Editörler :
26 Eylül 2018 18:55   

Freebird Airlines Kabin Memurluğu

Merhaba arkadaşlar, Freebird Airlines Kabin Memuru alımı yapıyor. Geri dönüş alan var mı?

03 Ekim 2018 00:39

PlnSu
Aday Memur

Dönüş alan yok mu ya?

19 Ekim 2018 00:33

firdevsk.o
Aday Memur

Ben geri dönüş aldım bugün öğlen aradılar yarın İngilizce sınavı ve mülakata çağırdılar. İkisininaynı günde yapılması beni şaşırttı. Yarın deneyimlerimi burada paylaşırım.

20 Ekim 2018 00:16

catchtherainbow
Aday Memur

Ben geri dönüş aldım bugün öğlen aradılar yarın İngilizce sınavı ve mülakata çağırdılar. İkisininaynı günde yapılması beni şaşırttı. Yarın deneyimlerimi burada paylaşırım.

firdevsk.o, 8 ay önce - Alıntıya git
Mülakatınız nasıl geçti acaba? Antalyada mı ikamet ediyorsunuz?
24 Ekim 2018 14:41

Bilgesu33
Aday Memur

Dönüş alan yok mu ya?

PlnSu, 9 ay önce - Alıntıya git
Merhaba, özgeçmişim görüntülendi bugün, onun dışında bir gelişme olmadı.
28 Ekim 2018 02:06

firdevsk.o
Aday Memur

Geri dönüş biraz uzun oldu kusura bakmayın :) Antalya base için başvurdum ve ing sınavı ile mülakata çağırıldım. 19 unda Sabah 9.30 da katıldım. Sınav çok iyi Geçti ama itiraf etmeliyim ki zordu. Gramere iyi hakim olmak gerekiyor ve kelime bileğisin çok önemli. Sınavdan sonra yarım saat kadar bekledik diğer adaylarla birlikte. Herkes sınavdan geçer puan almış olacak ki tek tek herkesi mülakata aldılar. Yaklaşık 15 dkka sürdü mülakat. Gayet samimi sohbet şeklinde birmülakatım oldu. Klasik soruları sordular neden kabin memurluğu vs gibi. Kasım da kurul mülakatları başlayacağını olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacağını söylediler. Kasım?a kadar diğer başvuruları değerlendireceklerini söylediler. Bende beklemedeyim

31 Ekim 2018 13:18

esrahaziran

geri dönüş alan arkadaşlar var mı ben 4 ekimde başvurdum başvurum 2 kere görüntülenmiş ama geri dönüş olmadı

22 Kasım 2018 16:44

flightattendantt
Aday Memur

beni bugün aradılar arkadaşlar dikkat testi yollayacaklarmış bilgisi olan var mı

22 Kasım 2018 22:48

Bilgesu33
Aday Memur

beni bugün aradılar arkadaşlar dikkat testi yollayacaklarmış bilgisi olan var mı

flightattendantt, 7 ay önce - Alıntıya git
Merhaba, Antalya'da mı ikamet ediyorsunuz? Benim de CV görüntülendi ama ne yazık ki aranmadım İstanbul'da ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler ve başarılar dilerim.
23 Kasım 2018 15:54

çeviay
Aday Memur

Bnde dikkat testini yolladım mülakat için aramalarını bekliyorum

23 Kasım 2018 15:56

çeviay
Aday Memur

Arkadaşlar buarada şirketin şartları hakkında bir bilgisi olan varsa yazabilir mi

23 Kasım 2018 19:00

flightattendantt
Aday Memur
Merhaba, Antalya'da mı ikamet ediyorsunuz? Benim de CV görüntülendi ama ne yazık ki aranmadım İstanbul'da ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler ve başarılar dilerim.
Bilgesu33, 7 ay önce - Alıntıya git

İstanbulda oturuyorum ben.

23 Kasım 2018 19:02

flightattendantt
Aday Memur

merhaba arkadaşlar ben dün yetenek testini çözdüm bugün mülakat daveti geldi ama mülakatları nasıl oluyor bilmiyorum bilen varsa detaylı yazabilir mi

24 Kasım 2018 13:50

Bilgesu33
Aday Memur

merhaba arkadaşlar ben dün yetenek testini çözdüm bugün mülakat daveti geldi ama mülakatları nasıl oluyor bilmiyorum bilen varsa detaylı yazabilir mi

Merhaba, şimdiden başarılar dilerim ben de bir umut aranmayı bekliyorum hala. Linkedln'e üye iseniz çalışanlarının çoğu orada, onlardan bilgi alma ihtimaliniz daha yüksek burası biraz yavaş ilerliyor. Bilginize.
27 Kasım 2018 13:29

esrahaziran

mrb mülakata girdiniz mi acaba?

03 Şubat 2019 12:57

nolduatandınmı
Aday Memur

merhaba mülakat tecrübenizi paylaşır mısınız acaba?

28 Mart 2019 22:14

Kartal.P
Aday Memur
Merhaba Antalya için müracaat etmiştim CV 3 gün önce görüntülendi fakat hala bir dönüş alamadım
30 Mart 2019 14:05

mivida
Aday Memur

Herkese merhaba, 2 nisan'da ingilizce sınavı için antalya'ya çağrıldım. daha önce bu süreçlerden geçmiş arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba?

30 Mart 2019 14:06

mivida
Aday Memur

Bnde dikkat testini yolladım mülakat için aramalarını bekliyorum

çeviay, 7 ay önce - Alıntıya git

merhaba, sürecinizde bir gelişme var mı?

02 Nisan 2019 19:27

Ezgi C.

Ben dün son aşamaya da girdim sorulasınız varsa yardım edebilirim

04 Nisan 2019 12:50

Ezgi C.

Mülakattan sonra envanter gönderdiler çözdüm 3 gündür cevap bekliyorum aynı durumda olan varmı

Toplam 22 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?