Editörler : Lanet
24 Eylül 2018 16:10

Tekniker olupta teknisyen kadrosunda çalışanlar

Arkadaşlar s.a ben yaklaşık olarak 10 yıldır belediyede memur olarak görev yapmaktayım. Yüksek okul mezunu olmama rağmen teknisyen sınıfında görev yapıyorum. daha önceleri insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü ile yaptığım sözlü görüşmeler neticesinde tekniker sınıfının haklarından ( maaş farkı) bu haklardan faydalanmamın mümkün olmadığını ancak görevde ünvan değişikliği sınavıyla yada başkanlık oluru ile böyle birşeyin olabileceğini söylediler. yazılı dilekçe ile bunu talep eder ve geriye dmnük 5 yıllık oluşan maaş farkını talep etmem durumunda ve başkan olur vermediği takdirde bu olayı mahkemeye taşırsam ve geriye dönük 5 yıllık maaş farkımı talep edersem lehime mi yoksa aleyhime mi sonuçlanır. Araştırma yapmama rağmen bununla ilgili sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım... Birde teknikerlik mezunu olduğum halde tekrardan neden ünvan değişikliği vb. sınavlara girmem gerekiyor ki normalde hakkım olan bu kadro hakkından faydalanmam gerekmez mi ??? olumlu veya olumsuz eleştiri yapacak olan herkese şimdiden tşkr ederim.

teknisye
Aday Memur
26 Eylül 2018 09:17

güncel.

memurumben.34
Kapalı
28 Eylül 2018 09:10

kadronuz teknisyen öyle değilmi?

teknisye
Aday Memur
09 Ekim 2018 10:56

Evet şu anda teknisyen kadrosundayım

memurumben.34, 6 yıl önce

kadronuz teknisyen öyle değilmi?

tebr
Aday Memur
18 Ekim 2018 10:47

THS na ait üst öğrenim bitirdiğiniz için teknikerlik mali haklarından faydalanmanız gerekiyor. Tekniker ünvanını almak/kazanmak için ünvan değişikliği sınavına girmeniz gerekiyor.

zabıta67
Aday Memur
04 Ekim 2021 15:49

belediyeler ortaöğretim mezunu teknisyen almıyorlamı

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi