Editörler :
19 Eylül 2018 00:25   

Kapalı

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim, veterinerliğe myp ile yatay geçiş yapmalı mıyım?
İnşaat mühendisliği bölümüne bu sene yerleştim bayar yarıyılında ösys puanımla veteriner fakültesine geçiş yapabiliyorum, memurlar.net forumunda gördüğüm kadarıyla mühendislerin neredeyse tamamı pişman sizce yol yakınken dönmeli miyim?

Bu ankete 7 günde, 19 kişi oy kullandı ve 26/09/2018 00:25 tarihinde sona erdi.

20 Eylül 2018 22:42

elifdaireci
Aday Memur
Zamanında 1. Sınıf bittiğinde çok düşündüm veterinerliğe geçiş yapmayı ama yapamadım. Zor bir karar gerçekten ama eğer yapsaydım şu anda 4 yıllık memurdum.
21 Eylül 2018 09:26

onceadamolun
Kapalı

kardeşim yarın neler olur, yarına biz çıkar mıyız bilemeyiz, matematiğin iyiyse şu durumda sağlık sektörü ciddi avantajlı, eğer bu işi severek yapabilirim diyorsan geçmeni tavsiye ederim. Allah hakkında hayırlısını nasib etsin.

22 Eylül 2018 13:20

ufkysr
Aday Memur
şu an memur olmada veterinerler çok avantajlı 5 srnr sonra nr okur bilmem o şu bi gerçek ortalıkta zibil gibi m0hendis var ama veteriner sayısı daha az işsiz veteriner göremezsin ortalıkta illa memur olxam diye bile yok en basit bi veteriner çağırıyosun koyuna kuzuya keçiye bilmemneye 150 lira para alıyo 10 dk da mühendislere bakıyorum adam 1 gününü ayırdığı projeye yeri geliyo 100 liraya imza atmak zorunda kalıyo yanlışım varsa düzeltin. ama tabi herkes veterinerlik yapabilir mi yapamaz brn o mesleği yapamam mesela
Toplam 3 mesaj

ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?