Editörler : muhtesem32ulsgkc
«19202122232425262728293031
16 Aralık 2018 00:46

abbiiee.
Kapalı

:)) eyvallah

16 Aralık 2018 00:49

Tarık.Arkun
Kapalı

eee hadi git. 1931 de doğdum 1934 de anamı kaybettim 1941 de dostoyevski okudum kim demiş.?

16 Aralık 2018 00:52

abbiiee.
Kapalı

Bu da nerden çıktı şimdi. Cemal sureya imiş. :)) gideceğim Tarık,

16 Aralık 2018 00:54

Tarık.Arkun
Kapalı

Tarık Arkun şiiri sevdiğini bilir. Tarık merak etmiyor efkarı umumiye der ki gelecek misin ?

16 Aralık 2018 00:58

abbiiee.
Kapalı

Niyetim gelmemek üzerine, inşallah reel hayatımda her şey yolunda gider de gelmem.

16 Aralık 2018 01:00

Tarık.Arkun
Kapalı

reel hayatımda çalkantı kötülük var burada olurum. hepiniz ruh hassası isiniz diyor. Gelme ! Bir da.

16 Aralık 2018 01:02

abbiiee.
Kapalı

Öyle bir şey demedim ama neyse..

16 Aralık 2018 01:04

Tarık.Arkun
Kapalı

her şey düzelir. ama neyse. her neyse . ki bu dunyadan sen geçiyorsun

16 Aralık 2018 01:06

Tarık.Arkun
Kapalı

Gidiyormuş bu pazar. Bugün . Nazımın en sevdiği gün pazar günü..Özleneceksin diyorlar. Doğrudur

16 Aralık 2018 01:08

Tarık.Arkun
Kapalı

deve iğne deliğinden geçsin ben de gideceğim. !

16 Aralık 2018 01:10

Tarık.Arkun
Kapalı

SELVA makarnalarının İSİM babası benim. memnun oldum arkadaşlar. sayfa bende artık.

16 Aralık 2018 01:36

Te Dua Te Dua
Kapalı
uygun değil
16 Aralık 2018 13:22

abbiiee.
Kapalı

https://i.hizliresim.com/16krk1.png

Mailimi bloke etmişim, kod filan da göndermiyor. Zaman aşımı filan diyor. Deli etti beni.

Editörlere mesaj attım, kapatsınlar üyeliğimi diye, canlarım yaa kabul etmedi ikisi,

Iki editörümüz mesajımı henüz okumadı. Bakalım ilerleyen süreçte kapatılacak mıyım, kapatılmayacak mıyım?

16 Aralık 2018 20:14

Tarık.Arkun
Kapalı

gitmiş.

17 Aralık 2018 19:28

Tarık.Arkun
Kapalı

kimler gelmiş ya :/

21 Aralık 2018 21:07

abbiiee.
Kapalı

Gidemeyen birileri gelmiş. Tayin yerleri belli oldu Tarık, içimde bir sevinç, ne çok sıkılmışım bu şehirden. Ailem yanlarına çağırıyor. Biraz iyi gelirler belki bana.

İş yerinde tercih yapacağımı söyledim. Hemşirem çok üzüldü. Yüzü düştü. Yeni ev almıştı bana yakın bir yerden. "Evime geçince her akşam bizdesin" diyordu. "Göremeyeceksin yeni evime geçtiğimi" dedi. Yazlıklarına götürürlerdi her yaz beni. Sahilde gitar çalacaktım. Şubat ayına Bursa'ya gezmeye gidecektik. Izinleri bile ayarlamıstık oradan kaplıcaya geçecektik. Diyor; "bütün planlar yarım kalacak."

Biliyor musun Tarık, bunları hiç düşünmüyorum. Öyle çok gidesim var ki, içimde bir mutluluk doğdu. O kadar sıkılmışım ki buradan.

Neden sıkıldım onu da bilmiyorum. Hayır evde pineklemiyorum da. Mesela yarın sabah kahvaltıya gideceğiz, akşamına bir konserdeyiz. Nedir beni burada bu kadar sıkan şey?

21 Aralık 2018 21:54

Tarık.Arkun
Kapalı

kuğulu parkta mısın =?

21 Aralık 2018 21:58

Tarık.Arkun
Kapalı

Gidemeyen birileri gelmiş. Tayin yerleri belli oldu Tarık, içimde bir sevinç, ne çok sıkılmışım bu şehirden. Ailem yanlarına çağırıyor. Biraz iyi gelirler belki bana.

İş yerinde tercih yapacağımı söyledim. Hemşirem çok üzüldü. Yüzü düştü. Yeni ev almıştı bana yakın bir yerden. "Evime geçince her akşam bizdesin" diyordu. "Göremeyeceksin yeni evime geçtiğimi" dedi. Yazlıklarına götürürlerdi her yaz beni. Sahilde gitar çalacaktım. Şubat ayına Bursa'ya gezmeye gidecektik. Izinleri bile ayarlamıstık oradan kaplıcaya geçecektik. Diyor; "bütün planlar yarım kalacak."

Biliyor musun Tarık, bunları hiç düşünmüyorum. Öyle çok gidesim var ki, içimde bir mutluluk doğdu. O kadar sıkılmışım ki buradan.

Neden sıkıldım onu da bilmiyorum. Hayır evde pineklemiyorum da. Mesela yarın sabah kahvaltıya gideceğiz, akşamına bir konserdeyiz. Nedir beni burada bu kadar sıkan şey?

abbiiee., 5 ay önce - Alıntıya git

için darlanmış senin abiye hanım

senin gidesin gelmiş.

belliki gideceksin.

hemşiren dedikleri şuan sana çok banel klişe geliyor.

ve ben bu hissi çok iyi biliyorum

sen can'ını özlemişsin.

Gidesin gelmiş.

Dinlenesin gelmiş.

Yoksa bir gun kahvaltı bir gün konser.

ve muhteşem engiz sesinlle (?) -emin değilim-

şarkı okumak . bunlar da olası.

şuan buna ne sen ne gitarın hazır değilsiniz.

gibi geldi.

çünkü tarık böyle buyurdu.

21 Aralık 2018 22:01

Tarık.Arkun
Kapalı

Tarık tayin kağıdını imzalayacak. Çünkü Tarık gidecek izin vermiyor amirler. çünkü kandırdılar beni.

21 Aralık 2018 22:03

Tarık.Arkun
Kapalı

Cem Adrian paylaşacam sayfanın sahibesi uyuduktan sonra. sonra kızarsın falan hoş etmem.

Toplam 611 mesaj
«19202122232425262728293031

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?