Editörler : crops35
29 Eylül 2018 23:55

Kpss'de atanmak için

Arkadaslar 2 yil once kpss onlisanstan 70 aldim. Bu yil gene gircem. Tas catlasa 10 matematik yapabiliyorum. Tatih vecografyayida 3-4 kere bitirdim konu calisarak ama hala birsey anlamamis gibiyim. Sizce ne yapmaliyim?

hakan3332
Yasaklı
02 Ekim 2018 15:29

kelin ilacı olsa başına sürer be kardeşim. gerçek anlamda strateji kimse dogru düzgün vermez

BAHARımehmet
Kapalı
02 Ekim 2018 15:52

Kardeşim ben 86 puan aldım denemede 90 92 puan geliyordu ama sınavda tarih çalıştığım gibi gelmedi sade ramazan yetkin ile çalıştım fazla detaya girince sınavda böyle puan oldu öncellikle gerçekten sıradan gelecek ama plan ve düzen ben dersleri ikişerli olarak çalışıyordum konu çalışmayı sabah yapıyordum öğleden sonrada soru çözümü ve deneme yapıyordum ama düzenli olarak hiç bıkmadan çalıştım ayrıca yanlış yaptığın sorunun konusunu aç ve tekrar bak onu anlamazsan hep benzer konuda yanlışın çıkar yani aklıma gelenler bunlar ha bide alan mi düz memurluk mu ona göre de çalışman gerekiyor alanda kendi alanının puanına bak ama düz ise şu şartlarda doksan üstü alacaksın tavsiylerim bunlar nacizane başarılar

Doga.4
Memur
02 Ekim 2018 16:14

Tarihte ayrıntıya girmemek mi lazım size göre?
BAHARımehmet, 6 yıl önce

Kardeşim ben 86 puan aldım denemede 90 92 puan geliyordu ama sınavda tarih çalıştığım gibi gelmedi sade ramazan yetkin ile çalıştım fazla detaya girince sınavda böyle puan oldu öncellikle gerçekten sıradan gelecek ama plan ve düzen ben dersleri ikişerli olarak çalışıyordum konu çalışmayı sabah yapıyordum öğleden sonrada soru çözümü ve deneme yapıyordum ama düzenli olarak hiç bıkmadan çalıştım ayrıca yanlış yaptığın sorunun konusunu aç ve tekrar bak onu anlamazsan hep benzer konuda yanlışın çıkar yani aklıma gelenler bunlar ha bide alan mi düz memurluk mu ona göre de çalışman gerekiyor alanda kendi alanının puanına bak ama düz ise şu şartlarda doksan üstü alacaksın tavsiylerim bunlar nacizane başarılar

Denis123.
Aday Memur
02 Ekim 2018 16:41

Şu saatten sonra sizce ne kadar ilerleyebilirz denemeler orta geliyor sanırım fazla strese girdim ya olmaz sa falan diye lütfen yardımcı olun

tds5454
Aday Memur
02 Ekim 2018 17:07

Hocam iyi günler. Denemelerde 90-92 alıyordum, sınavda 86 aldım demek çok göreceli bir

kavram değil mi? Sonuçta denemenin zorluk derecesi ve kalitesi o aradaki 4 puan oynamayı çok rahat yapabilir. Hangi yayın denemelerini önerirsiniz? Kimisine Yargı zor gelirken bugün 91 puan yaptım. Kimisine Yediiklim kolay gelirken beni Genel Yetenek kısmında en zorlayan yayın oluyor

çünkü dil bilgisi 6-7 soru çıkıyor. Sınava 1 ay civarında kaldı yavaş yavaş bıkkınlık geldi derslere karşı. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

BAHARımehmet, 6 yıl önce

veli92904
Aday Memur
16 Ekim 2018 23:47

deneme çözün

Kartalli16
Aday Memur
20 Ekim 2018 19:51

2010 kpss : 75 2012 kpss : 79 2014 kpss : 90.5 ve mutlu son... sınavın son günleri bol bol video ders izleyin. size tavsiyem budur. denem sakın çözmeyin. bitirdiğiniz konulara tekrar tekrar çalışın.
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi