Editörler : Pangaea
26 Eylül 2018 16:07

Dosyamın bakanlık onayına sunulması?

Bu ne demek oluyor arkadaşlar? Risk mi teşkil ediyoruz, olumsuz mu olacak? Sicilim tertemiz. Devlet üniversitesinden mezunum. Ne yurtlarında kaldım, ne burs aldım ne Bank Asya da hesabım oldu ne de yıkıcı bölücü faaliyette bulundum. Hiçbir şey yapmadım dosyam bakanlığa gitmiş. Bundan sonra ne olacak?

Cevherlik
Aday Memur
26 Eylül 2018 16:49

Hocam ne kadar doğru bilmiyorum ama geçen sene 2 bin ile 3 bin arası dosya bakanlık onayına sunulmuş ve bunun sadece 250 si olumsuz sonuçlanmış bunlarında sanırım bir kısmı dava açarak dosyalarını olumlu sonuçlandırmışlar

odgn00
Aday Memur
26 Eylül 2018 19:24

:)) Kardeşim hayırlı olsun. Güvenlik soruşturman olumlu sonuçlanmış. İşe başlaman için son adım Bakan'ın onayı, imzası. Biraz daha sabr et yakında işe başlaman için arayacaklar

Utas
Aday Memur
26 Eylül 2018 19:26

İnşallah hocam. Çok olumlu yorumlar. Teşekkür ederim.
odgn00, 6 yıl önce
:)) Kardeşim hayırlı olsun. Güvenlik soruşturman olumlu sonuçlanmış. İşe başlaman için son adım Bakan'ın onayı, imzası. Biraz daha sabr et yakında işe başlaman için arayacaklar

Adayyogretmenn
Aday Memur
26 Eylül 2018 19:38

Hocam nasıl öğrendiniz bakanlık onayına sunulduğunu ben Şırnak a atandım dosya geldi mi gelmedi mi bakanliga mı sunuldu yada sunulmadı hiçbir bilgim yok nasıl öğreneceğiz onuda bilmiyorum telefona bakmıyorlar baktıklarında da dosya gelince arayacağız diye

Marla85
Aday Memur
26 Eylül 2018 20:20

Aynen hocam nasıl öğrendiniz? Aradılar mı?

gameoverr
Aday Memur
26 Eylül 2018 20:54

Hocam sende gönlünü ferah tut. Bak tatilin keyfine kısa bir süre sonra başlayacaksın. Şırnak bekletir birkaç arkadaştan biliyorum. Bir sıkıntı mı var dediler ama bir baktılar tel geldi göreve başlayın diye. Olumlu düşün

Adayyogretmenn, 6 yıl önce

Hocam nasıl öğrendiniz bakanlık onayına sunulduğunu ben Şırnak a atandım dosya geldi mi gelmedi mi bakanliga mı sunuldu yada sunulmadı hiçbir bilgim yok nasıl öğreneceğiz onuda bilmiyorum telefona bakmıyorlar baktıklarında da dosya gelince arayacağız diye

gameoverr
Aday Memur
26 Eylül 2018 20:55

Kestirip atmamışlar seni, direk olumsuz vermelerinden iyidir şükret. Adamlar ekmeğinle oynamamış helal olsun. Bakanlık onayı gelir dert etme biraz daha sabret

Adayyogretmenn
Aday Memur
26 Eylül 2018 20:56

hocam ilk gün gibi düşüncem yok inanaırmısınız nefret etmeye başladım şırnaktan ilk dosyaları vermeye gittiğimde çok mutluydum 3 sene özel okulda çalıştım bu kadar vurudum duymazlık göremedim hatta yarın özel okul aradı iş görüşmesine gidecem ekim ayı geldi hala ses yok umudumu yitirdim yarın anlaşırsam okulda çalışmaya başlayacağım

gameoverr, 6 yıl önce

Hocam sende gönlünü ferah tut. Bak tatilin keyfine kısa bir süre sonra başlayacaksın. Şırnak bekletir birkaç arkadaştan biliyorum. Bir sıkıntı mı var dediler ama bir baktılar tel geldi göreve başlayın diye. Olumlu düşün

