Editörler :
08 Ocak 2019 11:56

Mzpln
Aday Memur
Acaba en son açıklanan Muğla Adliyesi mi? olacak..
08 Ocak 2019 12:25

yiAYidoo
Aday Memur
Acaba en son açıklanan Muğla Adliyesi mi? olacak..
Mzpln, 5 ay önce - Alıntıya git
kesin son 5 in içindeyiz...
09 Ocak 2019 13:31

MemurBey93
Aday Memur
Bugün 5ten sonra açıklanıcak diye konuşuluyor ama hadi hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz
09 Ocak 2019 13:36

Mzpln
Aday Memur
Beklemedeyiz..
09 Ocak 2019 13:37

yiAYidoo
Aday Memur
şampanyayı hazırlayalım ozaman..
09 Ocak 2019 15:29

Adaletbak48
Aday Memur
Çok şükür özlem bitiyor. Şimdiden herkes için hayırlısı olsun .
09 Ocak 2019 16:11

42MsK42
Aday Memur

Açıklanmış Muğla gençler

11 Ocak 2019 18:05

Kelebekkara
Kapalı

Gece gündüz ders çalıştım aileme memleketime kavuşmak için bir dk bile boş geçirmedim üzerine klavye çalış klavyeyi geç 131 kişiden 31 kişi mülakata gir yaş olsun 30 ama yine emekler çöp olup gitsin. Yine başarısız. Madem il dışından gelenler alınmayacak bari bu şart kalksın herkes kendi ilinde girsin bizde hayal kurmayalım.

11 Ocak 2019 18:07

Kelebekkara
Kapalı

Zahmet edip bir liste bile yayınlanmadı 15 kişilik kontenjanı doldurdular mı acaba

11 Ocak 2019 22:17

Katip Adayı48
Aday Memur

Gece gündüz ders çalıştım aileme memleketime kavuşmak için bir dk bile boş geçirmedim üzerine klavye çalış klavyeyi geç 131 kişiden 31 kişi mülakata gir yaş olsun 30 ama yine emekler çöp olup gitsin. Yine başarısız. Madem il dışından gelenler alınmayacak bari bu şart kalksın herkes kendi ilinde girsin bizde hayal kurmayalım.

Kelebekkara, 4 ay önce - Alıntıya git
Sadece Muğlalı olanlarımı almışlar ? Kazanan herkes Muğlalı mı? Ben sanmıyorum 15 doldurulduğunu.
11 Ocak 2019 23:24

Kelebekkara
Kapalı
Sadece Muğlalı olanlarımı almışlar ? Kazanan herkes Muğlalı mı? Ben sanmıyorum 15 doldurulduğunu.
Katip Adayı48, 4 ay önce - Alıntıya git

Sadece tc ile girildiğine göre doldurulmamış bencede kontenjan kaç ay bekle sonuç başarısız Muğla katiplik kazanan yok mu kazanan 2 kişi 2 side annesi babası adliye personelimiş. Memurun çocuğu memur olsun anca

12 Ocak 2019 00:37

Katip Adayı48
Aday Memur

Sadece tc ile girildiğine göre doldurulmamış bencede kontenjan kaç ay bekle sonuç başarısız Muğla katiplik kazanan yok mu kazanan 2 kişi 2 side annesi babası adliye personelimiş. Memurun çocuğu memur olsun anca

Kimsenin sesi çıkmamasıda garip. Bende katipliğe girmiştim başarısız sonuç.
12 Ocak 2019 10:01

Kelebekkara
Kapalı
Kimsenin sesi çıkmamasıda garip. Bende katipliğe girmiştim başarısız sonuç.

Çıkmaz tabi bizim gibi garibanlar buradan takip etti kazananlar aylar öncesinden biliyordu kazandığını. Strese bile girmediler. Hakkımı helal etmiyorum asla. Kendi emeğimle kazanayım dedim yine olmadı. Ne eksikti acaba bari açıklama yapsalardı...

12 Ocak 2019 12:04

Katip Adayı48
Aday Memur

Çıkmaz tabi bizim gibi garibanlar buradan takip etti kazananlar aylar öncesinden biliyordu kazandığını. Strese bile girmediler. Hakkımı helal etmiyorum asla. Kendi emeğimle kazanayım dedim yine olmadı. Ne eksikti acaba bari açıklama yapsalardı...

Belki de mersinde dönen dilekçeler gibi birşey döndü bilinmez. Aynen neyin eksik olduğunu bildirseler bizde birdahakine ona göre girsek. Katiplik başka şehirden almamış olabilir ama ikm için başka memleketlerdeni almışlar. Sözlü puanı bile yazmıyor. Yedek bile belirlememişler sanırım herkes suskun.
12 Ocak 2019 12:06

Katip Adayı48
Aday Memur
Belki de mersinde dönen dilekçeler gibi birşey döndü bilinmez. Aynen neyin eksik olduğunu bildirseler bizde birdahakine ona göre girsek. Katiplik başka şehirden almamış olabilir ama ikm için başka memleketlerdeni almışlar. Sözlü puanı bile yazmıyor. Yedek bile belirlememişler sanırım herkes suskun.
Eğer hakkımız yendiyse kazananlar başka yollarla girdiyse hakkımız helal olmasın o kazandıkları paraları yemek nasip olmasın inşallah. Adaletsiz dünya. Adalet bakanlığına bile alımlar adaletsiz
12 Ocak 2019 12:13

Katip Adayı48
Aday Memur

31 uygulamadan geçtin. Sözlü mülakata 29 kişi girdi. 2 kişi sözlü mülakata gelmemiş. 15 kişi alınacak. Geri kalanlardan hiç mi yedek yok? TC kimlikle sorgulama yapan heryerde böyle birşey dönüyor listeyle yayınlasalar herşeyi biliriz görürüz ama. Haram zıkkım olsun dünyanın en kötü şeyi gelir inşallah paraları yemek nasip olmaz haksızlıkla gelenlere
12 Ocak 2019 12:32

Kelebekkara
Kapalı
31 uygulamadan geçtin. Sözlü mülakata 29 kişi girdi. 2 kişi sözlü mülakata gelmemiş. 15 kişi alınacak. Geri kalanlardan hiç mi yedek yok? TC kimlikle sorgulama yapan heryerde böyle birşey dönüyor listeyle yayınlasalar herşeyi biliriz görürüz ama. Haram zıkkım olsun dünyanın en kötü şeyi gelir inşallah paraları yemek nasip olmaz haksızlıkla gelenlere

Bende hakkımı helal etmiyorum asla. Allah görüyor herşeyi.seçim var kontenjan dolmaz tabi. Kalanları yeni alımda alırlar neyimiz eksikse hiç yedekte yok kazandım diyende bu nasıl bir iş...

12 Ocak 2019 14:07

Mzpln
Aday Memur
Ben de kazanamadım arkadaşlar. Söylenecek çok şey var ama bazen susmak daha iyidir.1 kişilik alıma 2 kişi mülakata girdik sonuç ne oldu sizce? 2 kişi de başarısız.. 14 yıldır bu mesleğin içindeyim balvur
12 Ocak 2019 14:13

Mzpln
Aday Memur
Kendi alanında yeterince donanımlıyım,14 yıldır aynı sektörde çalışıyorum, ama bişeyler eksik sizce ne??
12 Ocak 2019 14:22

Mzpln
Aday Memur
Bilgi,donanım,birikim, karakter..bunlar önemsiz. asıl olanın ne olduğunu size bırakıyorum boşluğu siz doldurun.Hak ederek kazanan arkadaşları tebrik ediyorum..
Toplam 124 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?