durum biraz karişik gibi...

Dammeslaut
Memur
19 Eylül 2018 16:08

İnsallah öyle olur hocam agzinizdan bal damlıyor. Tabi umarim puanlar daha da düşer alimlar daha cok olur her bölümden temennimiz bu yönde cok büyük emekler veriliyor bu yolda herkesin yüzü gülsün

matteacherss, 6 yıl önce

ayrica o dediğiniz kişiler ortalamanin duşmeyeceğini 28 lerde olacağini iddia ediyirdu.bana gore 77 ler rahat atanir.76 lar sinirda olacaktir.2017 ile tercih yapilmasaydi 75 e kadar duşerdi ama şimdi durum biraz karişik gibi...

KurAbiye90
Kapalı
19 Eylül 2018 21:42

Merhaba öğretmen arkadaşım yeni başlık açamadım ama beni bilgilendirirseniz çok iyi olur

Şimdi biz sıralamayı bekliyoruz ama bundan sonraki işlemler ne olacak arkadaşlar takvimden bahsediyor şu tarihte mülakat falan diye o takvim nedir ne zaman ne olacak bilgilendirme yaparsanız çok makbule geçer bende okul öncesi öğretmenliği yeni mezunuyum teşekkürler

vostok, 6 yıl önce

cimerden organize olarak tepkinizi gösterebilirsiniz

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi