Editörler : muhtesem32ulsgkc
«19202122232425262728293031
23 Kasım 2018 12:13

maskov87
Müsteşar

sabah uyanınca 4 yaşındaki yeğenimin söyleyip ablamın videoya çekip kardeşler grubuna gönderdiği şarkının sözleri,

dilimden düşmüyor sabahtan beri

elerim tombik tombik

kirlenirse çok komik

kirli eller sevilmez

güzelliği görülmez

saçlarım bakım ister

hele dişler, hele dişler

kirlenmesin kulaklar

uzamasın tırnaklar

çok koşup da terleme

soğuk sulardan içme

sonra hasta olursun

arayıp doktor bulursun

doktor gelir odana

iğne yapar popona

ay ay diye bağırma

koşup anneni çağırma

:)

abbiiee., 6 ay önce - Alıntıya git

her sabah uyandığımda ilk işim şunu söylemek benim de, yeğen sağolsun ezberletti;

mr finger mr finger where r u

here i am here i am

how do u do

melodisi de pek güzel.

https://www.youtube.com/watch?v=YJyNoFkud6g

23 Kasım 2018 22:13

abbiiee.
Kapalı

Yaptığı işe bütün dikkatini verebilen insanlara hayranım. Mesela ablam gözümde hep öyledir. Müdahale edersem "dikkatimi dağıtma" diye tepki verir. Sonuç; ortaya muhteşem şeyler çıkar. Yaptığınız işe ruhunuzu katmanız önemli.

26 Kasım 2018 08:28

Te Dua Te Dua
Kapalı

:=)

26 Kasım 2018 10:38

abbiiee.
Kapalı

"... Yaşamında bir amaç bul ve ona göre yaşa derler. Ama bazen ancak yaşayıp bittikten sonra yaşamının bir amacı olduğunu fark edersin, bu da genellikle hiç aklında olmayan bir amaçtır."

Ve dağlar yankılandı/ Syf. 156

26 Kasım 2018 10:43

Te Dua Te Dua
Kapalı

gunaydın :=) güzel kitaptı diye not düşecek misiniz hanımefendü. eğitimli hanımefendü

26 Kasım 2018 10:44

abbiiee.
Kapalı

gunaydın :=) güzel kitaptı diye not düşecek misiniz hanımefendü. eğitimli hanımefendü

Te Dua Te Dua, 6 ay önce - Alıntıya git

Diğer kitaplarını daha çok beğenmiştim.

26 Kasım 2018 10:45

Te Dua Te Dua
Kapalı

yeni kitabı çıkacakmış. ben 3ünüde begenmedim. çünkü ajitasyon sevmem ben :S

26 Kasım 2018 21:29

abbiiee.
Kapalı

Kale kitabını henüz bitiremedim. Her sayfası o kadar anlanlı ki, üzerinde biraz düşünmeden geçemiyorum. Bir bedevi kralım insanları nasıl yönettiğini anlatması, şu anki toplumların nasıl şekillendirildiği hakkında bilgiler veriyor. Yönetmek istediğin insanı nasıl insanlıktan çıkartırsın da bir sürüye dönüştürürsün gibi bilgiler, insanı ürpertiyor. Kesinlikle birkaç kez okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum şuanda.

26 Kasım 2018 21:50

abbiiee.
Kapalı

Bu siteden giderken bu sayfayı da kapatmak istiyorum.

Aklım burada kalmasın.

26 Kasım 2018 21:57

abbiiee.
Kapalı

Gitarım da çok güzel, yarın ilk dersine gideceğim. Çok iyi çalabileceğim günleri de görür müyüm acaba :)

26 Kasım 2018 22:56

Te Dua Te Dua
Kapalı
gideceğim diyor ısrar ısrar ısrar edesim yok 678 gündür gitarını eline alıp şu minnak kursa gidemedin karlı yollar ?
27 Kasım 2018 15:49

abbiiee.
Kapalı

Cumartesi günü Ankara'ya yolculuk var. içimde bir heyecan. arkadaşlarımı, bir çok kuzenimi görebileceğim. Ne çok özledim herkesi.

27 Kasım 2018 15:56

Te Dua Te Dua
Kapalı

gülecek gibiyim kocamanından :)

27 Kasım 2018 19:42

abbiiee.
Kapalı

Gitar kursumdan çıktım, Allah'ım galiba caddelerde rüzgar ve çöpçüler şarkılarını çalabiliyorum. Eve gidince hemen pratik yapmalıyım. Ama önce güzel bir kebap yiyebilirim. Evet yiyebilirim. Ve güzel bir kebapçıya giriyorum. :))

27 Kasım 2018 20:00

abbiiee.
Kapalı

Neden kimse bana gitar çalarsam parmak uçlarımın nasırlaşacağını söylemedi?? Neden? Neden? Belki hiç başlamayacaktım sırf bu yüzden. Şimdiden çok acıdılar. Çok kötü görünmüyordur dimi nasırlaşınca, hafifce nasır bağlıyordur. Hiç belli belirsiz oluyordur diye dua ediyorum şu an.

27 Kasım 2018 20:49

Te Dua Te Dua
Kapalı
sanat ne güzel şey ya
28 Kasım 2018 00:42

maskov87
Müsteşar

Neden kimse bana gitar çalarsam parmak uçlarımın nasırlaşacağını söylemedi?? Neden? Neden? Belki hiç başlamayacaktım sırf bu yüzden. Şimdiden çok acıdılar. Çok kötü görünmüyordur dimi nasırlaşınca, hafifce nasır bağlıyordur. Hiç belli belirsiz oluyordur diye dua ediyorum şu an.

abbiiee., 6 ay önce - Alıntıya git

bir şey olmaz, olmaz. alışır parmaklar :)

28 Kasım 2018 21:00

abbiiee.
Kapalı

Çöpçüler şarkısına çalışıyorum.

İnsanın hevesle bir şeylerle ilgilenmesi kadar güzel bir sey yok.

29 Kasım 2018 20:31

abbiiee.
Kapalı

Keşke nerede tutunmam ve nerede vazgeçmem gerektiğini bilebilseydim. Hayat daha kolay olurdu. İkisi arasında gidip gidip gelmek de insanı yoruyor.

29 Kasım 2018 20:34

Reshalove
Kapalı

Benim dağım kara çiçeklerle dolu ...

Renk yok ...

Keşke mor sümbül olsaydı...

Toplam 611 mesaj
«19202122232425262728293031

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıkladığı yeni ara tatil uygulamasını nasıl buldunuz?