Editörler : Mehmet Balci
25 Eylül 2018 19:20   

karayollari güvenlik soruşturması çok uzun sürmedimi neden bitmiyor. ?

2018 3 alımındaki arkadaşlar hala beklemede bunun sebebi nedir

25 Eylül 2018 19:35

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Hocam tam olark kaç ay oldu acaba? Bn farklı bakanlkta 5 aydır bekliyorum da sizinki nekdr merak ettm

25 Eylül 2018 19:47

seckinbilgin70
Aday Memur
emniyette bir arkadasım güvenlik soruşturmasıyla ilgili bir bilgi vermişti onu aynen aktarıyorum, Bizden güvenlik soruşturması istendiğinde ilgili bakanlık yada kurum şu tarihe kadar bitirilmesi ile ilgili yazı yazmadıysa bu iş tamemen emniyetdeki arkadaşların insiyatifine kalıp istediği kadar uzatabilmektedir . Ama belli bir tarih varsa o tarihten önce muhakak bitirilir demişti. Güvenlik soruşturması olupta aynı sabıka kaydı alır gibi bi çıktı alınıyor birde mahalle polisi ya evi arıyor yada mahallede bi kaç kişiye seni soruyor budur yani olay . Bekleyen arkadasların Allah yardımcısı olsun
25 Eylül 2018 20:16

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
emniyette bir arkadasım güvenlik soruşturmasıyla ilgili bir bilgi vermişti onu aynen aktarıyorum, Bizden güvenlik soruşturması istendiğinde ilgili bakanlık yada kurum şu tarihe kadar bitirilmesi ile ilgili yazı yazmadıysa bu iş tamemen emniyetdeki arkadaşların insiyatifine kalıp istediği kadar uzatabilmektedir . Ama belli bir tarih varsa o tarihten önce muhakak bitirilir demişti. Güvenlik soruşturması olupta aynı sabıka kaydı alır gibi bi çıktı alınıyor birde mahalle polisi ya evi arıyor yada mahallede bi kaç kişiye seni soruyor budur yani olay . Bekleyen arkadasların Allah yardımcısı olsun
seckinbilgin70, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam okdr basit değil o sorustrma, bizimki mesela Ankara güvenlik şubesinde yapılıyor mit terör şube hepsinden geçiriliyor yazışmalar yapılıyor, zaten bunun yasal süresi vardı 90 gün!! Ama aşılıyor çok rahat 150 gün oldu mesela bizim,, mesela ben sağlk bakanlığı için bekliyorum onlar biz gönderdik bekliyoruz evraginzi diyor baskıda yapılmış hızlandirilsn diye, insiyatif diye bişi kabul edilemez, bizim hayatımz söz konusu oyun oynamiorz burda, orda boş yere oturuyorlarsa hakkimiza giriyorlarsa zaten kazandıkları paradan hayır gelmez, hak yiyenleri sorumsuz davrananlari Allah'a havale ediyorum

25 Eylül 2018 22:58

orion07
Daire Başkanı

Türkiyedeki bürokrasi.

Ne kadar gereksiz mekanizma, kademe varsa icat etmişizdir.

3 ay ne ya ?

Adam bekliyor işte.1 ayda bitir iş başı yapsın.Kazansın parasını ödesin borcunu alsın evini arabasını.

Ne memleketiz arkadaş ya

26 Eylül 2018 10:39

wertdof33
Aday Memur

BENİMKİ MSB 2 AY OLDU DAHA EMNİYETE GELMEMİŞ :) HAKKIMIZDA HAYIRLISI

29 Eylül 2018 03:27

cevre283
Şef

Ben 3 aya razıyımda hiç öyle 3 ayda olcak gibi durmuyor şuan. Kgm Sözleşmeli mühendis maaş ne acbaa

05 Ekim 2018 13:44

Beklemede44

varmı arkadaşlar 2018 3 ü bekleyen

10 Ocak 2019 15:50

cevre283
Şef

4800 kendim sormuşum kendim cevaplıyım =))

10 Ocak 2019 16:46

mustafa avdan
Şef

Arkadaşlar ne kadar sürüyor , ne kadar süredir bekliyorsunuz , benimde kgm ye atanma ihtimalim var da ?

10 Ocak 2019 17:29

hazerfan07
Aday Memur

artık atananlara geçmiş olsun mu diyelim.5 ay nedir ya

Toplam 10 mesaj