Editörler : F16 Gökçen
«78910111213141516171819

kpmaster
Aday Memur
08 Ocak 2019 10:51

Atatürk hava alanı taşınması 30-31 aralık'dan kesin olmamakla birlikte Mart'a ertelendi.

faruktelen, 5 yıl önce
Tasınma derken arge merkezimi yoksa bütünsel tasınmamı olacak? kesin tarih verseler ne kaybederler ona göre hareket edilir

arkroid
Aday Memur
08 Ocak 2019 14:35

Az önce bana mail geldi;

"Değerlendirme süreci devam etmektedir. En kısa sürede dönüş planlanmaktadır"

Arkadaşlar telefonla fazla darladılar herhalde :)

nonenne
Aday Memur
08 Ocak 2019 19:37

Mülakatta sorduğumda alımların sabiha gökçen için olduğunu söylemişlerdi. taşınma ile alakalı olduğunu sanmıyorum gecikmenin

coylight
Aday Memur
10 Ocak 2019 14:19

IK Danışmayı aradığımda sürecin sonlandığı ve geri dönüşlerin yapıldığını söylüyorlar. Forumda geri dönüş alan kimse yok mu?

turkish.tactic
Aday Memur
10 Ocak 2019 14:48

Pazartesi de aynı şeyi söylemişler ama salı günü sürecin devam ettiğiyle ilgili mail atıyorlar, bugün de size aynı şeyi söylemişler. Tuhaf

faruktelen, 5 yıl önce
Ben gecen hafta ik ile telefında görüştüm bana teknikkariyer e mail atın cevap dönerler dedi bekleyenler varsa mail atısmlar belki dönen olur. sürecin bittiğini söylüyorlar

coylight
Aday Memur
10 Ocak 2019 16:57

Forumu takip etmeyen epey kişi var. Misal mülakatta 6 uzmandık. Hiçbiri yok forumda. bu yüzden doğru olabilir. Ama olumsuz da olsa geri dönüş yapılacağını düşünüyordum.

arkroid
Aday Memur
10 Ocak 2019 17:35

Olumsuz da olsa dönüş yapacaklardır bence. Öte yandan süreç devam ediyor diye mail atmazlardı.

Herkese geldi mi bu mail bu arada?

coylight, 5 yıl önce
Forumu takip etmeyen epey kişi var. Misal mülakatta 6 uzmandık. Hiçbiri yok forumda. bu yüzden doğru olabilir. Ama olumsuz da olsa geri dönüş yapılacağını düşünüyordum.

turkish.tactic
Aday Memur
10 Ocak 2019 17:43

Bana ve forumda olmayan başka bir arkadaşıma geldi.

arkroid, 5 yıl önce

Olumsuz da olsa dönüş yapacaklardır bence. Öte yandan süreç devam ediyor diye mail atmazlardı.

Herkese geldi mi bu mail bu arada?

turkish.tactic
Aday Memur
10 Ocak 2019 17:48

@coylight "6 uzmandık" dediğinize göre hangi pozisyona başvurmuştunuz?

coylight
Aday Memur
10 Ocak 2019 17:58

Bahsettiginiz gelen mail sürecin devam ettigi hakkındaki mail mi? 6 uzmandık derken İş güvenliği uzmanlarından bahsediyorum. Ama ik ile konuşurken bunu söylemedim 13 Ekim Tarihli sınav üzerinden konuştuk.
turkish.tactic, 5 yıl önce

@coylight "6 uzmandık" dediğinize göre hangi pozisyona başvurmuştunuz?

turkish.tactic
Aday Memur
10 Ocak 2019 18:04

evet, sürecin devam ettiğini belirten mail (tecrübesiz arge).

coylight, 5 yıl önce
Bahsettiginiz gelen mail sürecin devam ettigi hakkındaki mail mi? 6 uzmandık derken İş güvenliği uzmanlarından bahsediyorum. Ama ik ile konuşurken bunu söylemedim 13 Ekim Tarihli sınav üzerinden konuştuk.

nonenne
Aday Memur
10 Ocak 2019 18:30

Ben teknikkariyere süreç ile ilgili mail attım ama geri dönmediler

turkish.tactic
Aday Memur
10 Ocak 2019 19:31

Belki telefonda sadece 13 Ekim'den bahsettiyseniz, telefondaki kişi o sınavın sonucu için geri dönüş yapıldı demiş olabilir(?). Mesela ben "tecrübesiz arge için 20 Kasım'da mülakata girmiştim" diye başladım konuşmaya, kadın bana mail atmam gerektiğinden başka bir şey söylemedi.

coylight, 5 yıl önce

coylight
Aday Memur
10 Ocak 2019 20:16

Mülakat konusu ve tarihini konustuk.(25 ekim) Sonrasında tekrar aradım. Bi ihtimal13 kasim sınavı ile mı karıştırıyorlar diye ama açan olmadı.
turkish.tactic, 5 yıl önce

Belki telefonda sadece 13 Ekim'den bahsettiyseniz, telefondaki kişi o sınavın sonucu için geri dönüş yapıldı demiş olabilir(?). Mesela ben "tecrübesiz arge için 20 Kasım'da mülakata girmiştim" diye başladım konuşmaya, kadın bana mail atmam gerektiğinden başka bir şey söylemedi.

Keloglan33
Aday Memur
11 Ocak 2019 11:23

bıraz önce ik ile telefonda görüştüm. 1 Kasımda BT ( Tecrubelı ) mulakata girmiştim. Sonuc belli oldu dedı ama telefonda bilgi vermedi. Teknık Karıyer e maıl atmamı soyledı. Maıl attım ama cvp alamadım henuz. BT ( tecrubelı ) mulakata giren var mı aranızda ? Dönüş aldı mı ? Olumlu yada olumsuz.

coylight, 5 yıl önce
Mülakat konusu ve tarihini konustuk.(25 ekim) Sonrasında tekrar aradım. Bi ihtimal13 kasim sınavı ile mı karıştırıyorlar diye ama açan olmadı.

nonenne
Aday Memur
11 Ocak 2019 17:59

Olumlu alan varsa buraya yazsa da biz de önümüze baksak. Geçen dönemlerde olumsuzları hep daha geç açıklamışlar sanırım.

Keloglan33
Aday Memur
11 Ocak 2019 18:29

hangı alandan sonuc beklıyorsun?

nonenne, 5 yıl önce

Olumlu alan varsa buraya yazsa da biz de önümüze baksak. Geçen dönemlerde olumsuzları hep daha geç açıklamışlar sanırım.

turkish.tactic
Aday Memur
11 Ocak 2019 18:57

nonenne, 5 yıl önce

BT Tecrübesiz 8 Kasım son mülakata girmiştim. Aradım açan olmadı ama mail attım yinede. Başka Bt Tecrübesiz bekleyen var mı ?

nonenne
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:05

BT tecrübesiz bekliyorum. 8 Kasımda mülakata girenlerin hepsi system analyst pozisyonuna başvurmuştu. yaklaşık 10-15 kişiydik.

yanqoue
Aday Memur
11 Ocak 2019 21:34

Bana iş teklifi geldi, inanılmaz mutluyum (Ar-ge mühendisi tecrübeli).

Umarım herkesin gönlünce olur her şey.

Yalnız maaş teklifi bana düşük geldi. İkramiyelerle birlikte yıllık brüt 96.560 TL.

Benim iş başvurusunda istediğim miktara yakın bir değer bu acaba ne istediysek onu mu alıyoruz? Herkese aynı maaş verilmiyor muydu?

Toplam 371 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi