Editörler : Lanet
05 Ekim 2018 19:15

enez beledıyesi

ilanı yenıden açmış gençler tarihi uzatmışlar

atesa1800
Aday Memur
12 Ekim 2018 14:48

08/10/2018 de zabıta kadrosu için meriç belediyesine başvurdum. ölçüm yapan zabıta arkadaş boyumu kısa ölçtü itiraz ettim müdürünü çağırdı o daha kısa ölçtü kilom orantılı olduğu için uzatmadım ve kaydı alan odaya gittim aynı müdür evraklarının fotokopisini çek getir dedi. bugün aradım her şey tam ama evraklarınızın aslı ibraz edilmemiş diyorlar kepazeler

yazılanları okudum,üşenmedim tek tek araştırdım facebook googel instagram her yerden araştırdım herkezi araştırdım. 8/10/2018 tarihinde Meriç Belediyesinde boykilo ölçümümü yapan zabıta kıyafetli boyumu kabul etmeyen şahış sınava hak kazananlar listesinde puanım çok daha yüksek.ölçümde boyumu kısa ölçtü itiraz ettim müdürüm arkadaş itiraz ediyor diye gelen kişi veri işletme sınavına hak kazanmış bana kapıda evraklarının fotokopisini getir dedi

o sınava girmek hakkımdı çoğu kişinin ahkkıydı bana yardım edin tek başıma sesimi duyuramam kaymakamlık aradım valilik mahalli idare bakanlık her yeri aradım sizdearaın arayın allah rızası için şikayet edin savcılığa valiliğe kaymakamlığa

pazartesi 8buçuktan 5buçuka kadar sınav salonunun kapısında bekleyeceğim ispatlayacağım bu oyunları yanlız bırakmayın itiraz edelim orada olalım adalet için

durmaz1986
Memur
23 Ekim 2018 14:58

Ve ilan iptal oldu.. acaba neden? Nedenini az çok meriç belediyesi ilanından anlayabiliriz.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi