Editörler :
12 Ekim 2018 13:41   

Üniversiteden Kaymakamlığa eş durumundan geçiş için yazısı bakanlıkta olanlar

Üinversiteden kaymakamlığa geçiş tüm işlemler yapıldı

valilik, İç işleri bakanlığı Personel genel müdürlüğü'ne gönderdi yazıyı ne zaman sonuçlanır, ne olur buradan aynı durumda olanlar var ise yazalım arkadaşlar...

12 Ekim 2018 15:31

elik-53
Aday Memur

ben de aynı durumdayım, bekliyorum

12 Ekim 2018 16:05

vos vos
Aday Memur

ne zamandan beri bekliyorsunuz, ve nereden nereye geçiyorsunuz,

16 Ekim 2018 14:32

elik-53
Aday Memur

güncel

16 Ekim 2018 14:48

vos vos
Aday Memur

arkadaşlar iç işleri bakanlığını aradım hiç birşey yapılmıyormuş evraklara kaydı yapılacakmış mışmış

16 Ekim 2018 15:51

hgb2035
Aday Memur

güvenlik tahkikatı ne kadar sürer bilgisi olan varmı?

17 Ekim 2018 16:02

vos vos
Aday Memur

bakanlık bilgi vermiyor aradım,

22 Ekim 2018 11:55

vos vos
Aday Memur

iç işleri bakanlığı ile görüştüm verilen kadroların tamamının bittiği diğer açılacak kadroları da Cu

30 Ekim 2018 09:53

cevoylmz
Aday Memur
ben üniversite çalışıyorum eşim özel sektörde 3 yıldır çalışıyor kurumlar arası geçiş icin deftarliga dilekçe verdim ret cevabı verdi benim hizmet yılı 3 yıl olması gerekiyormus.. ne yapmam gerekiyor dava açmam gerekiyorsa deftarliga mi uniye mi açacağım yardımınız için tşk ederim
07 Ağustos 2019 09:37

vos vos
Aday Memur

Kaymakamlığa 1,5 yıl boyunca tüm uğraşlarımıza rağmen, gitmedik adam bırakmamıza rağmen (mlletvekili, bakan) işiniz oldu denmesine rağmen işimiz olmadı malesef

kaymakamlıktan vazgeçmek zorunda kaldık,

Şuan Üniversiteden Üniversiteye nakilimiz oldu,bilginiz olsun,

Kaymakamlık için benim görüşüm,

( M. vekilleri, bakanlar, Hatta İç işleri bakanı ile görüşmemize rağmen evrağımızı vermemize rağmen, hatta ve hatta telefonla aranmamıza işiniz halloldu hayırlı olsun denilmesine rağmen) üniversiteden kaymakamlığa geçimiz olmadı, bu yüzden kaymakamlığa kurumlar arası geçiş yerine Üniversiteden Üniversite deneyin derim, biz 1,5 yıl sonunda 6 aylık çoçuğum ve eşimle bir araya anca gelebildik, bu süreçte kaç otobüs, bileti, kaç aile, kavgası, kaç küskünlükler, sorunlar yaşadık, hatta boşanmaya kadar geldi durumumuz, neler çektim anlatmakla bitmez bu iş çok büyük sorun çok tayin o yüzden hepinize bilgi vermek istedim. benim yaşadıklarımı bilin istedim...

Allah hepinizin yardımcısı olsun sağlıcakla kalınız.

08 Ağustos 2019 09:12

fatihg1
Aday Memur

Kaymakamlığa 1,5 yıl boyunca tüm uğraşlarımıza rağmen, gitmedik adam bırakmamıza rağmen (mlletvekili, bakan) işiniz oldu denmesine rağmen işimiz olmadı malesef

kaymakamlıktan vazgeçmek zorunda kaldık,

Şuan Üniversiteden Üniversiteye nakilimiz oldu,bilginiz olsun,

Kaymakamlık için benim görüşüm,

( M. vekilleri, bakanlar, Hatta İç işleri bakanı ile görüşmemize rağmen evrağımızı vermemize rağmen, hatta ve hatta telefonla aranmamıza işiniz halloldu hayırlı olsun denilmesine rağmen) üniversiteden kaymakamlığa geçimiz olmadı, bu yüzden kaymakamlığa kurumlar arası geçiş yerine Üniversiteden Üniversite deneyin derim, biz 1,5 yıl sonunda 6 aylık çoçuğum ve eşimle bir araya anca gelebildik, bu süreçte kaç otobüs, bileti, kaç aile, kavgası, kaç küskünlükler, sorunlar yaşadık, hatta boşanmaya kadar geldi durumumuz, neler çektim anlatmakla bitmez bu iş çok büyük sorun çok tayin o yüzden hepinize bilgi vermek istedim. benim yaşadıklarımı bilin istedim...

Allah hepinizin yardımcısı olsun sağlıcakla kalınız.

vos vos, 3 ay önce - Alıntıya git

kaymakamlık olmadığı iyisi olmuş. Üniversitede çalışan birisi için kaymakamlık zor olur. Resmiyet çok fazladır. Üniversitedeki rahatlık diğer kurumların bir çoğunda yoktur.

17 Ekim 2019 17:06

kgulle
Aday Memur

+

Toplam 11 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?