Utas
Aday Memur
27 Eylül 2018 00:11

Mesaj geldi hocam bakanlık onayına sunulmuştur diye.
Marla85, 6 yıl önce

Aynen hocam nasıl öğrendiniz? Aradılar mı?

umutt_
Aday Memur
27 Eylül 2018 00:22

Atandığınız ilden mi mesaj geldi. Yoksa bakanlıktan mı hocam

Utas
Aday Memur
27 Eylül 2018 09:25

Atandığım ilin milli egitimi attı.
umutt_, 6 yıl önce

Atandığınız ilden mi mesaj geldi. Yoksa bakanlıktan mı hocam

fayel
Kapalı
27 Eylül 2018 10:22

Ailenizle veya yakın çevrenizde ihraç veya hapiste olan var mı ? Feto PYD vs?

Utas
Aday Memur
27 Eylül 2018 15:46

Hiçbir şey yok. Ablam avukat zaten. Geçen sene iki ilçe ücretliye çağırdı. Sicilim, arşiv kaydım tertemiz. Milli eğitime verdim zaten. Çıldırmak üzereyim sırf bu yüzden.
fayel, 6 yıl önce

Ailenizle veya yakın çevrenizde ihraç veya hapiste olan var mı ? Feto PYD vs?

Hasannkaya42
Aday Memur
30 Eylül 2018 14:14

Hocam aynı durum bende de yaşanıyor. Acaba ne zaman haber ederler bilen var mi

Hasannkaya42
Aday Memur
01 Ekim 2018 13:29

Arkadaşlar başka aynı sorunu yaşayan yok mu

egevrl
Yasaklı
01 Ekim 2018 14:58

Kardeşimin dosyası da bakanlığa gitmiş.Her sonuca açık olarak beklemekteyiz.Sanırım uzun sürecek.

Marla85
Aday Memur
02 Ekim 2018 15:07

Benim dosyam da bakanlığa gitmş. Yeni öğrendim Batman mem haber vermiyo.Eylülün 7 sinde gönderdiklerinin cevabı 1 ekimde gelmiş. Benimkini 14 unde göndermişler. Bilmiyom ne zamn gelir.

Mervesinif
Aday Memur
02 Ekim 2018 15:16

Hocam nerdn ogrendiniz dosyanin bakanliga gittigini bnmde 20 snde soruşturma evrklarm gtti meme ama ses yok hala

Marla85, 6 yıl önce

Benim dosyam da bakanlığa gitmş. Yeni öğrendim Batman mem haber vermiyo.Eylülün 7 sinde gönderdiklerinin cevabı 1 ekimde gelmiş. Benimkini 14 unde göndermişler. Bilmiyom ne zamn gelir.

Marla85
Aday Memur
02 Ekim 2018 15:36

Batman mem e gittim hocam. 2 haftadır nerdeyse hergün gidiyorum.Herhangi bir şey yok zaten dossya gelir gelmez haber veriyoruz diyolardı hep. Siz tebligat fln diyice adresimin de ğiştiğini söyledim. Ne olur ne olmaz. Bakanlığa giden dosyalar var bi bakalım dediler. Öyle öğrendim hocam. Bi kaç dosya daha vardı ama kime ait bilmiyorum. Batman mem bakanlığa giden dosyalardan haberdar etmiyo. Sonucunu bekliyo. Olumluysa ariyo olumsuzsa tebligat yolluyo.

Mervesinif
Aday Memur
03 Ekim 2018 13:58

Bnde gttm hocam aynn oyle dedler ama dosyamn baknlga gdp gtmedgni ble bilmiyorum bn onu bile ogrenemedim npacm bilmiyorum

Marla85, 6 yıl önce

Batman mem e gittim hocam. 2 haftadır nerdeyse hergün gidiyorum.Herhangi bir şey yok zaten dossya gelir gelmez haber veriyoruz diyolardı hep. Siz tebligat fln diyice adresimin de ğiştiğini söyledim. Ne olur ne olmaz. Bakanlığa giden dosyalar var bi bakalım dediler. Öyle öğrendim hocam. Bi kaç dosya daha vardı ama kime ait bilmiyorum. Batman mem bakanlığa giden dosyalardan haberdar etmiyo. Sonucunu bekliyo. Olumluysa ariyo olumsuzsa tebligat yolluyo.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi