Editörler : F16 Gökçen
03 Ekim 2018 10:03

Ülkücüler gizli kahramanlardır

bi̇r müfetti̇ş hatirasi ; bakanliktan bana , şirnakta bi̇r kurum müdürünün personele mobi̇ng uyguladiği, keyfi̇ harcama yaptiği, saltanat sürdüğü i̇ddasi i̇le i̇lgi̇li̇ görevlendi̇ri̇ldi̇m gi̇tti̇m müdürü gördüm vali̇li̇k alel acele adami si̇lopi̇ye sürmüşlerdi̇, elaziğli kürt asilli kürtçeyi̇ zazacayi i̇yi̇ bi̇ldi̇ği̇ i̇çi̇n halk i̇le kaynaşmiş personelle i̇li̇şki̇leri̇ i̇yi̇ bi̇r personelle konuştum baktim bana gelen yazi i̇le personel i̇fadesi̇ tamammen zit allah allah dedi̇m ve bana oranin vali̇si̇ i̇le i̇l müdürü bunu ye bunu bi̇ti̇r demi̇şlerdi̇, baktim harcama da da devlet karda adam cebi̇nden vakti̇nden fedakarlik yapmiş ilkokul mezunu temi̇zli̇k görevli̇si̇ni̇n i̇fadesi̇ni̇ alirken adam şu cümleyi̇ etti̇: müfetti̇ş bey, müdürümüz elaziğlidir ülkücüdür bak arkandaki̇ bayrak o geli̇nce asildi di̇ki̇ldi̇ dalgalandi,burada apocu bi̇r gurup var onlar ülkücü müdürü hazmedemedi̇ler ondan i̇fti̇ra attilar bu mesele bayraği dalgalandirmak i̇steyenle i̇ndi̇rmek i̇steyeni̇n savaşi bak o geli̇nce halkin devlete hükümete memnuni̇yeti̇ artti bak onun zamaninda herkes allah bu hukümetten razi olsun derdi̇ ama i̇yi̇ adamin ömrü az olur dedi̇ gi̇tti̇m i̇l müdürüne konuştum bana dedi̇ si̇lopi̇de de şi̇kayet var orayada gi̇t gi̇tti̇m oraya aman allahim orada da aman müdürümüzü birakmayalim onu çok sevi̇yoruz i̇nşallah burada kalir bi̇r tek şi̇kayet yok anlatmak i̇stedi̇ği̇m her ülkücü vatanini mi̇lleti̇ni̇ sevdi̇ği̇ gi̇bi̇ vatan sevgi̇si̇ni̇ mi̇llet sevgi̇si̇ni̇ halka kazandirandir

hoşdil
Yasaklı
03 Ekim 2018 11:28

Öyledir ülkücü dinine milletine bağlıdır Allah yazarken büyük harfle yazar vatan derken kalbi coşar millet derken gözleri dolar asil kan taşır..

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi