Editörler : Doğuş.
09 Ekim 2018 22:40

soner001
Şef

4 senedir atak vs yaşamadıysanız engel olmaz diye düşünüyorum. Ateşli silah verecekler mi talip olduğunuz göörevde?

trust.111, 2 ay önce - Alıntıya git
hicbir atak veya rahatsizlik yasamadik cok sukur hatta cogu kisi sinirlenirimi aldilar der o derece sakin insanim. bu arada hocam gorevde degilim ikm mulakatina katildim ve guvenlik sorusturmasinda sorun cikar mi atanirmiyim diye suphedeyim
11 Ekim 2018 12:06

Discover4
Aday Memur

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim içimi rahatlattınız sağolun arkadaşlar :)

yeniyim38, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim ben de 2012'de başlamıştım antidepresana aynen senin gibi.. Sağlık raporu alırken doktor sadece şu anda kendini nasıl hissediyorsun? diye sordu, sonra raporu verdi. Devlet hastaneleri 200 lira alıyor bu sağlık raporu için. Üstünkörü muayene ediyorlar zaten. Hiç kendini üzme bu ilaçları kullanan kişi çok fazla.

11 Ekim 2018 22:18

soner001
Şef
hocam ilacinjz raporlumu devamli kullanıyorsanız sorun dediler bana ama bir kere muayene olduysaniz olmaz dediler raporlu olmak sorunmus maalesef bende bir kereye mahsus gitmistim 15 gun sonra doktor birak ilaci dedi yani anlayacagin raporlu olup devamli kullaniliyorsa ilac sorun olabiliyormus maalesef
12 Ekim 2018 10:59

yeniyim38
Şube Müdürü
hocam ilacinjz raporlumu devamli kullanıyorsanız sorun dediler bana ama bir kere muayene olduysaniz olmaz dediler raporlu olmak sorunmus maalesef bende bir kereye mahsus gitmistim 15 gun sonra doktor birak ilaci dedi yani anlayacagin raporlu olup devamli kullaniliyorsa ilac sorun olabiliyormus maalesef
soner001, 2 ay önce - Alıntıya git

valla hiç bilmiyorum nolcak zaten daha kazanıp kazanmadığımız bile belli değil daha ben de raporlu kullanıyorum 2 senedir ama olmazsa da hakkımda hayırlısı napalım ama sana bişey söyleyeyim mi adamını bulan her yerde işini hallettiriyor bu devirde

12 Ekim 2018 12:41

hakanca2323
Aday Memur
arkadaşım şaka yapıyorsun herhalde ilaç kullan hiç bir problem olmaz lakin ben hiç bir ilaç kullanmıyorum yine de sağlık ocağı hastaneye sevkediyor sen düşün artık. Bu arada toplumda antidepresan ilaç kullananlara rapor vermeyecek olsalar kimse alamaz ülkenin yarisi kullanıyor maşallah.
13 Ekim 2018 10:29

uzmanilke
Aday Memur

olmaz ksinlikle.

13 Ekim 2018 19:59

DdUyGuD
Aday Memur

Kardeşim ben de 2012'de başlamıştım antidepresana aynen senin gibi.. Sağlık raporu alırken doktor sadece şu anda kendini nasıl hissediyorsun? diye sordu, sonra raporu verdi. Devlet hastaneleri 200 lira alıyor bu sağlık raporu için. Üstünkörü muayene ediyorlar zaten. Hiç kendini üzme bu ilaçları kullanan kişi çok fazla.

Discover4, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam bana ulaşabilir misiniz
14 Ekim 2018 05:11

gokhanomeroglu
Kapalı

zabıt katipliğinde hastane raporu alınmıyor ki. sadece kişi kendi el yazısı ise sağlım sorunum yoktur diye beyan veriyor. kullanılan ilacın bir problem olacağını düşünmüyorum. ama güvenlik soruşturması açısından diyorsan hiç bir fikrim yok.

Toplam 28 mesaj

ANKET
2018/2 KPSS'de yer alan kadro sayısından memnun musunuz?
Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri