Editörler : swat3410E.Kayı Han

21 Eylül 2018 10:34

Başvuru Sayısı?
Merhaba herkese öncelikle, PAEM'e başvuru yapan erkek adaylar olarak başvuru numarasındaki ilk baştaki tarih hariç (yani ilk 7 veya 8 rakamlar) ve son 4 hanesi hariç (T.C son 4 hanesi çünkü) arada kalan numaraları yazabilir mi? Ben başvurunun başladığı ilk gün öğle saatine yakın yaptım 1133, son güne doğru yapanlar varsa az çok bir başvuru sayısını çıkartabiliriz diye düşünüyorum.

canon06
Aday Memur
21 Eylül 2018 11:04

Hocam bende baktımda orasıda saati gösteriyor heralde

Gurkanvural9
Kapalı
21 Eylül 2018 11:20

Bir arkadaşın başvurusuna baktım dediğiniz gibi saati gösteriyor hocam boşuna öngörü yapmışız. :)
canon06, 6 yıl önce

Hocam bende baktımda orasıda saati gösteriyor heralde

Ysl77
Şube Müdürü
21 Eylül 2018 12:37

Kardeişim başvuru sayısı nasıl öğrenilir bilmiyorum ama tahmini başvuru sayısı 12-15 bin lisan erkek olacagını düşünüyorum 2700 alım olcaktır pomem içinde tahmini 25 bin lisans erkek olcaktır 7,200 alım tabi bunlar başvuru sayısı oluyor genelde mülakata gelmeyen ön sağlık ve spor mülakatında elenen bir çok aday oluyor. 21.dönem den varsayım yaparak tahminim oda kpss sonrası bu zamanlar gerçekleşti.

Gurkanvural9
Kapalı
21 Eylül 2018 13:22

Umarım öyle olur hocam bende fazla olur diye düşünüyorum ne zamandır alım kpss sonrası diye başvuran fazladır diye düşünmüştüm
Ysl77, 6 yıl önce
Kardeişim başvuru sayısı nasıl öğrenilir bilmiyorum ama tahmini başvuru sayısı 12-15 bin lisan erkek olacagını düşünüyorum 2700 alım olcaktır pomem içinde tahmini 25 bin lisans erkek olcaktır 7,200 alım tabi bunlar başvuru sayısı oluyor genelde mülakata gelmeyen ön sağlık ve spor mülakatında elenen bir çok aday oluyor. 21.dönem den varsayım yaparak tahminim oda kpss sonrası bu zamanlar gerçekleşti.

Ysl77
Şube Müdürü
21 Eylül 2018 14:13

Gökhan kardeşim 2017 yılı lisans kpss den sonra 21.Dönem pomem alımı gerçekleşti bir arkadaşım girmişti ona detayları ondan biliyorum 2017 de kpssden sonra 60 bin civarı başvuru oldu (ön lisans erkek-kız) (lisans erkek-kız) lisans erkek başvuru sayısı 20-25 arasıydı şimdi üstelik paem pomemden önce gerçekleşiyor o zaman sonuçları pomemden sonra açıklanmıştı 2,700 lük lisans erkeğinde yerleşceğini unutmayalım.
Gurkanvural9, 6 yıl önce
Umarım öyle olur hocam bende fazla olur diye düşünüyorum ne zamandır alım kpss sonrası diye başvuran fazladır diye düşünmüştüm

Gurkanvural9
Kapalı
21 Eylül 2018 14:39

Gürkan hocam. :) İnşallah dediğiniz gibi olur hocam, en fazla 10-15 bin başvuru gelir umarım.
Ysl77, 6 yıl önce
Gökhan kardeşim 2017 yılı lisans kpss den sonra 21.Dönem pomem alımı gerçekleşti bir arkadaşım girmişti ona detayları ondan biliyorum 2017 de kpssden sonra 60 bin civarı başvuru oldu (ön lisans erkek-kız) (lisans erkek-kız) lisans erkek başvuru sayısı 20-25 arasıydı şimdi üstelik paem pomemden önce gerçekleşiyor o zaman sonuçları pomemden sonra açıklanmıştı 2,700 lük lisans erkeğinde yerleşceğini unutmayalım.

echelon01
Kapalı
21 Eylül 2018 21:17

15 bini rahat bulur altına düşmez.. 18 bini zorlayabilir ama geçmez.. Geçen yılla kıyaslamayın bu yıl çift yıl..

Gurkanvural9
Kapalı
28 Eylül 2018 18:41

Umarım dediğini gibi olur hatta 20'yi geçmezse iyi
echelon01, 6 yıl önce

15 bini rahat bulur altına düşmez.. 18 bini zorlayabilir ama geçmez.. Geçen yılla kıyaslamayın bu yıl çift yıl..

slm08
Daire Başkanı
28 Eylül 2018 19:18

iyi de kardeşim 2016 da çift yıldı kaldı ki her 2 yılın puanları kullanılabiliyor boş yere algı kasıyorsunuz erkeklerde başvuru sayısı 16 bin civarı

echelon01, 6 yıl önce

echelon01
Kapalı
28 Eylül 2018 22:00

Yahu kardeşim sen niye her yerde benimle inatlaşıyorsun? Bu yıl herkesin puanı elinde, hiç bir kurum sınav açmadı daha, merkezi atama da olmadı.. yani hiç kimse bir yere yerleşmedi kpss 2018 puanıyla.. "Atanabilir miyim acaba?" korkusu yaşayan ve atanması muhtemel öğretmen adayları bile başvurdu bu sınava.. Atanırlarsa seneye bu kadar başvuru olmayacak.. Tek yılla çift yılın bir de böyle farkı var anlatabildim mi? Hayır benim dediğimden farklı bir şey de söylemiyorsun.. 15i geçer 18 bini bulmaz demişim, sen de 16 diyorsun sonra "algı kasıyorsunuz" diyorsun..

"2 hafta sonra askerlik belgesi alıp gözüne sokacağım" diyordun bi de? n'oldu o iş?

slm08, 6 yıl önce

iyi de kardeşim 2016 da çift yıldı kaldı ki her 2 yılın puanları kullanılabiliyor boş yere algı kasıyorsunuz erkeklerde başvuru sayısı 16 bin civarı

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi