Editörler : crops35
07 Ekim 2018 16:46

eem icin tcdd vs teiaş

Arkadaşlar Elektrik Elektronik Mühendisleri için TCDD ve TEİAŞ kurumları nasıldır? Çalışan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi? Maaşlar her iki kurumda da ne kadar çalışma ortamı vs nasıldır? Genel Müdürlük ve Taşra arasında yapılan iş maaş ve ortam olarak ne farklar vardır? Neler tavsiye edersiniz?

------------

Editör; konu başlıklarını büyük harfle yazmamaya dikkat edelim lütfen!

integralfxdx
Memur
08 Ekim 2018 00:04

+

EngineerGakkoş
Aday Memur
08 Ekim 2018 09:45

+

m1988
Aday Memur
13 Ekim 2018 17:22

Maaşlar hemen hemen aynıdır. Elektrik - Elektronik mühendisi olduğu için TEİAŞ daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Teiaş hakkında öğrenmek istediğin başka bir şey olursa sorabilirsin TCDD yi fazla bilmiyorum

ccengiz001
Şef
13 Ekim 2018 21:33

bölge bölge değişmekle beraber TEİAŞ da bölgeler yoğundur. Yük Tevziler kebap ancak adam yerine koymazlar çaycıya daha saygılı davranırlar. Bölgede çalışanlar gece gündüz telefonları çalabilir. maaş konusu her iki kurumda yakın diye biliyorum. TCDD ile ilgili bilgim yok. Başarılar.

integralfxdx
Memur
14 Ekim 2018 13:25

+

KpssciEEM
Memur
15 Ekim 2018 10:53

Teiaş yapılanma işi olmasa güzel kurum ama TCDD de kafa rahat ben atanıyım ömür boyu aynı kurumda sıkıntısız çalışıyım dersen TCDD ama aksiyon severim havuza düşşemde başka kurumlarda örnek tarım bakanlığı gibi çalışırım dersen Teiaş.

EngineerGakkoş
Aday Memur
15 Ekim 2018 19:23

TEİAŞ YDS istermi yine
KpssciEEM, 6 yıl önce

Teiaş yapılanma işi olmasa güzel kurum ama TCDD de kafa rahat ben atanıyım ömür boyu aynı kurumda sıkıntısız çalışıyım dersen TCDD ama aksiyon severim havuza düşşemde başka kurumlarda örnek tarım bakanlığı gibi çalışırım dersen Teiaş.

integralfxdx
Memur
08 Kasım 2018 12:58

+

capacitorrrrr
Aday Memur
08 Kasım 2018 23:46

İkisinde de gittiğin birime göre değişebilir il önemli değilse teiaş il önemli ise tcdd de yazabilirsin sonuçta kamu kurumu çok abartı farklar olmaz diye düşünüyorum

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi